Ptejte se: Jan Staněk – ředitel a místopř. představ. klubu

Jan Staněk, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina, je připraven zodpovědět veškeré dotazy, které se týkají všech složek fungování klubu. Děkujeme za zájem.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 171 odpovědí v této kategorii celkem.

27.11.2019, 14:17
 
Dobrý den pane řediteli, super že se podařilo prodloužit smlouvu s Laminem, když odejde tak snad za rozumnou finanční kompenzaci. Co posily, zkusíte další hráče z Afriky?
Děkuji
Jaryn

Odpověď:
Dobrý den Jardo, také jsem rád, že jsme se s Laminem domluvili na společném postupu ohledně jeho další kariéry. Mimo Fofany a Beltrána, kteří by se měli připojit v lednu, plánujeme testy dvou dalších kluků z Afriky. Vnímáme to jako zajímavou, i když administrativně a i organizačně náročnou záležitost. Nicméně tihle hráči mají něco, co naši ne a na doplnění je to určitě zajímavá cesta. Honza
3.11.2019, 13:39
 
Dobrý den. Co je prosím s Beltranem a Fofanou. Delší dobu nehrají ani za B mužstvo. Skončili? Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, momentálně jsou doma a vyřizují si dlouhodobá víza pro pobyt v ČR. Znovu se s námi zapojí v zimní přípravě od ledna. Mějte se fajn ;-) Honza S.
Tomáš Hlaváček (hlavacek1978@seznam.cz)
27.10.2019, 11:35
 
Dobrý den,o hráče Klobásu se prý zajímají Bohemians Praha 1905?
Je to pravda?

Odpověď:
Dobrý den Tomáši, vaše otázka by měla směřovat spíše na vedení Bohemky ;-) Honza S.
18.10.2019, 10:19
 
Dobrý dne pane řediteli
CITIC počítá s rozvojem svých aktiv v ČR včetně SK Slavia Praha,” uvedl Tvrdík v příspěvku, kde coby místopředseda CITIC Europe Holdings potvrdil, že společnost také plánuje postavit s firmou Žďas nový výrobní závod za skoro osm miliard korun.

Citic Europe Holdings a Citic Dicastal budou investovat v CR skoro 8 miliard Kc do vybudovani zavodu automotiv v prostorech a ve spolupraci se Zdas Zdar. Projekt vyrobniho zavodu vytvori cca 500 pracovnich mist. Citic pocita i s rozvojem svych aktiv v CR vcetne SK Slavia Praha.
Nestálo by o pokus navázat užší spolupráci se Slávii, popřípadě zkusit o kontakt s čínským investorem a dostat se k čínskému kapitálu, když Číňané investují nemalé finanční prostředky u nás v regionu?
Jak zpívá Richard Muller:
Kdo se bojí, má jen hnědý kaliko.
Možná občas nebudeš mít na mlíko,
jistě ale poznáš, co jsi vlastně zač.
Svět nepatřil nikomu kdo nebyl hráč.
Tak proč to nezkusit... :-)


Odpověď:
Jardo, snažíme se o možné i nemožné...písnička od Mullera je dobrá :-)
Michal Němec (michal.nemec100@seznam.cz)
30.9.2019, 16:17
 
Dobrý den pane řediteli, zajímalo by mě, jak do budoucna počítáte s Romanem Čápem, který nedávno ukončil hostování v Chrudimi (kde se bohužel nedostal do základní sestavy) a skončil ve třetí lize, kde aspoň hraje. Nenaplnil Vaše očekávání nebo ho zatím necháváte ”rozehrávat” v jiných týmech?
Mockrát děkuji za odpověď a přeji celému klubu mnoho úspěchů v dalších zápasech!

Odpověď:
Dobrý den, Roman je pro nás stále perspektivní hráč, jeho vývoj, zejména po té fyzické stránce probíhá pomaleji, resp. se trochu zasekl. Jeho herní dovednosti jsou na slušné úrovni, jeho levačka je velmi dobrá, nicméně tím, že silově zaostává, má problémy prosadit se do ligového fotbalu, který je u nás právě hodně o silovosti a síle v soubojích. Roman je schopen v některých utkáních, kde se třeba tolik nebrání, vynikat (např. lednový přátelák s Boleslaví), ale ve většině se naopak nedostává do hry. Pokud nezesílí a nebude fyzicky připravený obstát v soubojích, bude mít velmi složité se prosadit. Na druhou stranu někteří hráči v tomto dozrávají pomaleji. Záleží hlavně na něm a na tom, jak bude na sobě pracovat, aby mohl v konkurenci obstát. V tomto nás popravdě trochu zklamal, protože dostal šanci být součástí ligového mužstva ještě jako dorostenec a trochu hřešil na svůj talent a asi si myslel, že ten mu bude k úspěchu stačit. Bohužel to tak nefunguje a já pevně věřím, že mu uplynulých 10 měsíců otevřelo oči. Díky za přízeň a fanděte nám dál! :-) Honza S.
4.9.2019, 22:23
 
