M-soft
 
13.1.2012, Miroslav Fuks

Smlouva Filipa Dorta byla ukončena

Smlouva Filipa Dorta byla ukončenaPůsobení středového záložníka Filipa Dorta v FC Vysočina je definitivně u konce. Zkušený fotbalista se s vedením klubu dohodl na předčasném ukončení profesionálního kontraktu ke dni 31. prosince 2011. Jeho původní smlouva v Jihlavě měla skončit k 30. červnu letošního roku.

 

Jednatřicetiletý Filip Dort vedení jihlavského klubu na počátku září 2011 požádal o pozastavení profesionální smlouvy s platností od 1. září do 31. prosince 2011. Představenstvo FC Vysočina jeho žádosti vyšlo vstříc, aby během této lhůty mohl vyřešit své problémy osobního i zdravotního rázu. Po završení uvedeného období se obě strany shodly na ukončení kontraktu a Dort se tak stal volným hráčem.

Filip Dort ve žlutomodrém dresu odehrál poslední zápas 28. srpna loňského roku v Čáslavi. Na Vysočinu přišel v lednu 2010 a jeho jihlavské účinkování bylo ukončeno po 44 utkáních, v nichž zaznamenal 17 branek. Dort je odchovancem MFK Dobříš, prošel dorosteneckými a juniorskými celky Sparty Praha a poté působil v Opavě, Blšanech, Liberci, Teplicích a Příbrami. V ročníku 2005/06 se v libereckém dresu podílel na zisku ligového titulu. V Gambrinus lize nastoupil do 145 duelů, v nichž vstřelil 24 branek. Hned 11 si jich připsal ve svém premiérovém ročníku v I. lize v dresu Opavy.

 
Aktuálně

Seriál 1948-2018: Rozhovor s Robertem Birnbaumem

70 let! Tolik času uplynulo od založení sportovní kroužku závodního klubu PAL Jihlava, jenž se za několik let transformoval do Tělovýchovné jednoty Spartak Jihlava. Postupně vám nabídneme seriál rozhovorů s osobnostmi, které spoluvytvářely historii fotbalového oddílu, který se stal předchůdcem dnešního FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu