23.09.2012, Miroslav Fuks

Fotbalistky v Holešovicích o branku prohrály

Fotbalistky v Holešovicích o branku prohrályŽenský tým FC Vysočina proti týmu Holešovické holky špatně začaly a to je stálo všechny body. Brzy 2:0 prohrávaly, a přestože ještě do poločasu snížily díky Denise Šeré, tak svoji snahu a tlak ve druhé půli do brenky nepřetavily.

Holeš. holkyHoleš. holky
4.kolo, neděle 23.9.2012, 14:00
2:1
(2:1)

Branky: 15. a 34. Šilhárová - 37. Šerá. ŽK: 64. Pojezná, 81. Šerá
FC Vysočina: Pojezná - Králíková, Z.Žampová, Dáňová, Sedláková - Macháčková (81. Ryšavá), Lačná, Šerá, Burešová, Jouklová, Vinická (85. Francálková)

Holešovské holky vstoupily do zápasu s cílem zisku tří bodů. To se jim dařilo na sto procent. Jihlavanky dostaly pod tlak, ze kterého vytěžily v 15. a 34. minutě dva góly. Zdálo se, že hostující hráčky odstoupí pokorně od zápasu, ale opak byl pravdou. Dokázaly se vzchopit, začaly s domácími držet krok a dokonce si vypracovaly i několik slibných šancí. To se jim podařilo zúročit ve 37. minutě, kdy se po slibné kombinaci z levé strany dostala k míči středopolařka Šerá. Poslala nádherný centr do malého vápna a ten smolně tečovala domácí obránkyně do vlastní branky. Ikdyž to byl vlastní gól, dokázal hostující tým nakopnout k ještě lepšímu výkonu. Druhý poločas se z větší části odehrával na polovině domácích. Jihlavanky i přes velké snažení už nedokázaly zvrátit výsledek a tak přišly o další tři body.

„I s nemalými změnami v sestavě se naše hráčky snaží hrát fotbal, který jim náleží, tudíž za svůj výkon zaslouží pochvalu,“ řekl k zápasu trenér Josef Žampa.