Svratka BrnoSvratka Brno
8.kolo, neděle 22.9.2024, 10:00
4:4
(3:1)

Branky: 6. Vaško, 15. Rautenkranz, 21. Koláček, 48. Strnadel - 34. Padrnos (PK), 42. a 73. Mráz, 62. Špaček
FC Vysočina: Novotný A. - Nedorost, Volf, Koutný, Mikoláš, Lédl, Pospíšil, Novotný J. - Špaček, Slováček, Mráz, Tvrdý - Kadlec, Padrnos

Do utkání lépe vstoupili domácí. Byli agresivnější a důraznější v osobních soubojích. My jsme se nesprávně rozhodovali v situacích s míčem, málo se nabízeli, pozdě přepínali do obranné fáze. Soupeř využíval naše chyby k brejkovým situacím a v poločase zaslouženě vedl. Ve druhém poločase jsme zlepšili naši hru a soupeře jsme přehrávali. Stačili jsme pouze vyrovnat. Remíza je pro oba týmy zasloužená.