25.08.2016, Vojtěch Fuks

Starší dorostenci U19 prohráli na hřišti Hrádce Králové

Starší dorostenci U19 prohráli na hřišti Hrádce KrálovéV předehrávce 17. kola I. celostátní ligy staršího dorostu tým Kamila Přůši nestačil na starší dorostence Hradce Králové 4:0. Domácí rozhodli již v prvním poločase, když se jim podařilo skórovat rovnou čtyřikrát a až po přestávce jihlavští dokázali hrát rovnocennou partii.

Hradec KrálovéHradec Králové
17.kolo, středa 24.8.2016, 11:00
4:0
(4:0)

Góly: 18´ Šípek, 23´ Miker, 30´ Šípek, 33´ Šípek (p.k.)
FC Vysočina: Konrád – Pavlík (60. Pejřimovský), Trojánek (45. Urbánek), Křišťál, Kafoněk (45. Řezáč) – Matulka, Vrzal, Malár, Fikar – Polcar (45. Průša), Lorenc (45. Svoboda)

„V dnešním utkání dostali příležitost hrát od první minuty někteří hráči, kteří v prvních dvou zápasech nebyli až tolik vytíženi. Vzhledem k tomuto jsme také změnili rozestavení a hráli na dva útočníky. Toto se nám ovšem absolutně nepovedlo. Hradec nás přehrával absolutně ve všem. V předu jsme neudrželi míč a valil se na nás jeden protiútok za druhým. Z tohoto pramenily samozřejmě naše fauly a přicházely tak standardní situace, v kterých je Hradec nesmírně silný. První branka padla po dlouhém autovém vhazování, které nám v pokutovém území propadlo a pro Šípka už nebyl problém vstřelit gól. Druhou branku jsme dostali po naší standardní situaci, kdy jsme se dostali k odraženému míči, ale nepodařila se nám rozehrávka na polovině hřiště a rychlý Miker nám předvedl svůj individuální um s přesným zakončením. Třetí branka padla po rohovém kopu. Přitom o tomto provedení jsme předem věděli. Bohužel jsme pozdě zareagovali na jeho rozehrání a nezvládli jsme náběh Šípka, který hlavou přesně zakončil. Patnáctiminutovku hrůzy zakončil pokutový kop Šípka, který tak dokonal svůj hattrick. Do druhé půle jsme provedli hned čtyři změny a naše hra se zvedla. Už se hrálo v poli vyrovnaně. Pro nás však bohužel bez šancí. Dnešní zápas se nám hlavně díky první polovině vůbec nepovedl. Beru to na sebe, protože jsem se rozhodl špatně. Netrefil jsem se do hráčů, do sestavy ani do rozestavení. Moje sebereflexe mi říká, že jsem udělal chybu. Na nedělní domácí utkání s Teplicemi se musím rozhodnout lépe. Musíme si také nějaké věci individuálně rozebrat. Chci ale zdůraznit, že nebudeme z dnešního utkání dělat vědu. Nepovedlo se, ale jede se dál. Pokud se z tohoto poučíme, tak buďme rádi, že se to stalo!“ řekl trenér Kamil Průša.