WU18:  tým | aktuality | zápasy WU15:  tým | aktuality | zápasy
WU13:  tým | aktuality U19:  tým | aktuality | zápasy
U18:  tým | aktuality | zápasy U17:  tým | aktuality | zápasy
U16:  tým | aktuality | zápasy U15:  tým | aktuality | zápasy
U14:  tým | aktuality | zápasy U13:  tým | aktuality | zápasy
U12:  tým | aktuality | zápasy U11:  tým | aktuality | zápasy
U10:  tým | aktuality | zápasy U9:  tým | aktuality | zápasy
U8:  tým | aktuality | zápasy U7:  tým | aktuality | zápasy

neděle 17.3.2024 | Matyáš Fuks

Jihlavský mladší dorost podlehl po vlastním gólu ze 77. minuty silným Českým Budějovicím 2:3 (1:1). Jihlavské poslal do úvodního vedení Karel Jančok a v druhém poločase srovnával Milan Urbánek. Dorostenci se tak tímto výsledkem propadli na 13. místo tabulky.

sobota 16.3.2024 | Josef Vrzáček

U19: Domácí výhra s Českými Budějovicemi!

Dorostenci dokázali ubojovat těsné vítězství 4:3 (0:1) nad Českými Budějovicemi a postupně se tak posouvají velmi vyrovnanou tabulkou nejvyšší dorostenecké ligy nahoru! Za domáci otevřel střelecký účet již tradične v posledních zápasech Patrik Stoček, na kterého poté v krátkém sledu navázali Daniel Bouchner s Matyášem Dolejším. Finální vítěznou tečku dokázal doručit v 83. minutě Tomáš Udržal a i díky němu se momentálně dorostenci nachází na 9. místě tabulky.

sobota 9.3.2024 | Josef Vrzáček

U19: Tři body ze Zlína!

Jihlavský starší dorost dokázal hned v druhém zápase jarní části vyhrát na půdě Zlína 0:3 (0:1). V prvním poločase Vysočinu poslal z úvodu zápasu do vedení útočník Patrik Stoček a v druhém dějství se blýsknul Tomáš Udržal hned dvěma zásahy. Jihlavští se tak momentálně nachází na 10. místě tabulky.

pondělí 4.3.2024 | Matyáš Fuks

U17: Domácí prohra s Pardubicemi

Jihlavský mladší dorost prohrál na domácí půdě smolně s Pardubicemí brankou z 84. minuty 0:1 (0:0). Jihlavští tak nevstoupili do jarní části soutěže dobrým výsledkem a nachází se na 12. místě tabulky.

sobota 2.3.2024 | Miroslav Fuks

Starší dorost do prvoligového jara vykročil remízově

Starší dorost zahájil odvetnou jarní část nejvyšší soutěže remízou s Pardubicemi. Naši mladíci v utkání dvakrát vedli díky trefám navrátilce Daniela Bouchnera a Patrika Stočka. Bohužel, hosté vždy dokázali vyrovnat - 2:2 (1:1). Dělba bodů znamená, že tabulkový rozdíl mezi oběma celky zůstal shodný a Vysočina má na patnáctý Liberec tříbodový náskok.

středa 28.2.2024 | Matyáš Fuks

Josef Vrzáček: Primárním cílem je udržení se mezi elitou

Jihlavský starší dorost naznal přes zimní přípravu určitých změn v hráčském kádru a klepe na dveře víkendového startu druhé poloviny nejvyšší dorostenecké ligy. Zeptali jsme se proto hlavního trenéra Josefa Vrzáčka, jak by zhodnotil připravenost svých svěřenců před sobotním zápasem s Pardubicemi.