05.09.2018, Miroslav Fuks

Gambrinus Kopeme za fotbal: Vysočina si zahrála proti „béčku“ Ledče

Gambrinus Kopeme za fotbal: Vysočina si zahrála proti „béčku“ LedčeFotbalisté FC Vysočina využívají první reprezentační přestávky v letošní sezóně. V rámci týdenního tréninkového bloku dnes v Praze absolvovali náročné kondiční testy a odpoledne si program zpestřili utkáním v rámci projektu Gambrinus Kopeme za fotbal. Na Vysočinu přijel k přátelskému a netradičnímu duelu vedoucí celek havlíčkobrodského okresního přeboru – FK Ledeč nad Sázavou „B“.

 
FC VysočinaFC Vysočina
přát., středa 5.9.2018, 17:00
10:0
(6:0)
Ledeč n.S. BLedeč n.S. B
 

Diváci: 50
FC Vysočina: I. půle: Vízek – Vaculík, Vedral, Tlustý, Preisler – Křivánek, Zoubele, Merlo, Javůrek – Čáp, Klíma. II. půle: Vejmola – Hykel, Štěpánek, Vedral, Novotný – Fulnek, Merlo, Machuča, Ritter - Klobása, Turyna.
 

Komentář

Fotbalisté z Ledče nad Sázavou tuto jedinečnou možnost získali na základě úspěšného zapojení do projektu „Kopeme za fotbal“ (více informací ZDE). Součástí jejich návštěvy v Jihlavě nebylo jen netradiční měření sil s fotbalovými profesionály. Ledečtí hráči si prohlédli sídlo klubu, zázemí VIP Exclusive a prostory šaten A-mužstva. K utkání se převlékali ve stejné kabině, kterou před pár dny využili fotbalisté Pardubic či Vítkovic. Před utkáním proběhlo tradiční společné fotografování obou celků.

Tým trenéra Svědíka poprvé posílila nová akvizice Dominik Preisler, dres FCV premiérově navlékl talentovaný mladík Marco Merlo a cenné zkušenosti získali i dorostenci Radek Křivánek a Adam Ritter. Připomeňme, že v pátek na hráče FCV čeká další speciální utkání – „tzv. „Zápas snů“, kdy během program oslav 70. výročí založení klubu nastoupí na travnaté ploše hlavního stadiónu proti jihlavským mladším žákům v kategoriích U12 a U13. Zároveň během tohoto netradičního měření absolvují autogramiádu.

Duel proti Ledči nad Sázavou se nesl se ve znamení dobré nálady a radosti ze hry. Hrstka přítomných diváků byla svědky množství pohledných fotbalových akcí a parádiček, viděli též řadu pěkných gólů a také množství neproměněných šancí.

Fotogalerie

               
 
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč března 2019

1. Šulc Pavel 125b.
2. Tijani Mohamed 88b.
3. Zoubele Lukáš 74b.
4. Klíma Jiří 55b.
5. Vaculík Lukáš 44b.
6. Vejmola Luděk 30b.
7. Novotný Filip 26b.
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu