22.03.2008, Miroslav Fuks

Dorost je po porážce s Hradcem v kritické situaci

Dorost je po porážce s Hradcem v kritické situaciStarší dorostenci dnešní velmi důležitý domácí zápas nezvládli. Po křečovitém a nervózním výkonu prohráli 0:1 a jejich situace na chvostu extraligy je nyní kritická. Stále větší pozornost se tak začíná upírat na „B“ tým, který bojuje o postup mezi elitu.

 
FC VysočinaFC Vysočina
18.kolo, sobota 22.3.2008, 11:00
0:1
(0:0)
Hradec Kr.Hradec Kr.
 

Diváci: 80
FC Vysočina: Hlavoněk – Machálek, Filip, Raška, Černý – Šandera, Kopic (46. Leligdon), Pražák, Dobrovolný (46. Pikl) – L.Procházka, Tecl.
 

Komentář

Kouč Pavel Procházka mohl využít služeb útočníka Luďka Procházky, který již patří do kádru juniorky, a uzdraveného stopera Filipa. Naopak mu scházeli reprezentant Vydra a zraněný Pohanka.
„Sehráli jsme velmi urputný zápas, ve kterém našim hráčům nechyběla obrovský snaha a bojovnost, zato však scházel klid ve finální fázi. Pokoušeli jsme se brzy vstřelit branku, to se nám však nepodařilo. Před brankou Hradce scházel důraz. Naopak se na naše kopačky stále více vkrádala nervozita a křeč. Hosté ve druhé části dokázali skórovat z jediného vážného protiútoku,“ povzdechl si trenér Procházka a pokračoval: „Kluci byli po zápase velmi nešťastní. Uvědomují si, že v tomto zápase šlo o hodně a že se náš boj o záchranu tímto hodně komplikuje. Já jim prakticky nemám co vytknout, neboť na hřišti odevzdali vše a bojovali. Výpadek v tomto utkání se pokusíme napravit už v pátek v Českých Budějovicích. Do konce soutěže ještě zbývá 13 zápasů, ze kterých se pokusíme vydolovat co nejvíce. Půjdeme zápas od zápasu a já věřím, že pokud do hry dáme více klidu a radosti ze hry, tak můžeme nastartovat vítěznou sérii.“

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč září 2019

1. Fortelný Jan 206b.
2. Klobása Stanislav 187b.
3. Smejkal Tomáš 182b.
4. Tlustý Petr 156b.
5. Jawo Lamin 145b.
6. Javůrek Jan 93b.
7. Tijani Mohamed 87b.
Aktuálně

Ženská gólová přestřelka - výhra 7:5 nad Vítkovicemi!

Ženský tým sehrál další gólově bohatý a vítězný duel. V areálu Na Stoupách si v brankové přestřelce poradil s Vítkovicemi 7:5 (2:2)! Po dvou brankách vstřelily Monika Šanderová, Zuzana Poláková a Irena Stibůrková a jednou se radovala Annika Macháčková. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu