12.01.2019, Miroslav Fuks

Kombinované sestavy "áčka" a juniorky sehrály přípravný duel

Kombinované sestavy ”áčka” a juniorky sehrály přípravný duelTečku za prvním týdnem zimní přípravy FC Vysočina dnes na umělé trávě v areálu Na Stoupách obstaral tréninkový duel, do nějž nastoupily kombinované sestavy "áčka" a juniorky, které byly doplněny řadou testovaných hráčů. Do zápasu nezasáhlo hned 13 fotbalistů z kádru prvního týmu. Ve žlutém hrající juniorka překvapila a v porazila modré 1:2 (1:2).

 
FC VysočinaFC Vysočina
přát., sobota 12.1.2019, 09:30
1:2
(1:2)
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.
 

Góly: 30. Kuffour – 8. Matulka, 20. Nerad z pen.
Diváci: 80
FC Vysočina: Kafka – Hykel, Křišťál, Mikuška, Kupec – Machuča, Šumský - Kuffour, Smejkal, Čáp – Jawo. Střídali: Dujmović, Komárek.
FC Vysočina jun.: Dutka – Vašíček, Pedro, Rodan, Dujmović – Komárek, Nerad - Pavlík, Mori, Matulka – Mašić. Střídali: Kupec, Smejkal, Šteffl, Karmazín, Řezáč, Časta, Urbánek.
 

Komentář

Zcela vyrovnané utkání rozhodla větší efektivita hráčů ve žlutém. Zatímco Jawo v první půli spálil dvě dobré příležitosti, Matulka na druhé straně dokázal skórovat hned z první příležitosti. Z křídla se uvolnil ke střele a z hranice vápna poslal přízemní střelu přesně k pravé tyči branky, kterou hájil Kafka. Zhruba o deset minut později už to bylo 0:2, neboť Nerad proměnil penaltu. Ta byla nařízena po faulu Kupce na Pavlíka, kterému předcházel centr Dujmoviće. Zhruba po půlhodině hry dokázal snížit testovaný Ghaňan Kuffour, když z malého vápna usměrnil do sítě přihrávku Hykela, které předcházela dobrá práce Jawa. Největší šanci druhého dějství neproměnili Jawo, Kuffour ani na straně juniorky Časta.

„Dnes jsme zakončili úvodní náběhový týden zimní přípravy. Chtěl jsem si v něm prohlédnout hráče z juniorky a testované fotbalisty. Sestavy proto byly hodně propletené a promíchané. Sledovali jsme průměrný zápas a výsledek v něm rozhodně není důležitý. Ale trochu mne mrzí, že hráči, kteří se dnes měli předvést, a to nejen ti na zkoušce, nepodali očekávané výkony. Hlavně z hlediska nasazení. Chápu únavu, ovšem každý fotbalista si neustále musí říkat o triko v týmu. Naopak mne zaujali někteří hráči juniorky, zejména útočník Mašić. Já se teď musím rozhodovat a provést první řez kádrem. Určité hráče máme vytipovaní a někteří nás budou muset opustit,“ řekl k zápasové konfrontaci trenér Radim Kučera.

Kouč Radim Kučera pro Ježour TV hodnotí první týden zimní přípravy a prezentuje své dojmy po tréninkovém utkání proti juniorce.

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč listopadu 2019

1. Fortelný Jan 234b.
2. Smejkal Tomáš 99b.
3. Tlustý Petr 90b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Javůrek Jan 65b.
6. Vaculík Lukáš 62b.
7. Zoubele Lukáš 55b.
Aktuálně

Liga je zpět. Hrajeme! I díky vám

Ligová fotbalová asociace děkuje všem záchranářům, lékařům, zdravotním sestřičkám a dalším obětavým pracovníkům v první linii, kteří se zasloužili o zvládnutí složité epidemiologické situace v naší zemi. Díky jejich obětavému nasazení se mohly naplno znovu rozběhnout obě nejvyšší soutěže – jako jedny z prvních v Evropě. Ligová fotbalová asociace... Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu