VítkoviceVítkovice
6.kolo, neděle 8.9.2019, 12:45, sestřih
4:1
(4:0)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Góly: 7. a 39. Seman, 21. Gaži, 35. Polák – 84. Bulička
ŽK: 42. Seman (VIT)
Diváci: 0
FC Vysočina: Mašek – Vítek (45. Křehlík), Raus (45. Folejtar), Jiřík, Homola – Vrána – Buršík (45. Trojan), Fila, Miška (45. Procházka), Farka (62. Vodička) – Jonáš (45. Bulička).
Stanice TV prenosu: sestřih
 

Komentář

„První poločas jsme absolutně nezvládli. Domácí byli rychlí, agresivní, v kombinaci přímočaří a v koncovce efektivní. My si směrem dopředu nevytvořili vůbec nic. Tento poločas se nepovedl snad ani jednomu z našich hráčů. K tomu se přidali neuvěřitelné individuální chyby jednotlivců, což znamenalo poločasovou pohromu v podobě čtyř obdržených gólů. Do druhé půle jsme provedli pět střídání a změnili rozestavení. Domácí již samozřejmě hráli s jiným elánem, takže nemohu říkat, že jsme se až tolik zlepšili. Každopádně jsme dokázali druhou půli vyhrát, což je asi jediné pozitivum. Po povedeném zápase s Olomoucí jsme přijeli do Vítkovic jako parta namyšlených frajerů, kteří si mysleli, že se domácí porazí sami. Takovýmto přístupem a výkonem se již nesmíme nikdy prezentovat,“ shrnul utkání trenér Průša.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč května 2020

1. Fortelný Jan 133b.
2. Novotný Filip 86b.
3. Klobása Stanislav 85b.
4. Vejmola Luděk 78b.
5. Křišťál Vojtěch 72b.
6. Zoubele Lukáš 67b.
7. Arroyo Luis 48b.
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2014/15

Spokojenost sportovního vedení klubu s jarními výkony vedlo ke snaze udržet pohromadě stávající úspěšný kádr a uskutečnit v letním přestupovém období jen menší kádrové změny. „Především mne těší, že jsme mužstvo neoslabili, protože jsme udrželi dva naše špičkové hráče – Harbu a Masopusta, kteří si řekli o pozornost špičkových klubů.“ Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu