Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 

Ptejte se: Jan Staněk – ředitel a místopř. představ. klubu

Jan Staněk, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina, je připraven zodpovědět veškeré dotazy, které se týkají všech složek fungování klubu. Děkujeme za zájem.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 61 odpovědí v této kategorii celkem.

19.6.2018, 18:08
 
Dobrý den. Pane řediteli vy jako klub jste rychle rozhodli kolik budou stát permice a chcete aby fanoušci nakoupili co nejvíce,ale nic o tom jaké klub bude mít ambice v sezóně o tom mlčite. Jestli to má rozhodnout majitel,tak by se měl vyjádřit a ne aby lidi potom byli něco více než naštvání a fcv nehrálo zase o sestup ve druhé lize. Ostatní kluby mají zájem a začali již když skončila sezóna myslet co bude.např. Brno komunikuje s fanoušky, ale tady si myslíte,že vás každý kritizuje,ale vy mlčite a je tady velké napětí. Rád bych chodil na pěkný fotbal a ne se vše dozvědět až na prvním utkání. Vy si také nekoupíte předplatné třeba do divadla kde nevíte co budou dávat. Chce to lepší komunikaci. Doufam, že bude postup. Dobré zápasy a trenéra. Hodně štěstí ve výběru všech. Nikdo si nemyslí,že nic neděláte a je to zbytečné.

Odpověď:
Dobrý den Libore, mezi koncem ligy a začátkem přípravy uplynula velmi krátká doba. Intenzivně v klubu řešíme rozpočet a kádr na příští sezónu. Fanoušci dostanou včas veškeré informace tak, aby se mohli rozhodnout, zda permanentku koupí či nikoliv. Předprodej jsme sice zahájili, není však třeba spěchat. Pokud máte pocit, že nemáte dostatek informací pro své rozhodnutí, pak můžete ještě počkat. Z mého pohledu by bylo nefér rychle něco říct, abyste byli spokojení a pak to měnit. Chceme se poctivě připravit a pak do toho vletět naplno a chceme mít jasno co nejdříve. Já doufám, že vše postavíme tak, abychom hráli na podzim v první pětce, pak se může stát cokoliv. Mě kritika nevadí, naopak jí vítám jako podnět proto se zlepšovat. Vadí mi, že někteří fanoušci dají na spekulace, aniž by si ověřili jejich pravdivost. Někde se napíše, že je zájem o našeho hráče a již nám chodí zprávy, že jsme blbci, že jsme ho prodali..Pěkný večer. FCV do toho!
19.6.2018, 12:23
 
Dobrý den, měl bych tři otázky?
1) Počítá se s Marinem Popovičem, který není uveden v kádru pro letní přípravu
2) Je v jednání nějaký gólman, který už má za sebou něco v dospělem fotbale. Věřím, že kluci jsou kvalitní brankáři, ale bál bych se vstupovat do sezony s jen takto mladými golmany
3) Je něco pravdy na spekulacích Kamso Mara s Sparta?

Odpověď:
Dobrý večer Lukáši, k Vašim otázkám: 1) S Marinem již nadále nepočítáme, protože se za rok a půl nedokázala prosadit do základní sestavy a dáme na jeho místě šanci jiným hráčům. 2) Otázku brankářů intenzivně řešíme. Aktuálně testovaní kluci mají možnost se ukázat a uvidíme, zda zůstanou a na jaké pozici. 3) Kamso Mara je jméno, které na přestupovém trhu běhá, aktuálně však žádná vážná jednání nevedeme. FCV do toho!
nikdo neodchází? (rexxnicol@centrum.cz)
17.6.2018, 09:02
 
Děkuji za odpověď, Aha, takže chcete tvrdit, že Ikaunieks neodchází do Jablonce, resp. že to již není dohodnuto? A další odchody budou následovat...Jistě odchod Ikauniekse se dal očekávat, horší je že vám nevadí, že nemáte útočníka schopného dát gól, s tím se ani II. liga moc hrát nedá. A jestli zatím nikoho nehledáte, tak to asi nikdo nechápe na co čekáte....

Odpověď:
Dobrý den, předně se omlouvám za předchozí ostřejší reakci, ale je třeba si uvědomit, že přestupní období trvá do 7.9. Celý prosinec 2017 jsme byli bombardování, že nic neděláme, že hráči jen odchází a nakonec se nám podařilo složit velmi dobré mužstvo na jarní část 2018, přestože se nepodařilo ligu zachránit. Pokud jde o Dávise, tak k dohodě došlo až 17.6., takže to opravdu nebylo předtím dohodnuto. Píšete, že nám nevadí, že nemáme útočníka schopného dát gól. Jednak jsem nikde neřekl, že by mi taková věc nevadila a zároveň platí, že máme tři mladé útočníky, kteří se mohou ukázat. Stejně tak platí, že pracujeme na dalších příchodech. O probíhajících jednáních pak neinformujeme nikdy, což je snad pochopitelné. Pěkný den. J.S.
Logo klubu (fcv)
17.6.2018, 04:50
 
Dobrý den pane řediteli,

za mě toto logo přijato nebylo, ať fanoušky našeho klubu, tak ostatními fotbalovými fanoušky obecně. A vyplývá to z anket nejen na těchto stránkách (kde aktuálně 71 % uživatelům se logo nelíbí), ale i z anket jiných stránek, kde výsledky jsou obdobné. Osobně bych se nebál toho, jak popisujete, že jinak budou hlasovat fanoušci FCV a jinak třeba na facebooku. Prostě buď by bylo nové logo pěkné či nikoliv a to lidi buď ocení či zatratí, ať jsou či nejsou fanoušci. Lidi snad poznají, co je a co není hezké - nejsou hloupí. A právě v tomto případě (nové logo) byla/je velká příležitost lidi zatáhnout do děje (do čeho jiné - my nemůžeme ovlivnit jaký hráč přijde či odejde apod., ale můžeme mít názor na logo klubu, na hymnu klubu, na podobu dresů apod.. To by měly být ”kompetence” fanoušky, když se deklarovalo, že klub musí zlepšit komunikaci uvnitř i ven z klubu). Pokud se skutečně tolik bojíte rozdílných výsledků anket, tak nyní je ideální příležitost při prodeje permic položit jednu dvě anketních otázku lidem, kteří permice budou přebírat a tam bude dostečně velký reprezentativní vzorek lidí, kteří mají ke klubu nejblíž (osobně bych položil otázky líbí/nelíbí logo?, zvolil byste jiné logo? co byste upravili na stávajícím logu? případně máte vy osobně návrh na nové logo?). Další takovéto ankety mohou probíhat v rámci podzimu u vstupu na utkání a budete mít plnohodnotné názory lidi, kteří drží s klubem. Co se týká samotného výběru, tak bych udělal soutěž mezi fanoušky, ať sami se pokusí něco vytvořit (vždyť dnes každý druhý dnes umí ovládat grafické soubory) a věřím, že by se zdařilé věci objevily případně bych se domluvil třeba s tou grafickou školouv Jihlavě, jestli nechtějí jako semestrální práci zkusit některé ročníky zkusit navrhnout logo (když však tyto studenti nemají žádný vztah ke klubu, tak nevím, zda by se jim podařilo vystihnout, co je požadováno). Takto bych třeba půl roku sbíral různá loga, pak by se udělala anketa mezi lidmi a pokud by bylo logo dostatečně zpacované a dostatečně suverénní mezi lidmi, tak by se dalo použít jako nové. Pokud by nebylo dostatečně kvalitní, tak se spojit s nějákým grafickým studiem, aby tento vzor vylepšili na profesionální úroveň. A kdyby náhodou výsledky nebyly jednoznačné, tak bych udělal ještě jedno kolo ankety, kde by se lidé rozhodovali třeba už jen mezi dvěmi a toto kolo by to úplně rozseklo.

Celkově osobně ještě vidím, že velké rezervy jsou v práci klubu s permanentkáři, kde je ten potenciál velký. Proč třeba klub taky nepořádá např. fotbalový turnaj pro permanentkáře, vip besedy klubu, třeba večeři s fotbalistou apod., aby ostatní viděli, že být permanentkářem klubu se skutečně vyplatí. Ani pořádně není využito, že byste měli na tyto permanentkáře emailové kontakty a pravidelně je zásobovali (kdo by chtěl) klidně nějákými trochu zákulisními informacemi či rozbory trenéra o utkání (ale skutečně pravidelně a né jednou za x té období jako tomu je při posílání novinek z klubu). Klidně na facebooku mohou mít vlastní uzavřenou komunity či na netu vlastní stránku, aby se vytvářela pospolitá komunita, která bude mít větší sounáležitost s klubem (nebo zde může být speciální forum, kam se člověk přihlásí po zadání čísla permice). Stejně tak si myslím, že je nevyužitý potenciál, když ani nemáte informace o permanentkářích (jaký mají věk, jaké pohlaví, z jakého jste města) - namítnete, že ne každý to bude ochotný sdělovat, ale aspoň se to pokusit tyto informace získat, protože tím získáte cenné informace, které si můžete vyhodnocovat (proč nechodí tato skupina a čím zaujmout tuto skupinu, aby chodila a za 5 let si to třeba vyhodnotit, jak se mění věk, pohlaví či území fanoušků).

Vím, že teď máte jiné starosti, tak toto berte jako náměty na dlouhé zimní večery. :)

Ať se Vám daří.

Odpověď:
Dobrý večer, na Váš příspěvek jsem si musel vyčlenit více času, abych ho stihl celý přečíst :-) Pokud jde o první část. Máte asi pravdu v tom, že jsme mohli zvolit pří výběru loga strategii odlišnou, než jsme zvolili. Částečně jsme si přáli, aby to bylo překvapení k oslavám založení klubu, ale při tom jsme dle mého reprezentativní vzorek lidí oslovili. Nevyšlo to však tak, jak jsme chtěli. Je to alespoň poučení pro příště. Ono bohužel je trochu problém v tom, že se lidem moc nechce účastnit jakýchkoliv anket a pak se ozvou až když se jim výsledek nelíbí. Pokud jde o Váš podnět s grafickou školou, tak tu jsme využili a studenti zpracovávali loga jako semestrální práce. Bohužel ve většině jejich návrhy byly zcela mimo naše představy. Pokud jde o veřejné soutěže a následné úpravy vybraných log profesionály, vždy se můžete dostat do problému skrz autorská práva, kdy autor nemusí souhlasit s úpravami jeho návrhu. Tomu jsme se také chtěli vyhnout. Máte pravdu, že logo zatím přijatou nebylo, ale například náš dodavatel suvenýrů si jej chválí. I s ohledem na běžící přípravy nové sezóny mu ten jeden rok šanci dáme. Podle některých fanoušků už to horší být nemůže, tak to alespoň pro ně bude možná napřesrok obrovské zlepšení. :) Pokud jde o práci s permanentkáři, díky za podněty. Myslím, že řadu věci děláme, nebo jsme se pokoušeli dělat. Ale je problém už se sbíráním emailů, drtivá většina permanentkářů email sdělit nechce.. Ale v tomto směru budeme určitě dále zkoušet a budeme trpělivý. Pěkný večer, FCV do toho! J.S.
pozitiva žádná (rexxnicol@centrum.cz)
16.6.2018, 08:58
 
Svědík odchází, kdo bude trenérem? Jedná vedení také o něčem jiném než o odchodu hráčů a trenérů?
O příchodu asi žádném, nebo představíte v pondělí nové hráče (myslím posily, ne hráče z juniorky a případné návraty Z hostování) a nového trenéra?
KDY SE DOZVÍME TAKÉ NĚCO POZITIVNÍHO, NEŽ SAMÉ JOBOVKY, ZATÍM TO JDE Z FCV OD 10 K 5!

Odpověď:
Wau..píšou noviny, píšou noviny.. O příchodu hráčů jednáme až potom, co někdo odejde..Protože na jaře jsme měli jeden z nej týmů ligy..tak uvidíme, jak se to bude dařit za rok..Dovolím si ještě doplnit, že samozřejmě nezačínáme hledat hráče až poté, co někdo odejde, ale vybíráme již z vytipovaných. Můj komentář výše byl možná ostřejší, ale štve mě, že fanoušci podléhají všem spekulacím, které se píšou v novinách a rovnou je berou jako hotovou věc. Zatím převážná většina odchodů s výjimkou Dvořky a Petra Buchty, byla plánovaná a udály by se stejně bez ohledu na soutěž. Navíc na druhou ligu není třeba mít tak široký kádr. Věříme týmu, který tu máme a naším cílem je více pracovat s odchovanci. Tudíž i těch příchodů z venku bude méně než dříve.
Logo klubu (fcv)
9.6.2018, 21:21
 
Dobrý den pane řediteli,

to už toto prezentované logo klubu máme brát jako definitivní? Logo působí, jak kdyby bylo zhotovené ve škole mezi přestávkami. Ano souhlasím, že stávající logo vypadalo dětsky a že změna je na místě, ale toto logo se nepovedlo. To dokazují i záporné reakce fanoušků i v různých anketách na webech, kde se tomu většina lidí vysmívá. Ano lze logo udělat jednoduše, ale týmy jako Juventus či některé bundesligové týmy, co mají zjednodušená loga, tak to graficky vypadá profesionálně a né tak amatérsky (omlouvám se za výraz, ale tak na mě působí - ten typ fontu, jak z dřívější doby, ty různě nevhodně zkombinované barvy, to úzké ozubené kolečko (kdyžtak, tak mohlo být širší jako je e starších verzích)). Klidně mohlo být logem třeba jen V, ale mělo by být profesiolně zpracované (moderního střihu). Fotbal se hraje pro lidi, tak by se měl v potaz brát jejich názor a když se logo nelíbí většině, tak asi na tom něco bude...

Děkuji za reakci

Odpověď:
Dobrý den, dovolím si Vás odkázat na odpověď na předchozí dotaz v rubrice. Myslím, že odpovídám i na hodně toho, co zde píšete hlavně jako svůj názor než dotaz na mě. Za Váš názor děkuji a vážím si jej. Pěkný den. JS
8.6.2018, 15:01
 
Co se týče nového loga, nebylo by možné například udělat anketu, ve které by se fanoušci mohli vyjádřit, které logo by uvítali?

Odpověď:
Dobrý den Libore, podoba nového loga nespadla z měsíce. Jeho podobu jsme konzultovali s desítkami lidí a reakce byly převážně pozitivní. To znamená, že anketu jsme si udělali. Není to o tom, že by si jeden nebo pár lidí řekli změníme logo a kašleme na fanoušky. Tak to nebylo. Anketa se sice netýkala veškeré veřejnosti, ale reprezentativní vzorek lidí se nám vyjádřil. Na druhou stran těch negativních reakcí bylo po zveřejnění opravdu hodně. To nás zarazilo právě vzhledem k tomu, že jsme žádné takové předtím nezaznamenali. Pokud by tomu tak bylo, určitě bychom na sílu nic neprosazovali. Pokud bychom zaznamenali předem odpor k novému logu, nebo výrazně odlišné názory na jeho podobu, pak by byla třeba cesta skrze Vámi navrhovanou anketu široké veřejnosti. S tou jsou však také spojeny problémy. Kolik návrhů do ní má být dáno? Kdo ty návrhy připraví? Co když budou např. 4 návrhy a pro dva bude 25% lidí, pro jeden 24%, pro jeden 26%. Má být tedy použit návrh, který se nelíbí 74% lidí? Na našich stránkách je anketa, podle které je logo dobré podle cca 30% lidí. Další problém veřejné ankety je, že pak mohou logo vybrat lidé, kteří nejsou fanoušci a klub jim je lhostejný. Dám příklad. Vyjádří se 2500 fans FCV pro nějakou variantu. Dalších 5000 lidí na Facebooku bude hlasovat pro jinou - jsou to lidi, kteří na fotbale nikdy nebyli, už vůbec ne v Jihlavě, ale protože anketa je veřejná mohou hlasovat, což by se stalo vzhledem k tomu, že k novému logu se vyjadřovali hlavně lidi mimo Vysočinu. Jimi vybrané logo pak máme mít, logo které se nelíbí fanouškům? I s ohledem na čas, který nás tlačí, budeme reagovat na část připomínek a dojde k dílčí úpravě zveřejněného loga, které ale bude použito pro sezónu 2018/2019. Pokud během příštích měsíců nové logo přijato nebude, nebráníme se tomu jej od příští sezóny změnit a dát mnohem větší prostor fanouškům. Je ale možné, že v takovém případě bude hádek a kontroverzí ještě mnohem víc. Pěkný den a FCV do toho!
4.6.2018, 09:23
 
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat od kdy bude zahájena letní příprava, děkuji

Odpověď:
Dobrý den, začínáme v pondělí 18.6.
1.6.2018, 23:50
 
Dobrý den, můžete prosím poskytnout bližší informace ohledně jednání Karviné s panem Svědíkem?

Odpověď:
Dobrý den, žádné informace o tom, že by trenér jednal s Karvinou nemáme, ani Karviná nás nepožádala o souhlas s trenérem jednat.
31.5.2018, 20:57
 
Cílem by měl být jednoznačně postup zpět. Hlavně z ekonomickéhoo hlediska. S přestupy Davise a dalších zajisté pokrejeme sezonu. Navíc baráž bude ošemetná pro prvoligové kluby a hlavně teď FNL nemá jednoznačně klub, který by všechny převyšoval. Pojďme toho využít! No a teď ta druhá stránka věci. Pokud odejde Pepa, třeba i Vy, tak je s fobalem a jeho světlými zítřky v Jihlavě konec. To si asi uvědomuje každý. Tak hodně štestí v rozhodování co dál...

Odpověď:
Dobrý den Pavle, určitě se pokusíme postavit takový tým, který bude mít za cíl postoupit. Souhlasím, že v tuto chvíli nemá příští ročník FNL žádného jednoznačného favorita. Pokud se nic velkého nestane, pak to bude neskutečně vyrovnané. Pevně věřím, že fotbal na Vysočině není závislý na jednom nebo dvou lidech, kteří pro klub pracují. ;-) Spíš jde o to udržet entuziasmus u těch lidí, kteří klub podporují finančně. FCV!

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Duel Vysočiny s Pardubicemi opět vítěze nepoznal

Měření sil FC Vysočina a Pardubic potvrdilo, že přípravné duely těchto týmů vítěze nepoznávají. I na hřišti Sokola Bedřichov se hrálo vyrovnané utkání, v němž se oba celky rozešly po zásluze smírně 1:1 (0:0). Jihlava šla zkraje druhé půle do vedení díky trefě Nikolase Daníčka, ovšem hosté o chvíli později dokázali vyrovnat. I ve druhém letním... Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.