Los HET ligy: start v Karviné, domácí premiéra proti Slovácku

21.6.2017 | Start historicky sedmého ročníku FC Vysočina v nejvyšší soutěži, která v sezóně 2017/18 ponese název HET liga, bude v sobotu 29. července ve znamení... Celý článek

This text will be replaced
II. liga – 22.4.2011: FC Vysočina vs. Sparta Praha B 5:1 (2:0)

II. liga – 22.4.2011: FC Vysočina vs. Sparta Praha B 5:1 (2:0) – naše góly: 14.... (22.6.2017)

27.6. - Mastný v nominaci U16

Ondřej Mastný, brankář mladšího dorostu FC Vysočina, figuruje v nominaci českého reprezentačního výběru U16 na mezinárodní turnaj v Číně, který se uskuteční ve dnech od 8. do 20. července ve Weinanu. Mladí Češi se střetnou s Uzbekistánem, Japonskem a domácím výběrem.

12.6. - Prodej permanentek až od 21.6.

Prodej permanentních vstupenek FC Vysočina na fotbalový ročník 2017/18 se z technických důvodů na straně specializované tiskárny, kde permanentky vznikají, rozběhne až od středy 21. června od 10:00. Děkujeme za pochopení!

3.6. - Dovolená ve Fanshopu

Ve čtvrtek 8. června 2017 bude mít klubový Fanshop na stadiónu v Jiráskově ulici zavřeno. Děkujeme za pochopení.

31.5. - Mikuška náhradník U16

Defenzivní hráč Pavel Mikuška, který působí ve starším dorostu U19, figuruje mezi náhradníky českého reprezentačního týmu U16 pro přípravné zápasy proti Bělorusku.

28.5. - Stopa FC Vysočina ve FNL

Jak si vedli hráči FC Vysočina v 30. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – výhra 3:0 nad Znojmem – 13 minut (Baník vybojoval postup do I. ligy), Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 0:3 v Ostravě – absence pro 4 ŽK, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 0:3 v Ostravě – 61 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – remíza 1:1 v Táborsku – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – remíza 1:1 s Žižkovem – nebyl v kádru.