Fanoušci a choreo z utkání proti Liberci

Namaluj Ježoura

Ježour TV
This text will be replaced
II. liga – 6.11.2009: FC Vysočina vs. Dukla Praha 3:4

II. liga – 6.11.2009: FC Vysočina vs. Dukla Praha 3:4 (2:2) – naše góly: 26.... (26.5.2017)

25.5. - Štěpánek v reprezentaci U20

Pro Davida Štěpánka sezóna sobotním duelem v Plzni nekončí. Ve čtvrtek 1. června jej na Strahově od 16:00 hodin čeká přípravný duel české reprezentace U20 proti výběru Kypru v kategorii U21. Útočník Jiří Klíma, jenž v tomto ročníku hostuje v druholigovém Znojmě, figuruje mezi náhradníky nominace kouče Karla Krejčího.

24.5. - Program na červen 2017

K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ČERVEN 2017 - ZDE.

21.5. - Stopa FC Vysočina ve FNL

Jak si vedli hráči FC Vysočina v 29. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 0:0 v Olomouci – 1 minuta, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 2:2 s Ústím n.L. – 85 minut, Rostislav Šamánek (Znojmo) – remíza 2:2 s Ústím n.L. – 15 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 3:1 nad Č.Budějovicemi – 90 minut, David Klusák (Táborsko) – prohra 3:5 s Vlašimí – 90 minut.

20.5. - 29. kolo ePojisteni.cz ligy

Výsledky 29. kola ePojisteni.cz ligy: Vysočina - Příbram 1:1, Sparta - Hr.Králové 3:2, Ml.Boleslav - Slavia 1:2, Brno - Plzeň 0:1, Dukla - Zlín 1:0, Jablonec - Teplice 0:0, Bohemians - Karviná 2:0, Slovácko - Liberec 0:1.