MSŽL U15 - 2018/19

Sezóna:
Juniorky:  tým | aktuality | zápasy U19:  tým | aktuality | zápasy
Dorost B:  tým | aktuality | zápasy U17:  tým | aktuality | zápasy
U16:  tým | aktuality | zápasy U15:  tým | aktuality | zápasy
U14:  tým | aktuality | zápasy U13:  tým | aktuality | zápasy
U12:  tým | aktuality | zápasy U11:  tým | aktuality | zápasy
U10:  tým | aktuality | zápasy U9:  tým | aktuality | zápasy
U8:  tým | aktuality | zápasy U7:  tým | aktuality | zápasy
kolodatumkdedomácíhosté  
1. so 18.8.18   FC Vysočina  Karviná 6:1 (2:1)

Góly: Fila 2, Horák, Šimánek, Švanda, Jonáš (p.)
Sestava Jihlavy: Pech – Horák, Trňák, Švanda(50.Krajčo), Farka – Raus(18.Zacha), Smejkal, Fila – Šimánek, Jonáš, Maršík(40.Winterling)
2. st 22.8.18   Frýdek-Místek  FC Vysočina 6:2 (4:2)

Góly: Horák, Jonáš (p.)
Sestava Jihlavy: Pech – Drápela(28.Zacha), Švanda(35.Krajčo,60.Panský), Trňák, Farka – Horák, Smejkal, Fila – Šimánek(54.Blažek), Jonáš, Winterling
3. so 25.8.18 Jiráskova FC Vysočina  Vítkovice 3:2 (1:1)

Góly: Smejkal, Chytrý, Jonáš
Sestava Jihlavy: Vácha – Horák(47.Drápela), Trňák, Švanda, Zacha(57.Blažek) – Smejkal, Fila, Šimánek(66.Krajčo) – Winterling(57.Chytrý), Jonáš, Farka
4. so 1.9.18   Zlín  FC Vysočina 0:4 (0:2)

Góly: Fila 3, Chytrý
Sestava Jihlavy: Pech – Švanda, Drápela, Trňák, Farka – Šimánek, Smejkal(50.Horák), Fila – Chytrý(60.Blažek), Jonáš(55.Maršík), Winterling(40.Krajčo)
5. st 5.9.18   FC Vysočina  Hodonín 4:1 (2:0)

Góly: Fila 3, Jonáš
6. so 8.9.18   FC Vysočina  Frýdek-Místek 1:3 (0:2)

Góly: Fila
Sestava Jihlavy: Janota – Švanda, Drápela (25. Blažek), Trňák, Winterling – Smejkal (50. Panský), Fila, Šimánek – Chytrý, Jonáš (45. Maršík), Farka
7. ne 16.9.18   Hodonín  FC Vysočina 0:5 (0:2)

Góly: Fila 3, Šimánek, Farka
Sestava Jihlavy: Pech – Krajčo, Švanda, Drápela(55. Horák), Farka – Šimánek, Smejkal, Fila – Chytrý(55. Janota), Jonáš(25. Blažek), Maršík(35. Winterling)
8. so 22.9.18   FC Vysočina  Olomouc 2:8 (0:5)

Góly: 59. Jonáš, 60. Fila
Sestava Jihlavy: Janota – Chytrý, Raus, Horák, Farka – Smejkal, Fila, Šimánek – Zacha (42. Panský), Jonáš, Maršík (42. Krajčo)
9. so 29.9.18   Brno  FC Vysočina 5:1 (3:1)

Góly: 22. Fila
Sestava Jihlavy: Janota – Chytrý, Trňák, Drápela, Farka – Šimánek, Smejkal, Horák (60. Krajčo) – Winterling (35. Maršík), Fila (50. Panský), Blažek (60. Zacha)
10. so 6.10.18   FC Vysočina  Opava 2:4 (1:2)

Góly: 11. Maršík, 69. Smejkal
Sestava Jihlavy: Pech – Chytrý, Drápela, Trňák, Farka – Smejkal, Fila, Horák (50. Zacha) – Šimánek (60. Panský), Maršík (40. Winterling), Blažek (60. Krajčo)
11. so 13.10.18   Slovácko  FC Vysočina 1:1 (0:0)

Góly: 51. Fila
Sestava Jihlavy: Janota – Chytrý, Trňák, Raus, Farka – Šimánek (60. Horák), Smejkal, Fila – Švanda (50. Zacha), Jonáš (35. Maršík), Blažek (45. Drápela)
12. so 20.10.18   FC Vysočina  Ostrava 1:3 (0:1)

Góly: 49. Chytrý
Sestava Jihlavy: Janota – Chytrý (62. Maršík), Raus, Trňák, Farka – Smejkal (59. Horák), Fila, Šimánek (62. Krajčo) – Blažek (35. Drápela, 48. Zacha), Jonáš (58. Panský), Švanda
13. so 27.10.18   Prostějov  FC Vysočina 1:3 (0:1)

Góly: 22. Maršík, 55. a 70. Jonáš
Sestava Jihlavy: Pech – Chytrý, Horák, Raus, Zacha – Šimánek (60. Haala), Panský, Krajčo – Farka, Jonáš, Maršík
14. ne 4.11.18   Karviná  FC Vysočina 3:2 (1:1)

Góly: 26. a 38. Fila
Sestava Jihlavy: Pech – Chytrý, Horák, Raus, Farka – Smejkal, Panský (57.Janota), Fila – Blažek (35.Šimánek), Jonáš, Krajčo (50.Maršík)
15. so 10.11.18   Vítkovice  FC Vysočina 0:2 (0:1)

Góly: 21. Jonáš, 69. Záruba
Sestava Jihlavy: Janota – Chytrý, Haala, Raus, Farka (60. Krajčo) – Smejkal, Šimánek (41. Maršík), Fila – Blažek (65. Záruba), Jonáš, Drápela (52. Horák)
16. so 17.11.18   FC Vysočina  Zlín 2:0 (2:0)

Góly: 3. Jonáš, 5. Fila
Sestava Jihlavy: Janota – Drápela (50. Zacha), Raus, Trňák (50. Panský), Krajčo – Smejkal, Fila, Šimánek – Horák, Jonáš, Maršík
29. ne 17.3.19   Brno  FC Vysočina 3:1 (2:1)

Góly: 12. Horký
Sestava Jihlavy: Mašek – Trňák, Horák, Gregor, Krajčo – Raus, Šimánek (60. Šancl), Chytrý – Blažek (60. Záruba), Horký, Maršík (48. Dobrovolný)
23. so 23.3.19   FC Vysočina  Karviná 12:00  
24. ne 31.3.19   FC Vysočina  Vítkovice 14:30  
25. so 6.4.19   Zlín  FC Vysočina 10:00  
26. so 13.4.19   FC Vysočina  Frýdek-Místek 14:00  
31. út 16.4.19   Slovácko  FC Vysočina 14:00  
27. st 24.4.19   Hodonín  FC Vysočina 10:00  
28. so 27.4.19   FC Vysočina  Olomouc 11:00  
30. st 1.5.19   FC Vysočina  Opava 12:00  
17. so 4.5.19   Olomouc  FC Vysočina 10:00  
18. so 11.5.19   FC Vysočina  Brno 10:00  
19. so 18.5.19   Opava  FC Vysočina 12:00  
32. st 22.5.19   FC Vysočina  Ostrava 13:00  
20. so 25.5.19   FC Vysočina  Slovácko 10:00  
22. st 29.5.19   FC Vysočina  Prostějov 16:00  
21. pá 31.5.19   Ostrava  FC Vysočina 11:30  
33. st 5.6.19   Prostějov  FC Vysočina 15:00  
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu