7., sobota 10.9.2022, 13:15, Praha - SC Olympia Radotín
(1:2)

35. Regal, 77. Sladovník (pen.) - 8. Drozd, 22. Rais, 90. Matoušek
Diváci: 60
FC Vysočina: Böhm - Šerý (60. Čejka), Drozd, Puzrla (46. Novák), Matoušek - Veselý, Maňásek, Solař (57. Torner) - Šubert (76. Dolejší), Rais (46. Hudák), Seknička

V prvním poločase jsme se prezentovali kvalitním výkonem, který měl z naší strany velmi slušné parametry. Dobře jsme kombinovali, byli jsme hodně aktivní bez míče, vyhrávali jsme osobní souboje a dostávali se do brankových příležitostí. V druhém poločase do vyrovnávací branky soupeře postrádala naše hra větší přesnost a úspěšnost, ale vyrovnání soupeře nás nakoplo a brankou v poslední minutě jsme dotáhli dobře rozehrané utkání zejména v prvním poločase do vítězství.