M-soft
 
7.5.2018, Jan Staněk

Jak to vidí ředitel?

Jak to vidí ředitel?Je to tady! Přichází opět jeden z těch zápasů, pro které chceme hrát první ligu, zápas se Spartou! Sparta, Slavia, Plzeň, Baník, to je souboj s historií a s obrovskými jmény. Je jedno, koho nenávidíte nebo komu z nich přejete, ale tahle utkání jsou vždy svátkem.

 

My si zatím tyto svátky na jaře celkem užíváme, tak uvidíme, jak se nám povede v posledním takovém utkání. Moc se těším. Pokud se nebude hlásit vyprodáno, budu fakt naštvanej, protože kluci si podporu za jaro zaslouží! Ať u nás Sparta není doma!

Minule jsem psal o tom, že jsme v záchranářské válce. Ta pořád pokračuje. Zápas s Bolkou byl typický boj o záchranu. Nervozitou svázané nohy na obou stranách. Na druhou stranu, šance byly. Kdyby se někdo podíval jen na sestřih šancí, asi by si řekl: „sakra, to byl mač“. No, bohužel tomu tak úplně nebylo. Fotbal to pěkný nebyl, raději jsem o poločase sundal brýle, abych na to tak dobře neviděl. Bod neřešil nic, ale důležité bylo, že se neprohrálo.

V Liberci nám trvalo pěknou dobu, než jsme se rozjeli, ale pak to stálo opravdu za to. Facka do šatny měla na nás ten správný efekt a začali jsme hrát skvěle. Výsledku 1:3 si moc vážím, i když mohl být možná i vyšší. Dvořka zúročil v zápase tvrdou práci a vstřelil dva moc důležité góly. Myslím, že si na hřišti našel svoje místo a že už to jasně vidí i diváci, u kterých to neměl v Jihlavě nikdy lehké.

Naše situace se zlepšila, ale rozhodně nemáme vyhráno. Nesmíme v ničem polevit a musíme bojovat, abychom zachovali ligu i na příští sezónu. Musíme myslet na to, že jsme přesně tam, kde jsme si před začátkem jara přáli být – na místě, kde budeme mít svou budoucnost ve vlastních rukách. Málokdo tomu věřil, ale podařilo se to. Zbývají už jen tři překážky, které musíme zvládnout. Bojujeme do konce! FCV!

 
Aktuálně

Davis Ikaunieks byl vyhlášen nejlepším cizincem HET ligy

Útočník Davis Ikaunieks se v rámci dnešního Galavečera HET ligy dočkal velkého osobního ocenění a též malé náplasti na bolestný sestup FC Vysočina. V Národním domě v Praze na Vinohradech převzal ocenění pro nejlepšího zahraničního hráče ročníku 2017/18. To vzešlo z hlasování kapitánů ligových týmů, jejich trenérů a vybraných novinářů. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu