Přidat do kalendáře

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA 2019/2020

kolodatumkdedomácíhosté  
1. po 22.7.19 záznam  Ústí n. L.  FC Vysočina 0:0 (0:0)
2. so 27.7.19 sestřih  FC Vysočina  Vítkovice 3:0 (0:0)
3. so 3.8.19   Třinec  FC Vysočina 0:1 (0:0)
4. pá 9.8.19 sestřih  FC Vysočina  Dukla Praha 1:0 (0:0)
5. ne 18.8.19   Varnsdorf  FC Vysočina 2:1 (0:0)
6. pá 23.8.19 sestřih  FC Vysočina  Líšeň 3:2 (1:0)
7. pá 30.8.19 ČT Sport Hradec Kr.  FC Vysočina 4:2 (1:1)
8. pá 13.9.19 sestřih  FC Vysočina  Chrudim 4:2 (2:2)
9. pá 20.9.19 sestřih  FC Vysočina  Brno 3:2 (1:0)
10. ne 29.9.19   Žižkov  FC Vysočina 1:1 (0:0)
11. pá 4.10.19 sestřih  FC Vysočina  Sokolov 3:1 (1:1)
12. so 19.10.19   Slavoj Vyšehrad  FC Vysočina 10:15  
13. pá 25.10.19   FC Vysočina  Pardubice 18:00  
14. so 2.11.19   Prostějov  FC Vysočina 13:15  
15. pá 8.11.19   FC Vysočina  Vlašim 18:00  
16. pá 22.11.19   Vítkovice  FC Vysočina 17:00  
17. pá 6.3.20   FC Vysočina  Třinec 18:00  
18. so 14.3.20   Dukla Praha  FC Vysočina 14:30  
19. pá 20.3.20   FC Vysočina  Varnsdorf 18:00  
20. so 4.4.20   Líšeň  FC Vysočina 16:30  
21. pá 10.4.20   FC Vysočina  Hradec Kr. 18:00  
22. st 15.4.20   Chrudim  FC Vysočina 17:00  
23. so 18.4.20   Brno  FC Vysočina 17:00  
24. pá 24.4.20   FC Vysočina  Žižkov 18:00  
25. st 29.4.20   Sokolov  FC Vysočina 17:00  
26. pá 1.5.20   FC Vysočina  Slavoj Vyšehrad 18:00  
27. so 9.5.20   Pardubice  FC Vysočina 17:00  
28. st 13.5.20   FC Vysočina  Prostějov 18:00  
29. so 16.5.20   Vlašim  FC Vysočina 17:00  
30. pá 22.5.20   FC Vysočina  Ústí n. L. 18:00  
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu