M-soft
 
17.4.2013, Redakce

Čeští reprezentanti budou hrát o 9. - 16. místo

Čeští reprezentanti budou hrát o 9. - 16. místoTřetí den světového šampionátu středních škol přinesl týmu Fotbalové akademie FC Vysočina při SOŠ Karoliny Světlé v Jihlavě, které na turnaji reprezentuje Česko, poloviční úspěšnost. Po výhře nad Guatemalou přišla prohra s domácí Francií, což v součtu znamená, že český tým bude ve finálové části turnaje bojovat „jen“ o konečné 9. – 16. místo.

 

„Perfektně zorganizovaný turnaj si užíváme, je zde o nás velmi dobře postaráno a tým netrápí zdravotní komplikace. Jen nás mrzí, že jsme nedokázali skončit lépe, než na 3. místě naší šestičlenné skupiny. Poslední utkání proti Franci jsme prohráli zaslouženě, ale trochu krutě. Duel jsme dohrávali v deseti a poslední dvě branky jsme inkasovali v 91. a 92. minutě. V závěru turnaje uděláme maximum pro to, abychom se přiblížili zisku 9. místa, což by pro nás ze čtyřiadvaceti účastníků nebyla vůbec špatná vizitka. Ve středu večer nás čeká uvolnění v podobě „večírku národů“ a ve čtvrtek si budeme užívat volného dne," přinesl aktuální zprávy trenér mužstva Michal Veselý.

Středeční výsledky:

Česko – Guatemala 5:2 (3:1) – góly: Klíma a Duba 2, Ločárek
Česko – Francie 0:4 (0:1)

 
Aktuálně

Výhru Bohemians trefil jihlavský Jan Záviška

Den po prvoligovém duelu Bohemians vs. Vysočina proti sobě nastoupily juniorské výběry. A nutno dodat, že se střetly výrazně posílené sestavy s řadou hráčů z kádrů prvních týmů. O nejtěsnějším vítězství Klokanů v poměru 1:0 (1:0) rozhodl krajní záložník Jan Záviška, jenž v zelenobílém dresu hostuje z Jihlavy. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu