07.09.2015, David Zeman

U17: S Karvinou berou tři body

U17: S Karvinou berou tři bodyPrvní půle utkání mladšího dorostu s Karvinou skončila smírně, když se oba celky dokázaly jednou prosadit. Ve druhé půli ale už střílela pouze Vysočina. Nejprve se prosadil Šteffl a po něm Janoušek. Poté už se do konce utkání nic nezměnilo a konečný stav tak byl 3:1 (1:1).

 
FC VysočinaFC Vysočina
5.kolo, sobota 5.9.2015, 12:00
3:1
(1:1)
KarvináKarviná
 
Góly: Lorenc, Šteffl, Janoušek.
Diváci: 0
FC Vysočina: Duba - Pavlík, Trojánek, Křišťál, Pejřimovský (41. Bence) - Matulka, Šteffl, Urbánek, Polcar (67. Janoušek) - Chlumský, Lorenc
 

Komentář

"V kvalitním zápase jsme uhráli cenné vítězství nad velmi dobrým týmem Karviné. Kluci si mákli a vybojovali 3 body. Po zásluze jsme tým s kolegou Císařem pochválili." řekl po utkání trenér Pavel Procházka.

 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč března 2019

1. Šulc Pavel 125b.
2. Tijani Mohamed 88b.
3. Zoubele Lukáš 74b.
4. Klíma Jiří 55b.
5. Vaculík Lukáš 44b.
6. Vejmola Luděk 30b.
7. Novotný Filip 26b.
Aktuálně

Ježourův dotazník: Filip Vedral

Nabízíme vám 16. díl videoseriálu FC Vysočina. Převážně nefotbalové dotazy v rámci Ježourova dotazníku zodpovídá obránce Filip Vedral! Které spoluhráče zařadil mezi vtipálky či modemany? Kde se mu líbilo a kam by se jednou rád podíval? Které školní předměty měl nejraději? Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu