05.07.2013, Miroslav Fuks

Juniorka podlehla druholigovému Táborsku

Juniorka podlehla druholigovému TáborskuNově se tvořící juniorka FC Vysočina měla hned na úvod letní přípravy velice silného protivníka. V Písku se postavila druholigovému Táborsku, které však svoji kvalitu zúročilo až ve druhé půli. Nakonec zvítězilo 5:1 (2:1), když jediný gólový úspěch Jihlavy zaznamenal Patrik Demeter.

TáborskoTáborsko
přát., pátek 5.7.2013, 14:00, Písek
5:1
(2:1)
FC Vysočina jun.FC Vysočina jun.

Branky: 15, a 40. Musiol, 50. Mráz, 54. Potočný, 75. Šimák - 43. P.Demeter
Táborsko: I. půle: Varyš – Mašek, Hric, Štrbák, Rožman – Prášek – Šilingr, Džafić, M.Vukadinović, J.Rabiňák – Musiol. II. půle: Toma – Sladký, Mráz, Cíferský, Kotrba – Šiml – Presl, Javorek, Šimák, Potočný – Vrána.
FC Vysočina jun.: Kotnour - Dvořáček, Pedro, Berky, Urbánek - Hráček, Štancl - Kelbler, P.Demeter, Levai - J.Kučera. Střídali: Klusák, Ujčík, Toufar, Tomovič, Ločárek, Šmída.

"V první půli jsme proti silnému druholigovému soupeři dokázali držet krok a těsně před koncem prvního dějství jsme po hezké kombinaci Demeterem snížili. Do 2. půle jsme prostřídali sestavu a kvalita a zkušenost Táborska se výrazně projevila. Góly soupeře většinou pramenily z našich zbytečných ztrát. Každopádně šlo o velice cennou a přínosnou prověrku našeho nově se tvořícího a mladého týmu," řekl k zápasu trenér Pavel Procházka.