KroměřížKroměříž
21.kolo, sobota 13.4.2024, 13:00
7:1
(3:0)
FC Vysočina BFC Vysočina B
 
Branky: 8. a 54. Kratov, 24., 53. a 73. Pospíšil, 35. Gorip (p.k.), 81. Zmeškal - 47. Torner (PK)
Diváci: 50
Kroměříž: Vejnar - Pochylý, Svozil, Kratov, Pospíšil, Elzner (78. Dokoupil), Buček (66. Tureček), Buksa (57. Zmeškal), Vaculík, Gorip (78. Tobolič), Avramov (66. Koutný).
FC Vysočina B: Nevěčný - Půža, Lovětínský, Šerý, Šlechta - Čejka (29. Šebek), Skoumal - Seknička (29. Sklenář, 45. Raitmajer), Holec, Torner - Rais (45. Červený).
 

Komentář

"Absolutní propadák. U všeho jsme byli druzí, nemohli jsme si přihrát. Na hřišti nebyl ani jeden hráč, který by snesl přísnější měřítko. Z týmového výkonu nebylo na hřišti také vůbec nic. Zkrátka totální kolaps celého týmu. Neuvědomuji si, jestli jsem vůbec někdy něco takového zažil. Máme týden na to, abychom na každém jednom hráči zapracovali a připravili ho na příští utkání se Zlínem. Vše si rozebereme, abychom se poučili a již nikdy se toto neopakovalo. Po šesti kolech bez prohry jsme inkasovali tvrdý direkt, z kterého se však musíme otřepat, vstát a jít dál!" dodal k utkání rozhořčený trenér dorostu Kamil Průša
 
Související
Aktuálně

Zástupci FCV v květnových nominacích mládežnických reprezentací

Ani v květnových nominacích českých mládežnických reprezentací neschází zástupci a odchovanci FC Vysočina. Tradičně vám nabízíme souhrn „našich“ jmen, která v aktuálních výběrech národních týmů figurují. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu