Ptejte se: Lukáš Vaculík

Ptejte se kapitána FC Vysočina, zkušeného krajního záložníka a či krajního obránce Lukáše Vaculíka!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 16 odpovědí v této kategorii celkem.

Honza
9.4.2013, 18:30
 
Čau Lukáši, chtěl bych se tě zeptat jestli se lépe cítíš v obraně nebo v záloze. I když ti to v obraně jde, docela mi chybí tvé útočné akce po křídle, kde jsi na podzim celkem exceloval. A ještě se chci zeptat, kde vidíš hlavní rozdíl mezi 1. a 2. ligou, neboť loni jsi tak jako letos vidět nebyl...

Odpověď:
Rozdíl je, když pominu zájem fanoušků a médií, ve fotbalovosti. Druhá liga je hrozně o bojovnosti, důrazu a jednoduchosti. Hodně se nakopávají míče a pro tým, který chce hrát, vyhrávat a kombinovat, je to mnohem složitější. Gambrinus liga nám proto velmi vyhovuje, neboť můžeme hrát kompaktně ze zajištěné obrany a vyrážet do brejků. Je to vidět na i na faktu, že se z II. ligy těžko postupuje.
8.4.2013, 23:37
 
Ahoj Luky :)

Chtěla bych se zeptat jestli se po zápase (po tréninku) koukáte na sebe ve sprše?

Ještě bych se ráda zeptala co říkáš na Vašíčkův nos? Myslíš, že by měl jít na plastiku nebo si člověk zvykne? :)

Děkuji za odpovědi :))

Odpověď:
Natolik dobře se známe, že se ve sprchách nepozorujeme.
Osobně jsem si divného Vašíčkova nosu nevšiml. Navíc vím, že má u holek velký úspěch, tudíž nemá žádný důvod na svém vzhledu cokoli měnit.
7.4.2013, 23:01
 
Ahoj Luky,

kde vidíš největší rezervy českého fotbalu v tréninkovém procesu od nejmladších kategorií až po muže?

v čem zaostává Vysočina za TOP kluby GL (nemyslím rozpočet), ale spíše zázemí a technické vybavení?

kterou ligu by jsi si rád zahrál?

chodíš na Duklu?

jinak držím palce k záchraně a dík co děláte pro sport na Vysočině

Odpověď:
Řekl bych, že by v tréninkovém procesu mládeže mělo být stále více tréninkových jednotek s míčem. Dostat do dětí techniku na úkor taktiky. Poté budeme více konkurenceschopní i v zahraničí. U mužů bych vynechal zimní přípravy s dlouhými výběhy a místo toho bych preferoval herní praxi a silovou připravenost a výbušnost.
Z pohledu tréninkových ploch není moc týmů, které by na tom byly lépe. Menší mínus představuje už značně opotřebovaná umělá tráva Na Stoupách. Dále bychom uvítali větší vířivku alespoň pro 8 lidí plus saunu či páru.
Na hokej občas zajdu ve vazbě na můj čas a cesty domů do Prahy. V letošním ročníku jsem byl asi třikrát.
Dotaz
7.4.2013, 17:42
 
Ahoj Luky,

jak vidíš dostavbu jihlavského stadionu, zda-li bude pokračovat?

Jak jsi zde spokojený a kdybys měl porovnat Jihlavu předtím (když jsi zde ppůsobil poprvé) a dnes, co se týká zázemí, tak jak bys to hodnotil?

Díky za odpovědi a ať se ti daří jak doposud!!!Odpověď:
Věc stadiónu záleží i na nás hráčích. Pokud Gambrinus ligu udržíme a bude chodit stále více diváků, tak to bude ten správný apel na kompetentní zastupitele města či kraje, aby stadión posunuli o kus dál a rozšířili jeho kapacitu.
Těžko se Jihlava porovnáná dnes a lety, kdy jsem tady začínal. Tehdy šel klub z MSFL a vše bylo v plenkách. Nyní se vše diametrálně posunulo v otázce zázemí pro hráče, tréninkových ploch, zázemí vedení klubu, pro média apod. Věřím, že toto bude pokračovat ještě dál a dočkáme se opravdu špičkových parametrů stadiónu.
6.4.2013, 11:39
 
Ahoj vím, že si bohatý a já nezadaná a nehledáš náhodou přítelkyni? :) Ozvi se budu ráda

Odpověď:
Děkuji za nabídku, ale přítelkyni nehledám.
Hunter
5.4.2013, 17:55
 
Zdravím,už máš představu co budeš jednou dělat až pověsíš kopačky na hřebík? Zůstaneš u fotbalu a nebo budeš pokračovat jako nástupce svého otce ve firmě?
Ještě jedna otázka, jak se díváš na projekt společné ligy? (já osobně jsem kategoricky proti)
Ať se daří a tu ligu co nejdříve zachráníte!

Odpověď:
To je to, co se nyní i v mé hlavě tříská. I proto se snažím docházet do PSJ, abych zjistil, zda by mne tento směr dalšího profesního směřování bavil. Zároveň si nechávám otevřená vrátka ve vztahu k fotbalu. Mám trenérský kurz B, stejně tak by mne možná lákala i manažerská role.
Myslím si, že česká liga je nyní po stránce kvality i zázemí na vyšší úrovni. V tomto směru pro nás nevidím obohacení, tudíž za mne momentálně společná liga se Slováky ne.
FCV
5.4.2013, 17:23
 
Ahoj Luky,

jaká je nálada v týmu? S kým si v kabině rozumíš nejvíc? Jak zvládáš tvoje přeškolení na obránce?

Fandíme tobě i celému týmu!!

Odpověď:
I před zápasem s Brnem byla nálada v kabině pozitivní a teď je logicky ještě lepší - uvolněná, klidná, pohodová. Nejvíce si rozumím asi s Vencou Kolouškem, Márou Jungrem a Petrem Tlustým.
Jirka
5.4.2013, 14:28
 
Jsi hrac schopnej hrat reprezentaci ...jsi rychlej .technickej a v kabine nekonfliktni...mas chut si zahrat za reprezentaci ?nebo to nechavas nahode ?-:)

Odpověď:
Chuť bych samozřejmě měl, ale člověk musí být soudný a vědět, zda na to má výkonnost. Myslím si, že momentálně to není téma pro mne. Jsem rád, že jsem mohl nastoupit za mládežnické reprezentace. To vždy byla radost a čest.
Eddie
4.4.2013, 14:04
 
Ahoj. Dáš dohromady jména mládežnických trenérů, kteří tě v Jihlavě vedli? Vzpomínáš si na první kroky v ”áčku” pod koučem Machálkem? Jaký byl půlrok v Kroměříži za trenéra Pivarníka?

Odpověď:
Vedl mne pan Fuks v žácích, pak v dorostu pan Jansa, později pan Černý a též pan Vítů.
Na začátky v "áčku" si vzpomínám velmi dobře. Byl to pro mne po fyzické stránce velký skok a pořádné galeje. Na to nikdy nezapomenu.
Přišel jsem tam na 3 měsíce na hostování, kdy jsem trenéra Pivarníka znal z působení v Jihlavě. Působení v Kroměříži splnilo mé očekávání, neboť jsme pravidelně hrál, dal jsem gól a bylo to pohodové období, ze kterého jsem se poté odrazil do základní sestavy v Mladé Boleslavi.
Terka
4.4.2013, 08:23
 
Ahoj Lukáši,
chtěla bych se zeptat, co jsi říkal na to, že jsi byl zvolen kapitánem? Co rád děláš ve svém volném čase a jak si spokojen s výkony v jarních zápasech? Děkuju, ať se daří

Odpověď:
Role kapitána vyplynula ze situace. I na podzim jsem byl zástupcem kapitána. Přijal jsem to normálně. Moc věcí se tím pro mne nezměnilo.
V první řadě relaxuji, dále studuji francouzštinu, která se mi velice líbí. A za třetí se snažím dostat do dění ve stavební firmě PSJ, přičemž někdy absolvuji určitá jednání společně s otcem.
Hlavně bodově si stojíme dobře a i v posledních zápasech naše hra vypadá lépe. Zatímco první tři jarní zápasy nebyly herně ideální, tak další domácí duely už měly z naší strany kvalitu. Své výkony bych nechtěl hodnotit.

Další stránky
12>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Březina: Počet tréninkových ploch pro fotbal v Jihlavě je nedostatečný

Fotbalový klub netvoří pouze hráči nebo trenéři jednotlivých týmů. Jeho důležitou a nedílnou součástí představují zaměstnanci klubu, kteří se fotbalistům snaží vytvářet co nejlepší zázemí pro jejich sportovní růst. O ohlédnutí za skončeným rokem 2019 jsme požádali Jindřicha Březinu, technického manažera FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu