Ptejte se: Jan Staněk – ředitel a místopř. představ. klubu

Jan Staněk, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina, je připraven zodpovědět veškeré dotazy, které se týkají všech složek fungování klubu. Děkujeme za zájem.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Zobrazit: Otázky | Odpovědi
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 165 odpovědí v této kategorii celkem.

13.8.2019, 16:00
 
Dobrý den,
přijde ještě útočník? Standa super, ale asi bychom potřebovali posilu?

Odpověď:
Dobrý den, svým dotazem jste předstihl čas o 2 hodiny :-) Včera dorazil z Bohemky Matěj Koubek. Honza S.
11.8.2019, 12:47
 
Nedávno proběhla zpráva, že Vysočina zkouší argentinského stopera Ippolita. Můžete říct, jak to s ním vypadá?

Odpověď:
Dobrý den, Ippolito nás neposílí, v zásadě jsme ho ani nezkoušeli, spíše jsme mu umožnili trénovat s naším B mužstvem na žádost jednoho agenta, který má velmi dobré vztahy s jedním z akcionářů. Stoperů máme dost jak v áčku tak v béčku. Honza S.
31.7.2019, 14:27
 
Dobrý den,
jak se jeví hráč Miladin Vujošević?
Podle čísel z Dubnice zajímavý hráč.
Co Estaban? Myslel jsem, že je to posila pro áčko. Proč v juniorce nedostávají spíš šanci odchovanci?
Přeji hodně štěstí.
Díky za odpovědi
Jarda

Odpověď:
Dobrý den Jardo, testy Miladina Vujoševiće jsme ukončili. Chtěli jsme ho vidět právě proto, že měl opravdu průměr ve druhé slovenské lize skoro gól na zápas. Bohužel přijel fyzicky absolutně nepřipravený a nelíbil se nám ani v jednom utkání za B mužstvo, ani v tréninku. Bylo by s ním hodně práce s nejistým výsledkem. Takové riziko jsme na sebe brát nechtěli. S vaší otázkou na odchovance v béčku jste mě trochu naštval a vlastně jí nechápu. :-) Protože když se podíváte na soupisku nebo na sestavu béčka v přípravě, tak uvidíte, že tam jsou ze 75% naši hráči.. Hráči odjinud (ať Češi nebo cizinci) mají ty naše doplňovat, a to jak počtově, tak i postově. Na druhou stranu cizinci přinášejí do našeho fotbalu prvky, které mi nemáme, mají odlišný pohyb, myšlení, mnohdy větší kreativitu. Konkrétně Esteban je velmi zajímavý hráč s technikou, která je úplně jiná než u našich hráčů. Esteban je velmi mladý, ročník 99, přivedli jsme ho na začátek přípravy a nyní ho máme podepsaného na rok s opcí. Chceme s ním pracovat a uvidíme, kam se bude posouvat, protože už jen za ten měsíc s námi udělal obrovský pokrok. Zatím to vypadá, že může naskakovat na podzim i za A mužstvo, ale převážně bude hrát za B tým. Momentálně by asi i jezdil s A mužstvem, ale jeho hostování ještě není administrativně dotaženo. To bude až příští týden. Naši hráči v béčku potřebují konkurenci a je jenom dobře, pokud jim pomůže se zlepšovat. Také je ale třeba vidět, že těch našich vlastních hráčů v béčku tolik nemáme a proto je třeba je doplňovat. Naše filosofie je práce s našimi odchovanci, ale také přivádění zajímavých mladých cizinců, což se navzájem nevylučuje, ale naopak se to může pěkně doplňovat. Pěkný den, Honza S.
josef Háněl (josef.hanel.hb@email.cz)
22.7.2019, 11:36
 
fotbalu zdar pane rediteli kdy budou nove odznaky a autogramiáda? sbiram vse o FC VYSOCINA ,,odznak mam koupil sem ho v loni od jednoho sberatele který je asi vyrabi ale znami se ptaji co tez sbiraji,,,diky a hodne zdaru a body dnes z USTI,,,

Odpověď:
Dobrý den. Odznaky budou nově ve Fanshopu a na e-shopu k dispozici. Sledujte jejich nabídku. Autogramiáda by měla být na začátku září v repre pauze během dne fanoušků. Honza S.
Lukáš Lang (Lukas.Lang23@seznam.cz)
13.7.2019, 13:57
 
Dobrý den, mohu se zeptat jaká je situace s testovanými hraci Beltranem a obema klukama ze Srbska? Uspěli na testech a budou v kádru pokračovat i během podzimu? :)

Odpověď:
Dobrý den Lukáši, Beltran by měl minimálně tuto sezónu zůstat, čekáme na administrativní dotažení celého hostování s opcí. U Srbů je věc složitější, zatím to vypadá, že by mohli zůstat především pro potřeby B mužstva, kam primárně počítáme i s Beltranem, ale čekáme na dokumenty od jejich bývalých klubů, což se může táhnout a současně je jejich angažmá závislé na realizaci spolupráce, o které jednáme. Díky, FCV do toho! Honza S.
12.7.2019, 11:36
 
Dobrý den,

zatím se vám nepodařilo přivést posilu to útoku, jsou ještě nějaká jména ve hře, nebo aktuálně vše padlo a do začátku II. ligy už nikdo do útoku nepřijde?

Odpověď:
Dobrý den, akutně nás v útoku bota netlačí, protože výborného útočníka máme ve Standovi Klobásovi. Přesto bychom rádi konkurenci zvýšili a k němu a Laminovi někoho přivedli. Do začátku soutěže to již pravděpodobně nebude. Nicméně konkrétně teď vyvíjíme aktivitu ke dvěma hráčům. Jednomu z české ligy a jednomu cizinci. Uvidíme, jak to dopadne. Chceme získat hráče, kteří nám opravdu pomůžou a nechceme šlápnout vedle, protože útočníci jsou platově drazí. Současně je velmi náročné shánět hráče, kteří jsou dobří a zároveň zadarmo. FCV do toho! Honza S.
šárka (sarkach@post.com)
8.7.2019, 17:46
 
dobrý den, slyšel jsem, že pavel šulc měl původně jít hostovat do karviné, ale odmítl, protože stále cítil, že karviná po té baráži do ligy nepatří, takže šel radši do opavy. co říkáte na jeho gesto? měl nabídku i od jihlavy?

Odpověď:
Dobrý den, do Jihlavy jsme ho chtěli, ale dal přednost nejvyšší soutěži. Pokud bychom postoupili, byl by na 99% u nás. O tom, že by odmítl Karvinou z důvodu, který píšete, nic nevím. Spíše jsem slyšel, že to bylo přání Plzně, aby nešel do Karviné, ale ve finále to je jedno. Bohužel není u nás a tím to končí. Pěkný den. Honza S.
8.7.2019, 16:22
 
Tijani pil a ne, že ne.Stoperské dvojici Tlustý , Tijani se opravdu dost nedaří, proč nedáte herní prostor Vedralovi, odchovanci,kam jste jej postavili nezklamal, levý bek, pravý bek ,málo ofenzivní to ano, chce to herní praxi, ale stoper , úžasný hlavičkář s cílem, rychlostní i silový typ. Dal by se i do budoucna zpeněžit. Sedí již rok na lavičce,i v tréninku je poctivý dříč,když to nejde tady, pustíte jej na hostování ?

Odpověď:
Dobrý den, v přípravě dostali šanci všichni stejnou. Dále už je to pak na trenérovi, pro koho se rozhodne. Filipovi určitě věříme, jinak by u nás nebyl. Je pevnou součástí našeho mužstva. Je to však stále mladý hráč, který se má co učit. Pěkný den. Honza S.
8.7.2019, 07:18
 
Dobrý den, při sledování zápasu s Pardubicemi mi Tijani po návštěvě Vysočina festu nepřipadal ve své kůži.
Opravdu takové fotbalisty podporujete?

Odpověď:
Dobrý den, Momo není ve své kůži celou přípravu a očekáváme od něj výrazně lepší výkony, protože má být leader týmu a čekáme, že se bude výrazně lépe na utkání koncentrovat. To se určitě v soutěži změní. Určitě bych ale jeho slabší výkon v sobotu nijak zvlášť nepřikládal tomu, že se byl pobavit na festivalu. Na druhou stranu mu budeme důrazně vytýkat, že den před utkáním tam byl delší dobu, než by se slušelo, což se samozřejmě neslučuje s jeho povinnostmi profi fotbalisty. Důležité je ale zdůraznit, že on nepije alkohol. Hráči jsou normální lidi, kteří se chtějí bavit, takže určitě nemá zakázáno na festival jít a naopak jsem velmi rád, že jako cizinec se účastní na kulturním životě naší komunity v Jihlavě. Musí ale vědět, že před utkáním si musí pořádně odpočinout, tudíž by se měl po 10 hodině odebrat domů. Díky za přízeň. FCV do toho! Honza S
28.6.2019, 10:09
 
Tento týden mnozí žáci z FC Vysočina reprezentovali kraj na olympiádě dětí a mládeže v Liberci. Nebylo by od věci také o tom na webu FC Vysočiny poreferovat? Jak hráli, s jakými výsledky, popř. ukázat videa. Vždyť je to přece také reprezentace FCV.

Odpověď:
Dobrý den, určitě máte pravdu, reportáž připravujeme... :-) Honza S.
Dovolím si doplnění. Chystáme článek, který bude souhrnně informovat o úspěchu chlapců i dívek. A právě v tom je problém, že stále ještě čekáme na zaslání fotek dívčího týmu a též na upřesnění, za jaký klub jednotlivé dívky nastupují. Jakmile vše bude pohromadě, tak článek odprezentujeme. Mirek Fuks

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Na domácí zápasy nově otevřeme DĚTSKOU FANZÓNU!

Navštěvují vaše děti domácí zápasy FC Vysočina? Baví je fotbal? Nebaví je ale sedět s vámi mezi dospělými? My zařídíme, aby si fotbal užily na maximum v rámci nově vytvořené DĚTSKÉ FANZÓNY! Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu