FC VysočinaFC Vysočina
1.kolo, středa 2.10.2019, 16:00
0:3
(0:1)
OlomoucOlomouc
 

Diváci: 0
FC Vysočina: Nevěčný (C) – Šerý, Dolejší, Veselý, Novák – Pospíchal (15. Palán), Skoumal, Dobrovolný (41. Stratil) – Hájek (60. Exner), Šlechta, Půža (60. Pešek)
 

Komentář

„Hosté zvítězili zaslouženě. Dokázali jsme kombinovat pouze na naší obrané polovině. V útočné fázi jsme neměli sílu a kvalitu dostat se do vyložených šancí. Pět kluků, hrajících za mladší kategorii, nezklamalo. Byla to pro ně dobrá zkušenost pro jejich budoucí fotbalový vývoj. Je velmi pravděpodobné, že to nebyla jejich poslední zkušenost a pokud budou dobře trénovat, můžou dostat šanci i v dalších zápasech U14“, řekl po zápase trenér Jonatan Hána.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2019

1. Fortelný Jan 206b.
2. Klobása Stanislav 187b.
3. Smejkal Tomáš 182b.
4. Tlustý Petr 156b.
5. Jawo Lamin 145b.
6. Javůrek Jan 93b.
7. Tijani Mohamed 87b.
Aktuálně

Vstupenky na Zápas podzimu proti Pardubicím! Brzkým nákupem ušetříte!

FC Vysočina se chytá na Zápas podzimu! Na svém stadiónu v pátek 25. října od 18:00 hodin přivítá lídra FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY – Pardubice! Přijďte svůj tým v důležité bitvě povzbudit a udržet ho na domácí vítězné vlně! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu