ŽK: Frolda, Pacholík - Jakus, Kýček, Zdražil, Sedlák
Diváci: 1528
FC Vysočina: J. Bartoš 2 - Frolda 3,5 (57. Kadlec 3), Večeřa 2, Slavík 2,5 - P. Bartoš 3, Šebek 2,5, Vladyka 3, Pacholík 3 (75. Hošťálek) - Gottwald 3 (62. Veselý), Kaplan 2.
Most: Kýček - Endl, Zábojník, Košťál, Sedlák - Škoda, Vašák, Pilař, Kreuz - Jakus, Zdražil.

Ani v pátém vzájemném měření sil se Vysočině Most nepodařilo porazit. Chyběl jediný gól.

Oběma týmům se minulé kolo nepovedlo, a tak na trávník vyběhly se značným respektem. Vysočina svým příznivcům nabídla pouze dva světlejší momenty. V 10. minutě Šebek přihrál Pacholíkovi, ten patičkou uvolnil Vladyku, jehož gólovou střelu zpacifikoval Kýček. Odražený míč Pacholík vrátil znovu Vladykovi, ale jeho pokus mířil nad. Druhý přišel až ve 41. minutě, kdy Ryška obešel protihráče, jenže jeho pumelice skončila těsně vedle levé tyčky.

Po změně stran domácí ožili a vynutili si mírnou převahu. Ve 49. minutě upadl v šestnáctce stopér Košťál, na Vladykův přízemní centr naběhl Pacholík, ale z malého vápna pálil nad. O čtyři minuty později z brejku přesprintoval Kaplan Endla, jenže v koncovce si slabší levačku nechal jako opěrnou a střelu přes nohu hosté zblokovali. V 57. minutě se tleskalo Bartošovi, který pohotově ze vzduchu napálil odražený míč a Kýček měl co dělat, aby gólovou střelu vytěsnal od pravé tyče. Deset minut před koncem si Ryška vynutil potlesk, ovšem jeho projektil z 25 metrů jenom zasvištěl kolem pravé tyče. Ani jeden tým si tři body nezasloužil.

6.kolo | FC Vysočina - Most | 0:0
21.kolo | Most - FC Vysočina | 2:1