10.01.2015, Miroslav Fuks

Zápas „žlutých“ proti „červeným“ přinesl remízu

Zápas „žlutých“ proti „červeným“ přinesl remízuPrvní tréninkový mikrocyklus dnes dopoledne završil modelový zápas dvou jedenáctek složených ze stávajících členů kádru FC Vysočina. Duel přinesl velké množství neproměněných šancí na straně žlutých, z nichž se ujala jen ta první, kdy v 5. minutě skóroval Matúše Marcin. A protože za červené v 22. minutě vyrovnal Augusto Batioja, tak tréninkový hraný na 2 x 30 minut duel skončil smírně 1:1.

 

Do utkání nezasáhl rekonvalescent Jungra a též Kučera, který po nemoci začal s výklusem.

Góly: 5. Marcin (as. Krejčí) – 22. Batioja (as. Vaculík)

Sestavy:
„Žlutí“: Hanuš (31. Kotnour) – Marek, Kryštůfek, Krejčí, Hybš – Bello, Demeter – Kliment, Marcin (31. Mešanović), Fulnek – Přeučil.
„Červení“: Blažek (31. Vejmola) – Kukoľ, Tlustý, Šourek, Mlakić (31. Urbánek) – Kubista, Šulek – Kosak, Harba, Vaculík – Batioja.

  • fotogalerie z modelového utkání ZDE

 
Aktuálně

U19: Vysoká prohra na Baníku

Jihlavský starší dorost nezvládl venkovní utkání s Baníkem Ostrava a prohrál vysoko 6:0 (2:0). První poločas nevypadal z pohledu Vysočiny zle a z úvodu druhé půle mohli dorostenci dokonce vyrovnat stav utkání, ale ani jedna z větších šancí se neuchytila, a tak začali přidávat branky domácí. Jihlavští se po tomto nevydařeném utkání nachází na 12.... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2025 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu