M-soft
 
ZnojmoZnojmo
25.kolo, sobota 12.5.2018, 12:45
0:6
(0:3)
FC VysočinaFC Vysočina
 

Branky: 28., 75. Novák, 25. Michal Trnka, 40. Čermák, 59. Mirek Malata, 78. Vácha
Diváci: 50
FC Vysočina: Doležal – Havel, Trinh, Vraspír, Michal Trnka – Samek – Lukáš Trnka (50. Mirek Malata), Shudeiwa (66. Ritter), Pojezný, Novák – Čermák (57. Vácha)
 

Komentář

Libor Smejkal: "Dnešní výkon naších hráčů hodnotím velmi dobře, protože jsme se po celý zápas prezentovali velice dobrou kombinační hrou a po zásluze jsme vysoko zvítězili. K vidění byly krásné pasáže, kde jsme díky tandemům po stranách ohrožovali často domácí bránu. Hráli jsme kompaktně a domácím jsme nic nedovolili na hřišti."


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/I0UGCsXuKv8" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

 
Související
Hráč zápasu

Hráč května 2018

1. hráč měsíce

2. hráč měsíce

3. hráč měsíce

4. hráč měsíce

5. hráč měsíce

 
Aktuálně

Davis Ikaunieks byl vyhlášen nejlepším cizincem HET ligy

Útočník Davis Ikaunieks se v rámci dnešního Galavečera HET ligy dočkal velkého osobního ocenění a též malé náplasti na bolestný sestup FC Vysočina. V Národním domě v Praze na Vinohradech převzal ocenění pro nejlepšího zahraničního hráče ročníku 2017/18. To vzešlo z hlasování kapitánů ligových týmů, jejich trenérů a vybraných novinářů. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu