Juniorky:  tým | aktuality | zápasy U19:  tým | aktuality | zápasy
Dorost B:  tým | aktuality | zápasy U17:  tým | aktuality | zápasy
U16:  tým | aktuality | zápasy U15:  tým | aktuality | zápasy
U14:  tým | aktuality | zápasy U13:  tým | aktuality | zápasy
U12:  tým | aktuality | zápasy U11:  tým | aktuality | zápasy
U10:  tým | aktuality | zápasy U9:  tým | aktuality | zápasy
U8:  tým | aktuality | zápasy U7:  tým | aktuality | zápasy

pondělí 18.9.2017 | Petr Chudoba

U17: Mladší dorostenci zvládli zápas ve Vítkovicích

Mladší dorostenci sehráli těžké utkání na půdě Vítkovic. První poločas se našim dorostencům moc nevydařil a po chybě z poslední minuty prvního poločasu prohrávali 1:0. Ve druhém poločasu ale dvakrát skóroval Růžička a díky jeho gólům otočila Vysočina na 2:1.

pondělí 18.9.2017 | Juniorskaliga.cz

Juniorka podlehla Slovácku

Juniorský tým FC Vysočina dnes dovršil první polovinu podzimních duelů, když se představil na stadiónu prvního celku moravské skupiny - Slovácka. Domácí šli Břečkou do vedení, ovšem Tomáš Smejkal v první půli dokázal vyrovnat na 1:1. Ve druhém dějství už ale střílel pouze domácí Sadílek - 1:3 (1:1).

U19: Vítězná vlna pokračuje, tentokrát to odnesly Vítkovice!

Starší dorostence čekalo další utkání na půdě soupeře, když odcestovali do Vítkovic. Utkání bylo od začátku v režii Vysočiny a poměrně rychle se prosadil Trojánek, druhý gól přidal Řezáč. Vítkovice se nedokázaly prosadil a protože už žádný další gól nepadl, odvezla si Vysočina tři body za výhru 2:0!

neděle 17.9.2017 | Miroslav Fuks

Dorost B: V Havlíčkově Brodě získali cenné body

Starší dorost B se představil na půdě druhého celku divizní tabulky - Havlíčkova Brodu. Díky brankám Daniela Crhy, Karla Pojezného a Šimona Čermáka šel do vedení 0:3, ovšem domácí snížili na rozdíl jediné branka. Cenná výhra 2:3 (0:2) však nakonec putovala do Jihlavy.

pondělí 11.9.2017 | Petr Chudoba

U17: Mladší dorostenci přestříleli Olomouc

Mladší dorostenci přivítali na domácí půdě celek Olomouce. V utkání padlo celkem pět gólů. Jako první sice skórovala Olomouc, ale Vysočina dokázala postupně otočit na 3:1. Hosté následně snížili, ale další gól už nepřidali a tak se z výhry 3:2 radovala Vysočina.

pondělí 11.9.2017 | Juniorskaliga.cz

Kvalitní juniorské měření Vysočiny a Sigmy skončilo dělbou

Duel 6. kola Juniorské ligy nabídl v areálu Na Stoupách kvalitní utkání dvou týmů doplňěných hráči "áčka", které nakonec skončilo asi spravedlivou dělbou bodů - 1:1 (0:0). Vysočina šla ve druhé půli po vedení brankou Jana Závišky, ovšem Hanáci brzy vyrovnali díky penaltě, kterou proměnil Moulis.