MSDD - sk. D - ml. - 2019/20

Sezóna:
Žákyně:  tým | aktuality | zápasy U19:  tým | aktuality | zápasy
U18:  tým | aktuality | zápasy U17:  tým | aktuality | zápasy
U16:  tým | aktuality | zápasy U15:  tým | aktuality | zápasy
U14:  tým | aktuality | zápasy U13:  tým | aktuality | zápasy
U12:  tým | aktuality | zápasy U11:  tým | aktuality | zápasy
U10:  tým | aktuality | zápasy U9:  tým | aktuality | zápasy
U8:  tým | aktuality | zápasy U7:  tým | aktuality | zápasy
kolodatumkdedomácíhosté  
3. ne 18.8.19   FC Vysočina U16  Kohoutovice 12:1 (6:0)

Góly: 7.,34.,40. Horký, 8.,13. Šimánek, 22.,73. Trňák, 48.,88. Chytrý, 55.,77. Horák, 70. Blažek
1. st 21.8.19   Žďár n. Sázavou  FC Vysočina U16 0:3 (0:2)
Góly: 14. Horký, 36. Maršík, 56. Šimánek
Sestava Jihlavy: Pech – Maršík (68. Drápela), Horák, Dvořák, Krajčo – Panský (61. Kadlec), Smejkal, Šimánek (68. Zacha) – Trňák, Chytrý, Horký (57. Blažek)
4. so 24.8.19   Líšeň B  FC Vysočina U16 2:3 (1:1)
Góly: 5. Horák, 64. a 73. Chytrý
Sestava Jihlavy: Brada – Maršík, Kadlec (46. Drápela), Dvořák (35. Smejkal), Zacha (60. Pech) – Panský, Horák, Šimánek – Trňák, Chytrý, Blažek (46. Horký)
2. st 28.8.19   Hodonín  FC Vysočina U16 3:0 (1:0)
Sestava Jihlavy: Pech – Maršík, Drápela (59. Zacha), Horák, Folejtar – Panský, Vodička, Smejkal (65. Kadlec) – Trňák (33. Šimánek), Chytrý, Horký.
5. ne 1.9.19   FC Vysočina U16  Břeclav 15:0 (7:0)
Branky: 10., 16. a 44. Horký, 12., 18. a 47. Šimánek, 79., 82. a 90. Gregor, 57. a 65. Chytrý, 30. Panský, 7. Horák, 52. Zacha, 86. Maršík
Sestava Jihlavy: Brada – Maršík, Kadlec, Dvořák (70. Drápela), Zacha – Panský, Smejkal, Horák – Šimánek, Chytrý, Horký (75. Gregor).
6. ne 8.9.19   Znojmo B  FC Vysočina U16 2:5 (2:2)
Branky Vysočiny: 30., 33., 79. Smejkal, 47. Horký, 61. Šimánek
Sestava Jihlavy: Brada (46. Pech) – Maršík, Drápela (46. Gregor), Dvořák, Zacha (76. Krajčo) – Panský (58. Kadlec), Horák (46. Šimánek), Smejkal – Dobrovolný (72. Trňák), Chytrý, Blažek (46. Horký).
7. ne 15.9.19   FC Vysočina U16  Kyjov 13:1 (7:0)
Branky: 16., 19. a 50. Jonáš, 58., 69. a 81. Šimánek, 10. a 26. Chytrý, 24. a 35. Smejkal, 57. Panský, 78. Krajčo, 40. Dobrovolný
8. so 21.9.19   Sparta Brno  FC Vysočina U16 3:1 (3:0)
Branka Vysočiny: 90. Dobrovolný
Sestava Jihlavy: Pech – Maršík, Gregor, Dvořák, Krajčo (55. Zacha) – Panský (55. Kadlec), Šimánek (46. Horák), Smejkal – Dobrovolný, Chytrý, Horký (46. Blažek).
9. ne 29.9.19   FC Vysočina U16  Pelhřimov 4:1 (2:1)
Branky Vysočiny: 24. Jonáš, 29. Blažek, 64. Chytrý, 69. Smejkal
10. so 5.10.19   Svratka Brno  FC Vysočina U16 0:3 (0:3)
Góly: 16. Krajčo, 27. Zacha, 33. Smejkal
Sestava Jihlavy: Brada – Maršík, Gregor (77. Drápela), Horák (67. Kadlec), Zacha – Krajčo (59. Šimánek), Chytrý, Smejkal – Trňák, Horký, Blažek
11. ne 13.10.19   FC Vysočina U16  Nedvědice 6:2 (3:1)
Branky Vysočiny: 38. Horký, 30. a 70. Šimánek, 73. Trňák, 55. Chytrý, 35. Dobrovolný
12. ne 20.10.19   Humpolec  FC Vysočina U16 1:7 (0:2)
Góly: 47. Koubský - 20. a 85. Trňák, 5. Dobrovolný, 67. Farka, 76. Krajčo, 80. Smejkal, 83. Panský
Sestava Jihlavy: Pech – Maršík, Gregor, Dvořák, Zacha (46. Blažek) – Smejkal, Chytrý (46. Panský), Horák (46. Krajčo) – Dobrovolný (46. Drápela), Trňák, Farka
13. ne 27.10.19   FC Vysočina U16  Velké Meziříčí 14:0 (5:0)
Góly: 7., 23., 32., 46., 52., 68., 75., 79. a 82. Trňák, 36. a 88. Blažek, 28. Zacha, 63. Smejkal, 73. Krajčo
14. st 30.10.19   Havlíčkův Brod  FC Vysočina U16 3:3 (0:1)
Góly Vysočiny: 31. Krajčo, 62. vlastní, 86. Smejkal
Sestava Jihlavy: Mašek – Krajčo, Gregor (12. Dvořák), Horák, Zacha (54. Drápela) – Smejkal, Chytrý, Panský – Blažek (81. Kadlec), Trňák (70. Horký), Křehlík
15. ne 10.11.19   FC Vysočina U16  Třebíč 4:1 (3:1)
Branky Vysočiny: 15. a 57. Trňák, 18. Šimánek, 30. Smejkal. ČK: 26. Zacha
16. ne 15.3.20   FC Vysočina U16  Žďár n. Sázavou 14:30  
17. ne 22.3.20   FC Vysočina U16  Hodonín 15:00  
18. ne 29.3.20   Kohoutovice  FC Vysočina U16 15:00  
19. ne 5.4.20   FC Vysočina U16  Líšeň B 15:30  
20. ne 12.4.20   Břeclav  FC Vysočina U16 15:30  
21. ne 19.4.20   FC Vysočina U16  Znojmo B 16:00  
22. ne 26.4.20   Kyjov  FC Vysočina U16 16:00  
23. ne 3.5.20   FC Vysočina U16  Sparta Brno 16:30  
24. ne 10.5.20   Pelhřimov  FC Vysočina U16 16:30  
25. ne 17.5.20   FC Vysočina U16  Svratka Brno 17:00  
30. st 20.5.20   Třebíč  FC Vysočina U16 17:00  
26. ne 24.5.20   Nedvědice  FC Vysočina U16 17:00  
27. ne 31.5.20   FC Vysočina U16  Humpolec 17:00  
28. ne 7.6.20   Velké Meziříčí  FC Vysočina U16 17:00  
29. ne 14.6.20   FC Vysočina U16  Havlíčkův Brod 17:00  
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu