08.02.2019, Miroslav Fuks

Starší dorost porazil Jablonec

Starší dorost porazil JablonecStarší dorost dnes po velmi dobrém výkonu dosáhl na další vítězství v rámci zimní přípravy. Na půdě druholigového Jablonce zvítězil 0:4 (0:3), když branky vstřelili Jan Růžička, Radek Křivánek, Lukáš Trnka a Václav Havlín z penalty.

JablonecJablonec
přát., pátek 8.2.2019,
0:4
(0:3)
FC Vysočina - U19FC Vysočina - U19

Branky: 17. Růžička, 22. Křivánek, 34. Trnka L., 61. Havlín z p.k.
FC Vysočina - U19: Jagrik - Svoboda T., Pojezný, Mikuška, Havlín (60. Fila) - Trinh - Křivánek, Trnka L. (45. Vraspír), Sládek (65. Trnka L.), Růžička - Malata Mir. (45. Lokvenc).

"Po celé utkání jsme byli lepším týmem a vytvořili jsme si dostatek střeleckých příležitostí. Pořád bych si ovšem představoval kvalitnější kombinační hru. První půle z tohoto pohledu snesla ještě přísnější měřítko, druhý poločas již hra neměla kvalitu ani rychlost. K vidění však byly hezké branky. Nejprve se prosadil Růžička po centru Křivánka, následně vstřelil chytrou branku po chybě gólmana Křivánek a po třetí se po rychlém brejku radoval L. Trnka. Naši výhru zpečetil Havlín, který proměnil pokutový kop po faulu na sebe. Tímto utkáním jsme završili náročnější blok zimní přípravy a následně se již budeme soustředit na tvorbu nejoptimálnejší sestavy pro rozjezd mistrovské soutěže. Minutáž již bude naposled rovnoměrně rozložena mezi více hráčů v úterním zápase se Slovanem Bratislava. V posledních dvou zápasech s divizním Ždírcem a U19 Bohemians Praha budou více zatížení ti hráči, kteří budou soutěž zahajovat v prvním jarním kole v Příbrami," řekl po dalším z přípravných duelů trenér Kamil Průša.