Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
18.9.2017, Petr Chudoba

U19: Vítězná vlna pokračuje, tentokrát to odnesly Vítkovice!

U19: Vítězná vlna pokračuje, tentokrát to odnesly Vítkovice!Starší dorostence čekalo další utkání na půdě soupeře, když odcestovali do Vítkovic. Utkání bylo od začátku v režii Vysočiny a poměrně rychle se prosadil Trojánek, druhý gól přidal Řezáč. Vítkovice se nedokázaly prosadil a protože už žádný další gól nepadl, odvezla si Vysočina tři body za výhru 2:0!

 
VítkoviceVítkovice
8.kolo, neděle 17.9.2017, 10:00
0:2
(0:2)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Góly: 10. Trojánek, 22. Řezáč
Diváci: 20
FC Vysočina: Duba – Svoboda T., Trojánek, Křišťál, Řezáč – Urbánek (75. Svoboda A.), Šrámek (87. Šteffl) – Havlín (65. Pavlas), Matulka, Lokvenc – Lorenc (85. Malata).
 

Komentář

„Myslím, že jsme dnes viděli zápas dvou různých poločasů. V první půli jsme byli lepší, drželi jsme více míč a díky dvěma povedeným standardním situacím jsme šli do vedení. Nejprve zužitkoval rohový kop Řezáče Trojánek, následně se z přímého kopu prosadil Řezáč. Další vyloženou šanci měl ještě Matulka, kterého však vychytal domácí Netolička. Druhou půli ovládali domácí, kteří nás zatlačili na naší polovině a moc nás k míči nepouštěli. Nám se tak ale otevírala okénka k rychlým protiútokům. Bohužel jsme ani v jednom případě neprokázali potřebnou kvalitu a přesnost ve finální fázi. Domácí si vytvořili jednu jasnou gólovou příležitost, ve které nás podržel Duba. V poslední minutě po rohovém kopu ještě A. Svoboda vyhlavičkoval na brankové čáře u přední tyče míč směřující do naší branky. Dnešní výhry a zisku tří bodů si nesmírně vážíme. Zcela přirozeně se chce každý proti nám vytáhnout a podat výkon na hranici svých možností. Přesně takto sehrály druhou půli Vítkovice, které musím opravdu za předvedenou hru ocenit. Naši hráči však v defenzivě prokázali kvalitu a kompaktnost. Díky tomuto a také díky povedeným standardním situacím si připisujeme další tři body!“ okomentoval utkání trenér Kamil Průša.
 
Související
Hráč zápasu

Výsledky Hráč února 2018

1. Dvořák Pavel 395b.
2. Tlustý Petr 276b.
3. Rakovan Matej 275b.
4. Buchta Petr 229b.
5. Ikaunieks Davis 193b.
6. Levin Vladislav 187b.
7. Schumacher Till 160b.
Aktuálně

Stadión FCV znovu hostil odborný seminář pro trávníkáře

Stadión FC Vysočina po více než pěti letech znovu hostil odborný seminář, který byl věnován základnímu kurzu údržby fotbalových hřišť. Uskutečnil se v pátek 23. března ve VIP zázemí jihlavského stadiónu. Jeho pořadatelem bylo občanské sdružení The Institute of Groundsmanship – Česká republika (IOG ČR) ve spolupráci s FAČR. Celý článek

 
Servis
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.