Dobrý večer, bude možné si zakoupit vstupenku na Spartu během utkání s Chrudimi, jezdím skoro pravidelně na zápasy, a nechci prosvihnout mol Cup proto se vás ptám

Odpověď:
Dobrý den. Vstupenku bude možné již v brzké době zakoupit on-line. Ještě ale musíme počkat na finální upřesnění termínu. Sledujte náš web a sociální sítě. Díky za pochopení. Fuks
13.8.2019, 16:00
 
Dobrý den,
přijde ještě útočník? Standa super, ale asi bychom potřebovali posilu?

Odpověď:
Dobrý den, svým dotazem jste předstihl čas o 2 hodiny :-) Včera dorazil z Bohemky Matěj Koubek. Honza S.
11.8.2019, 12:47
 
Nedávno proběhla zpráva, že Vysočina zkouší argentinského stopera Ippolita. Můžete říct, jak to s ním vypadá?

Odpověď:
Dobrý den, Ippolito nás neposílí, v zásadě jsme ho ani nezkoušeli, spíše jsme mu umožnili trénovat s naším B mužstvem na žádost jednoho agenta, který má velmi dobré vztahy s jedním z akcionářů. Stoperů máme dost jak v áčku tak v béčku. Honza S.
31.7.2019, 14:27
 
Dobrý den,
jak se jeví hráč Miladin Vujošević?
Podle čísel z Dubnice zajímavý hráč.
Co Estaban? Myslel jsem, že je to posila pro áčko. Proč v juniorce nedostávají spíš šanci odchovanci?
Přeji hodně štěstí.
Díky za odpovědi
Jarda

Odpověď:
Dobrý den Jardo, testy Miladina Vujoševiće jsme ukončili. Chtěli jsme ho vidět právě proto, že měl opravdu průměr ve druhé slovenské lize skoro gól na zápas. Bohužel přijel fyzicky absolutně nepřipravený a nelíbil se nám ani v jednom utkání za B mužstvo, ani v tréninku. Bylo by s ním hodně práce s nejistým výsledkem. Takové riziko jsme na sebe brát nechtěli. S vaší otázkou na odchovance v béčku jste mě trochu naštval a vlastně jí nechápu. :-) Protože když se podíváte na soupisku nebo na sestavu béčka v přípravě, tak uvidíte, že tam jsou ze 75% naši hráči.. Hráči odjinud (ať Češi nebo cizinci) mají ty naše doplňovat, a to jak počtově, tak i postově. Na druhou stranu cizinci přinášejí do našeho fotbalu prvky, které my nemáme, mají odlišný pohyb, myšlení, mnohdy větší kreativitu. Konkrétně Esteban je velmi zajímavý hráč s technikou, která je úplně jiná než u našich hráčů. Esteban je velmi mladý, ročník 99, přivedli jsme ho na začátek přípravy a nyní ho máme podepsaného na rok s opcí. Chceme s ním pracovat a uvidíme, kam se bude posouvat, protože už jen za ten měsíc s námi udělal obrovský pokrok. Zatím to vypadá, že může naskakovat na podzim i za A mužstvo, ale převážně bude hrát za B tým. Momentálně by asi i jezdil s A mužstvem, ale jeho hostování ještě není administrativně dotaženo. To bude až příští týden. Naši hráči v béčku potřebují konkurenci a je jenom dobře, pokud jim pomůže se zlepšovat. Také je ale třeba vidět, že těch našich vlastních hráčů v béčku tolik nemáme a proto je třeba je doplňovat. Naše filosofie je práce s našimi odchovanci, ale také přivádění zajímavých mladých cizinců, což se navzájem nevylučuje, ale naopak se to může pěkně doplňovat. Pěkný den, Honza S.
josef Háněl (josef.hanel.hb@email.cz)
22.7.2019, 11:36
 
fotbalu zdar pane rediteli kdy budou nove odznaky a autogramiáda? sbiram vse o FC VYSOCINA ,,odznak mam koupil sem ho v loni od jednoho sberatele který je asi vyrabi ale znami se ptaji co tez sbiraji,,,diky a hodne zdaru a body dnes z USTI,,,

Odpověď:
Dobrý den. Odznaky budou nově ve Fanshopu a na e-shopu k dispozici. Sledujte jejich nabídku. Autogramiáda by měla být na začátku září v repre pauze během dne fanoušků. Honza S.

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu