17.8.2017, Petr Chudoba

U19: Starší dorostenci zvládli souboj s Prostějovem

U19: Starší dorostenci zvládli souboj s ProstějovemStarší dorostenci přivítali ve druhém domácím utkání po sobě doma celek Prostějova. Soupeř předvedl velice bojovný a důrazný výkon. Po bezbrankovém poločase překlopil vedení na naši stranu Lorenc a výhru 2:0 pečetil z penalty Urbánek.

2.kolo, středa 16.8.2017, 11:00
2:0
(0:0)
ProstějovProstějov

Góly: 61. Lorenc, 79. Urbánek (pen.)
FC Vysočina: Duba – Svoboda T., Trojánek, Mikuška, Řezáč – Pavlas (84. Crha), Urbánek – Lokvenc (58. Svoboda A.), Matulka (84. Havlín), Křivánek (80. Lát) – Lorenc (63. Malata Mir.).

„Velmi těžké utkání jsme zvládli hlavně výsledkově. Hosté byli důrazní a celkem dobře bránili. Do šancí jsme se dostávali obtížně, většinou vše skončilo zablokováním střely nebo centru a odvrácením na rohové kopy, které nám dnes vůbec nešly. Osud utkání vzal na sebe Lorenc, který se uvolnil opravdu nečekaným způsobem a perfektní střelou zlomil skóre utkání v náš prospěch. Tímto již z hostí zmizely síly a my se tak ještě jednou prosadili z pokutového kopu Urbánkem po faulu na Řezáče. Dnes hráči jasně viděli, že žádné utkání nebude jednoduché a že musíme hrát vždy na sto procent. Nikdo se neporazí sám a hlavně každý soupeř se bude chtít proti nám vytáhnout. Čeká nás těžká cesta, což si musíme všichni uvědomit!“ zhodnotil utkání trenér Kamil Průša.