FC Vysočina

Aktuality
Facebook

23.4. - 25. kolo ePojisteni.cz ligy

Výsledky 25. kola ePojisteni.cz ligy: Sparta - Plzeň 2:0, Jablonec - Příbram 2:4, Brno - Ml.Boleslav 2:3, Hr.Králové - Liberec 0:1, Teplice - Karviná 1:0, Bohemians - Zlín 0:2, Dukla - Vysočina 4:1, Slovácko – Slavia 0:1.

20.4. - Stopa FC Vysočina ve FNL

Jak si vedli hráči FC Vysočina v 23. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 2:2 v Českých Budějovicích – 90 minut (1 gól), Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 2:1 v Třinci – 32 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – prohra 2:1 v Třinci – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 2:3 s Olomoucí – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – výhra 2:0 s Ústím – 20 minut.

16.4. - Stopa FC Vysočina ve FNL

Jak si vedli hráči FC Vysočina v 22. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 1:1 s Pardubicemi – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 3:0 nad Táborskem – 10 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – výhra 3:0 nad Táborskem (1 gól) – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – remíza 2:2 v Opavě – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – prohra 0:3 ve Znojmě – 90 minut.

13.4. - Vstupenky na Spartu

Předprodej vstupenek na duel proti Spartě Praha bude na síti Ticketportal probíhat jen do sobotního poledne. Před duelem budou vstupenky k dispozici pouze na třech pokladnách stadiónu – naproti ICOMu, u školy a u sektoru hostí. Brány a pokladny stadiónu se otevřou v 18:45 hodin.

10.4. - Mastný v reprezentaci U15

Ondřej Mastný, brankář žákovského týmu FC Vysočina, figuruje v aktuální nominaci tvořícího se reprezentačního týmu U15 pro přípravné zápasy proti Norsku, které se uskuteční ve dnech 16.4. a 20.4.