Ptejte se: Michal Veselý

Ptejte se rekordmana v počtu startů v dresu FC Vysočina Jihlava - Michala Veselého!Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 31 odpovědí v této kategorii celkem.

karel
30.7.2008, 11:57
 
Míšo letos přeju dobrej podzim i jaro a doufám,že postoupíte.Máte na to.

Odpověď:
Děkuji za celý tým za podporu a věřím, že se jí dočkáme nejen na internetových stránkách, ale i v pátek na stadiónu. věřím, že vás nezklameme. Ještě jednou díky.
MaskotFCV (MaskotFCV@seznam.cz - jasně že Jihlava)
29.7.2008, 22:12
 
PS: Co říkate v kabině na mé výkony vy? Prinasim vam aspon stesti, ci aspon ten pocit, ze jsem jakysi talisman?
Možná tady píšu blbosti, ale nikde jsem se na sebe, bud jako na jezka ci na osobu uvnitř nedozvěděl žádné info.

Klidně se s klukama v kabině o tom pobav a pak pisni ma mejl MaskotFCV@seznam.cz

Mej se, a v patek po vítězném zápase na hristi ahoj

Odpověď:
Doufáme, že štěstí přeneseš i z jarní sezóny a že počínaje pátkem nastartujeme další sérii! Mohu ti říci, že určitě nejen pro mého syna jsi vyhledávanou osobou na tribunách. Syn se netěší jen na tátu či fotbal, ale i na tebe.
MaskotFCV (MaskotFCV@seznam.cz - jasně že Jihlava)
28.7.2008, 16:10
 
Ahoj Michale,
nejdřív bych chtěl za sebe poděkovat celému týmu, vaše jarní výkony mi nedali ani chvilku oddechu, ještě na podzim jsem se, promiň ale trochu znuděně díval na vas vykon, ktery ani me nedonutil lidi rozfandit, stejně by to bylo marné. Na jaře sem si to vážně užíval, fotbalu jsem moc neviděl ale zato vic radosti jsem mel s te atmosféry, vážně paráda.
A proto vám přeji, tedy i sobě aby letošní rok, teda celá sezona byla uspěšná a na konci ní stál postup do gambrinus ligy.
Ahoj Maskot FCV, Ondra Novotný

Odpověď:
Chápu, že podzimní výkony nebyly dobré a že roztleskat poloprázdné tribuny dalo hodně práce. Uděláme vše pro to, aby tribuny byly plné a tys měl méně práce s roztleskáváním. Třeba poté budeš moci i více sledovat zápas. Za celou kabinu ti tímto děkuji za podporu!
fotbalista (jihlava)
24.7.2008, 12:39
 
Čau,chtěl bych se zeptat,jak vidíš kdo vyhraje Premier League a Českou ligu?jakej tým se ti nejvíc líbí?ještě by mě zajímalo jakej přestup tě nejvíc zaujal a překvapil?dík za odpověd..

Odpověď:
PL letos zvládne Chelsea, protože Scolari je naučí dávat více branek, nejen bránit. V Česku samozřejmě Slavie. Z přestupů mne zaujalo dění v Dukle Praha, kam přestoupila spousta známých jmen. akže musím zmínit Zelenku, Gedeona a Novotného.
tomáš (divis.tomas@centrum.cz - Jihlava 4ever)
23.7.2008, 12:09
 
Čau chtěl bych se zeptat jekej je tvůj fotbalový vzor

Odpověď:
Vzor vyloženě nemám. Líbí se mi typy hráčů jako Gerrard či Lampard.
Fanda Fcv (fanda.fcv@seznam.cz - Štoky)
22.7.2008, 19:28
 
Čau Michale,mohl bys mi prosím říci v jakém autě jezdíš a jestli do budoucna neplánuješ jiné / třeba Fiat / ? A ještě bych se chtěl zeptat jestli se Ti líbí italská liga, jako vašemu trenérovi ? Díky za odpovědi a ať se Ti daří v nové sezóně.

Odpověď:
Jezdím v Renaultu Scenic. Fiat do budoucna neplánuji, poněvadž žádné z aut této značky mne nezaujalo. Kouče Marka chci zaujmout svými výkony:c)) Italskou ligu nevyhledávám, dávám přednost ligám, ve kterých padá více gólů a nejsou tak svázané taktikou.
fehjfgsrfg (pejr)
22.7.2008, 17:09
 
co to kecáš...........míša veselý do pejru...............míša veselý-bore,bore-ček jooooooooooo

Odpověď:
Díky:c))
dsbbrhdtrdtrsdr (herálec)
22.7.2008, 17:07
 
míša veselý!!!!!!!!§hejjjjj at zije jihlava !!mel bys jít do herálce nebo do pejru hraje se tam dobre!!skus to ale spis herálec hraje 1.A třídu

Odpověď:
Děkuji za nabídku. Možná se v bodoucnu někdy sejdeme. Asi budu muset zůstat věrný Štokům:c))
kuba (jzatocil@seznam.cz - Jihlava)
22.7.2008, 16:55
 
Ahoj Míšo. Zdravím Tě a chci se zeptat jak vzpomínáš na dorost a trenéra p. Černého? Vzpomeneš si někdy jak nás honil po tom betonovým oválu? :-) Kuba Z.
Měj se a ať se daří

Odpověď:
Ahoj Kubo. Zdravím tě, díky za otázku. Na pana Černého a na jeho tréninky se zapomenout nedá. Když parkuji za novou tribunou, tak si na to občas vzpomenu.c))
Martin (Martin@skorabka.cz - Jihlava)
22.7.2008, 12:30
 
čau míšo víš odkud má původ slovo Michal ?? a jak se jinak máš ??

Odpověď:
Tak to skutečně nevím, ale je nás v týmu hodně. Zkusím se spoluhráčů zeptat. Mám se dobře, těším se ze dvou zdravých dětí.

Další stránky
1234>>
 
Fanzóna
Aktuálně

U19 má za sebou první týden přípravy

Starší dorost U19 se na jarní část sezóny začal připravovat jako jeden z prvních mládežnických týmů FC Vysočina. Už více než týden hráči polykají tréninkové dávky, které jim trenér Luboš Prokopec se svým realizačním týmem přichystal. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu