10.03.2019, Miroslav Fuks

Juniorka v Třinci vstoupila do stejné řeky

Juniorka v Třinci vstoupila do stejné řekyJuniorský tým v Třinci přišel o šanci umístit se po základní části v horní půlce tabulky. Na půdě posledního celku zopakoval průběh podzimního vzájemného duelu v Jihlavě, kdy vedl 2:0, ale nakonec prohrál 3:2. Obě jihlavské branky vstřelil v rychlém sledu Amir Mašić.

Rozhodčí: Mojžíš – Kotík, Horák
Třinec: Paleček – Chloň, Konečný, Gáč, Cienciala – Buchvaldek (90+1. Witoszek), Samiec (C), Joukl, Klec, Zahaluk (56. Nieslanik) – Schwendt (79. J. Cieslar).
FC Vysočina: Dutka – Pavlík (60. Karmazín), Svatík, Rodan, Dujmović – Smejkal (78. Urbánek), Kolčava - Časta (88. Mory), Sargsyan, Řezáč – Mašić. Náhradníci: Jágrik.

„Bohužel, zopakovali jsme průběh podzimního zápasu doma s Třincem. Z výsledku jsme moc zklamaní, po takovém průběhu jsme duel měli zvládnout do vítězného konce. Rychle jsme šli do vedení, když nejdříve zužitkoval centr Dujmović a brzy poté krásnou střelou zvýšil na 0:2. Pak ještě velkou šanci neproměnil Kolčava. Poté se hra vyrovnala a domácí snížili na rozdíl jediné branky. Ve druhé půli se zápas lámal za stavu 1:2, kdy Časta nevstřelil branku v obrovské příležitosti. Místo toho domácí zjednodušili hru, hráli soubojově a silově, s čímž jsme se nedokázali srovnat. Z rohu vyrovnali na 2:2. Posléze mohl vedení na naši stranu strhnout Smejkal, ale svůj nájezd na gólmana neproměnil. A tak jsme byli dvě minuty před koncem potrestaní gólem na 3:2,“ řekl k nepodařenému duelu trenér Michal Kadlec.

10.kolo | Třinec - FC Vysočina | 1:2
24.kolo | FC Vysočina - Třinec | 2:1