1:1
(1:1)

Góly: 40. Chocholatý (PK)
FC Vysočina B: Jágrik - Růžička (90. Němeček), Kolčava, Christodoulou, Mikuška - Fila M., Chocholatý (86. Lát) - Crhan (46. Ritter), Franěk (80. Savi), Fila L. - Tall

"Utkání na Bazalech bylo pro nás možností poměřit si síly s lídrem MSFL, který měl v zádech sérii 7 vítězných zápasů. Čekala nás tak velmi zajímavá prověrka. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a spíše se čekalo na první zaváhání. Bohužel jsme se ho dopustili my, po sérii standartních situací se nám nepodařilo odkopnout odražený balón z pokutového území a z následné střely šel Baník do vedení 1:0. Po obdržené brance jsme začali být nebezpeční i my. Povedl se nám rychlý brejk s dobrým přenesením těžiště hry do slabé strany soupeře, což vyústilo v nedovolený zákrok na Fraňka a z následné penalty přišlo vyrovnání Chocholatým. V poločase jsme si řekli, že budeme pokračovat v dobré defenzivní práci a pokusíme se zápas rozhodnout z brejku nebo ze standartní situace. Soupeř byl postupem času nervózní, že se mu nedaří zápas rozhodnout a to nám hrálo do karet, byli jsme nebezpeční z rychlých brejků a standartních situací. Bohužel naši největší možnost po rohovém kopu v 85. minutě jsme nevyužili a závěrečný nápor Ostravských jsme už ubránili. Domů na Vysočinu jsme tak mohli zabalit pro nás velmi důležitý bod," okomentoval zápas proti Baníku kouč Michal Veselý.