Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 

Ptejte se: Redakce a webmaster

Vaše dotazy týkající se internetové prezentace www.fcvysocina.cz.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno:
email:
Nezodpovězené otázky se nezobrazují.
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 228 odpovědí v této kategorii celkem.

Blažková (majkablazek@seznam.cz)
14.7.2017, 14:05
 
Dobrý den,
děkuji za informaci ohledně přípravného zápasu U 19 dne 15.7. v Č.B.,prosím a čas??
Moc děkuji.

Odpověď:
Dobrý den. Čas bohužel nevím. Zkuste web Dynama. Díky za pochopení.
Blažková (majkablazek@seznam.cz)
12.7.2017, 14:47
 
Prosím můžete mi sdělit,zda přípravný zápas v Českých Budějovicích U19 se bude hrát,nebo byl zrušen??? Děkuji za Vaš info.

Odpověď:
Dobrý den. Ano, zápasy týmů U19 a U18 se uskuteční v Českých Budějovicích v sobotu 15.7.2017.
22.6.2017, 09:26
 
Dobrý den,
můžete mě prosím sdělit v kterém kole jede
Vysočina na Bohemians. Předem díky

Odpověď:
Dobrý den. Až v 25. kole, které bude sehráno asi v sobotu 21.4.2018
jiří sedlovský (jirka7606@seznam.cz)
12.6.2017, 18:52
 
Dobrý den, nějak stále postrádám článek o posledním zápase dorostu U19 v Karviné, který znamenal sestup našeho týmu... Myslíte, že tenhle průser nad průser fanoušci nezaznamenali? Se zájmem čekám, kdo se k tomu vyjádří a jestli z toho kompetentní lidé vyvodí zodpovědnost... Zřejmě budeme jediným týmem 1.ligy, který nebude mít starší dorost v nejvyšší soutěži, což považuji pro klub typu FCV za malou pohromu. Tady neuspěje ani argument o ekonomických možnostech našeho kraje, to už by byl moc velký alibismus. Přeji hodně štěstí v této, pro náš klub, nelehké době.

Odpověď:
Dobrý den. Na Facebooku jsme informaci o výsledku duelu a jeho důsledních přinesli pár minut po duelu. Na webu, s ohledem na dovolenou administrátora mládežnické části webu, o den později s omezenými informacemi a videem s penaltou. Dnes byl doplněn komentář trenéra, který ostatně objasňuje, proč si dal s komentářem na čas. Nejen k inkriminovanému utkání se v úterý vrátíme prostřednictvím obsáhlého komentáře sportovního manažera mládeže. Sestup je nepochybně nepříjemný, ovšem v kontextu patnácti let nepřetržitého působení může klub, jako je FC Vysočina, klidně potkat. Sám jsem dorosteneckou extraligu za Jihlavu hrál v ročníku 1995/96. Tehdy jsme se dokázali zachránit na úkor Pardubic a ... Slavie Praha! Za rok samozřejmě přišel slabší ročník a jihlavský pád do II. ligy na řadu let. Chci tím říci, že ne vždy se v mládežnických kategoriích podaří udržet i těm nejlepším potřebnou či očekávanou laťku výkonnosti. Své sehrává i faktor zranění, štěstí, sportovní formy či bohužel i sudích... Díky za pozornost. Fuks
Myška (jmyska@email.cz)
7.6.2017, 19:39
 
Dobrý den, kam odchází pan Bokša? děkuji Myška

Odpověď:
Dobrý den. Veškeré informace přineseme nejpozději v polovině července v rámci rozhovoru s novým ředitelem Janem Staňkem. Díky za pochopení.
Franta Pína (frantapina@seznam.cz)
7.4.2017, 22:45
 
Není trapné když první co si v pátek 7.4. při otevření stránek FCV přečtu ,je věta ”....! Pojďme tuto sobotu 15. dubna od 20:15 společně zabojovat o..” ???Chápu že je ten článek připravený již týden předem ale nechápu že se týden předem dostane na oficialní stránky.Cosi to vypovídá o tom jak vážně tam ten boj o záchranu berete....a jak vážně berete i tu hrstku fanoušků která vám zbyla.

Odpověď:
Nemyslím, že by to bylo trapné. Stala se chyba, za kterou se velmi omlouvám. Již byla opravena. Ve snaze dostat informaci mezi fanoušky co nejdříve, protože jsme v posledních dnech byli zaplaveni dotazy na vstupenky na duel proti Spartě, byl text prezentovat dříve, než v původně předpokládané pondělí. Děkuji za pochopení.
6.4.2017, 00:53
 
Dobrý den, mohu se zeptat na přesný čas kdy bude v patek spuštěn předprodej na zápas proti Spartě?

Odpověď:
Úvodní info o vstupenkách máte zde - http://www.fcvysocina.cz/clanek.asp?id=Vstupenky-na-Spartu-Vyhoda-pro-permanentkare-6120 - čas pátečního spuštění on-line předprodeje na síti Ticketportal zatím nejsem schopen specifikovat. Předpokládám, že se tak stane dopoledne.
Janak Josef (mellys@tiscali.cz)
6.3.2017, 17:23
 
Dobrý den, prosím Vás nevíte někdo kontakt na Václava Kotnoura, otce Honzy..
je to můj kamarád z vojny a hrozně rád bych se s ním zas viděl.
Děkuji Janak

Odpověď:
731 861 791
28.2.2017, 12:52
 
Dobrý den, kdy bude prosím zahájen předprodej vstupenek na Sparta- Jihlava 15 dubna. Děkuji

Odpověď:
Informaci přineseme cca 14 dní před duelem. Výrazně v něm budou zvýhodněni majitelé parmenentek.
9.2.2017, 23:16
 
Dobrý den,
líbí se mi koncepce Vašeho webu, ale postrádám v něm novou fotogalerii celého týmu, včetně zdravotnického a lékařského osazení. Bylo by možné nafotit tým se všemi jeho hráči a realizačního týmu teď v zimě, anebo více fotek přidat do stávající fotogalerie? Fanoušci by to určitě uvítali :-) Děkuji předem za odpověď.

Přeji mnoho úspěchů v letošním roce :-)

Odpověď:
Dobrý den. Zimní fotografování týmu neplánujeme. Všechny potřebné fotky můžete lehce vyhledat v naší obsáhlé fotogalerii - http://www.fcvysocina.cz/fotogalerie.asp. Zde lze též nalézt i jednotlivá alba. Např. i to se zimním focením týmu - http://www.fcvysocina.cz/fotogalerie.asp?id_zapas=&zobraz=sezona&kategorie=1171&slovo=&typ=&sezona=2017&poslano=true. Nové hráče do systému přidáváme postupně, každopádně pod jejich profilem na soupisce spolehlivě naleznete všechny jejich portrétové snímky. Díky za pochopení.

Další stránky
123456>>
 
Fanzóna
Aktuálně

Jan Staněk: Věřím, že v lize budeme hrát důstojnou roli

Fotbalisté FC Vysočina stojí na prahu další sezóny mezi českou elitou. Již šestého ročníku v nepřerušené řadě a sedmého v klubových dějinách. S jakými ambicemi do HET ligy vykročí? Jak jsou na těžké ligové bitev nachystaní? A co očekávají od sezóny, která podle všeho bude nejatraktivnější v české fotbalové historii? Nejen na tato témata přišla řeč... Celý článek

 
Servis
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2017 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.