Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 

Sportovní koncepce

Je neoddiskutovatelným faktem, že kopaná již není „pouze“ sportovní záležitostí, ale tento fenomén se stal nedílnou součástí společenského i obchodního života. Na celosvětové vlně zájmu o fotbal se podílí i Česká republika, což potvrzuje velký zájem fanoušků i významných společností o zápasy národního mužstva a I. ligy.

Divák na Vysočině v minulosti nikdy neměl možnost navštěvovat utkání kvalitní soutěže. Vždyť nejbližší špičkové celky působily nejblíže v Brně, Hradci Králové či Českých Budějovicích. Region Vysočiny však přesto není bílým místem na fotbalové mapě republiky. Pochází odtud řada kvalitních fotbalistů a kopaná se za velkého zájmu aktivně hraje i v té nejzapadlejší vesničce.

Nejvyšší soutěž na celé Vysočině dlouhodobě hrál FC PSJ Jihlava, tradiční účastník třetí nejvyšší soutěže – Moravskoslezské ligy. V roce 2000 se klub za velkého přispění Statutárního Města Jihlavy transformovat na akciovou společnost FC Vysočina Jihlava a o čtvrt roku později se klubu podařilo dosáhnout na historický postup do II. ligy ČMFS. Tedy do soutěže, kterou dosud žádný fotbalový klub v regionu nehrál. Sportovní a společenský vzestup FC Vysočina pak pokračoval v sezóně 2004/05 premiérovým postupem do nejvyšší soutěže, jenž klub zopakoval o sedm let později.

Postupný a cílevědomý rozvoj klubu by měl pokračovat i v budoucnu. Snažení klubu by mělo být završeno realizací dalších etap výstavby stadiónu a dlouhodobým zabydlením se v nejvyšší domácí soutěži. V blízké budoucnosti by klub chtěl vytvořit zázemí a předpoklady k účasti v evropských fotbalových pohárech.

FC Vysočina dnes představuje významný prostředek sloužící k zábavě a vyžití obyvatel celého Kraje Vysočina. Kvalitním způsobem naplňuje volný čas mládeže a v neposlední řadě slouží i rozvoji jednotlivých podnikatelských subjektů. Postupně roste v silný klub s širokou mládežnickou základnou, který reprezentuje celý region s více než půl milionem obyvatel. FC Vysočina celorepublikovou fotbalovou veřejností vnímán jako bašta mládežnické kopané a jako systematicky pracující klub s velkou perspektivou.

 
Klub
Aktuálně

Nabízíme řadu možností, jak získat vstupenky na Baník Ostrava

Na strhující bitvu proti Dukle Praha je třeba navázat dalším tříbodovým ziskem! Nenechte si ujít důležitý souboj FC Vysočina proti Baníku Ostrava! V neděli 24. září od 17 hodin podpořte svůj tým a užijte si program Víkendu otců na jihlavském stadiónu! Vždyť společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2017 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.