Ptejte se: Trenér Karol Marko

Ptejte se trenéra "A" mužstva Karola Marka!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 84 odpovědí v této kategorii celkem.

milan
18.11.2008, 19:23
 
chtel bych abyste ty otázky rzebral a ne jedním slovem ,cetl jsem si gregyho a tomu jste tam vynechali asi nejak6.otázek máte zodpovídat a ne na to neodepsat dekuji

Odpověď:
Ty otázky byly zodpovězeny v jiných předchozích dotazech. Při velkém množství dotazů to musíte chápat. Díky. Fuks
Matěj (bimbam08@email.cz - Telč)
18.11.2008, 16:11
 
Zdravím , též se přidávám ke gratulantům .
Rád bych se zeptal,co bych měl udělat,abych mohl oblékout dres Jihlavy ?
Hraji na postu pravého beka . Je mi 19 let . Díky za odpověď.

Odpověď:
Zkuste v zimě požádat o zkoušku trenéra staršího dorostu pana Kučeru.
Janko (JanMoravcik@seznam.cz - Ostrava)
18.11.2008, 15:01
 
Dobrý den, zdravím Vás z Ostravy , přeji Vám příjemné prožití vánočních svátků,načerpání nových sil a mnoho úspěchů v příštím roce!!Snad to zvládnete ten postup!! Janko Moravčík ml.

Odpověď:
Janko, mockrát ti děkuji a doufám, že i vy postoupíte do II. ligy. Pěkné svátky!
wave (FCV)
18.11.2008, 12:44
 
Přeji příjemný podzim a vánoční svátky, zdraví a elán do práce.
Dotazů zde padlo již mnoho a nemá cenu je duplikovat. Snad jen by mně zajímalo, jaké "tréninkové zpestření" připravíte hráčům kromě povinné zimní přípravy. A když už tady papadali "prvoligové" otázky, trénoval jste někdy v prostředí naší nejvyšší soutěže?
Jako letitý fanoušek bych Vám chtěl poděkovat za práci a úspěchy a věřím, že to tady hned tak "nezapíchnete".

Odpověď:
čeká je soustředění a zápasy se zajímavými soupeři. Díky!
.,.,.,.
17.11.2008, 23:02
 
dobrý den co s myslíte o vydrovi a teclovi? který z nich je lepší?

Odpověď:
již odpovídáno
Milan (milan.tvrdik@seznam.cz - Polná)
17.11.2008, 22:00
 
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak by jste si představoval 100% využitou zimní přestávku co se týká posil pro FC Vysočina a na jakých postech. Děkuji

Odpověď:
Strávit ji na přírodní trávě
fanoušek (Ondrej.Kopecek@seznam.cz - jihlava)
17.11.2008, 21:29
 
Dobry den pane trenére.Mám několik otázek. Sem si vědom že mi asi nebudete moci odpovědet nebo s tím něco udělat ale když jsem byl ještě malý rodiče mi řikali že za zeptáni nic nedám. Vaše zápasi sleduji celkem pravidelně a s podzimem jsem moc spokojen. Mám dva dotazi ohledně stadionu které nám fanouškum komplikuji požitek z vašich výkonů.A to jsou tyto.Když se rozhodneme jit na novou tribunu jsme vystaveni kouři a smradu ze stánků s občerstvením,na hřišti to pak vypadá jako po vhozeni dýmovnice. Neni možné aby u těchto stanků bylo užito elektrických grilů? Druhá otázka se týká staré tribuny- není možné zlepšit označení řad a sedaček v nich? Opravdu nevime kam si sedáme a pak dochazí k nepříjemným situacím. Dekuji za odpověd a přeji hodně uspěchu.

Odpověď:
Mirek Fuks: Obdobné otázky mi můžete pokládat v části "Otázky na vedení klubu". Pan Marko vám na ně těžko odpoví. Záležitost kouře z grilu jsme urgovali a dokonce nám někteří diváci na nové tribuně tvrdili, že už je tato situace lepší, ne-li vyřešená. Stejně tak dojde nejpozději v letní přestávce k vyřešení problému s označením staré tribuny.
Luboš Novák (novakpe@tiscali.cz - Pelhřimov)
17.11.2008, 16:35
 
Dobrý den,
myslíte si, že Michael Rabušic je už komplexně připravený na výkonnostní úroveň 1. ligy nebo by měl podle Vás ještě aspoň jednu sezónu vyzrávat a pravidelně hrát na úrovni druhé ligy.
Má Standa Tecl šanci po něm převzít štafetu nejmladšího hráče v kádru A týmu, tzn, aby byl platným členem kádru a ne jen do počtu, (absolvoval přípravu a pak hrál za B tým nebo dorost) nebo má ještě čas?

Odpověď:
Rabušic má na I. ligu. Tecl bude mít možnost přesvědčit o tom v zimě.
Vesik (Pelhřimov)
17.11.2008, 15:35
 
Dobrý den,chtěl by jsem se zeptat jaké týmy považujete za největší kandidáty na postup do Gambrinus ligy??? A zatím kdo je pro Vás v této sezóně z týmů největším překvapením a naopak největším zklamáním??? Děkuji

Odpověď:
Dukla Praha. překvapením Čáslav a Ústí, zklamáním Slovácko.
fanoušek (jihlava)
17.11.2008, 13:33
 
Dobrý den,jsem rád že jste se do funkce trenera FCV zapojil vy....jste dobrý trener a FCV jste hodne zvedl...děkuji...jdeme na otázky:1)kolik máte plat cca?2)jak dlouho tady má smlouvu?3)dosáváte nejake bonusy za vyhry a prední přícky v tabulce?4)v jakym klubu jste trenoval nejradeji?5)co stadion líbí se vám?....malá nasteva chodí ze?6)hrával jste profesionálne fotbal?za koho?7)máte nejakej vzor trenera?8)proč jste skoncil s fotbalem tak brzo vzdyt jste jeste ted mladej..:D9)jste spokojeni s treninkovým prostredím?co kaniny?10)jak vás moc mrzí odchod schneidra a rabusice do brna?myslíze ze jsou nahrady?(kdo?)11)byl by uz velký problém kdyby jeste odesel faldyna?12)myslíte ze mame tym na gambrinus ligu?13)trenoval jste nejakyho slavnýho hráce?14)co říkáte na jihlavský B TÝM?15)CO AREÁL NA STOUPÁCJ JAK SE VÁM ZAMLOUVÁ UMELKA A PRIRODNÍ TRAVA?16)komu fandíte víc slavii a nebo sparte?17)mate rodinu?18)mate vyhlídnute nejake posily např.?19)kdo má podle vás ted nejlepsí formu?20)proč jste strídal lovetínskyho proti vítkovicím uz ve 27.min rozdával mice hrál dobre?!21)nedávejte tam dupala je pomalej slabej bojí se do souboju radsi jste tam mel dát drábka i kdy nemá zkusenosti ten aspon bojuje a je tvrdak a rohy dupal taky kopat neumí...??
Odpověď:
1. plat neví ani moje žena. 2. do června 2009. 3. premie mám dle smlouvy. 4. všude mám dobré vztahy, nikdy za sebou nepálím mosty. 5. stadión se mi líbí. 6. hrál jsem za ŠKP Devín II.NL. 7. vzor nemám, ale mými učiteli byli Josef Adamec a Vojtěch Varadín. 8. měl jsem zdravotní problémy - 2 x operované koleno. 9. ano. 10. každý je nahraditelný. 13. Hamšík, Vittek, Žofčák. 14. "Béčko" - je výborné, jak si počínalo během podzimu. 15. raději mám přírodní trávu, umělá je vhodný tréninkový doplněk. 16. Baník ostrava. 17. mám manželku a dceru. 20. šlo o takticky záměr nesouvisející s výkonem.

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu