3.4.2017, Miroslav Fuks

U17: Těsná prohra v Karviné

U17: Těsná prohra v KarvinéMladší dorost U17 se po vynuceného příušnicové pauze dočkal jarního startu. V Karviné však na body nedosáhl, přestože se v 8. minutě ujal vedení díky trefě Daniela Crhy, ovšem domácí ještě do poločasu dokázali skóre duelu otočit. A skóre se už do konce utkání nezměnilo - 2:1 (2:1).

KarvináKarviná
20.kolo, neděle 2.4.2017, 15:30
2:1
(2:1)

Góly: 20. Seriš, 25. Černický - 8. Crha
Diváci: 25
FC Vysočina: Jágrik - Čapek, Svoboda Tomáš, Crha (75. Mlejnek), Vraspír - Vrba, Šmíd (17. Vošmera), Pavlas, Točík (65. Lát) - Svoboda Adam, Lokvenc.

"Karviná hrála jednoduchý fotbal, když nakopávala balóny do naší defenzívy, kde jsme se s tímto stylem bohužel nedokázali vyrovnat. Prohráli jsme lacino, když ve dvou případech naši beci udělali hrubé chyby. Naše pěknou branku zaznamenal Crha," řekl k utkání trenér Petr Kuchta.