Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 

Fan klub

Fanklub FC VYSOČINA JIHLAVA už je v dnešní době zaběhlou a velmi důležitou součástí našeho klubu. V současné době má podobu amatérského fanklubu, který se pomalu rozrůstá a získává příznivce nejen z řad fanoušků.

Hlavním cílem je změnit amatérský fanklub ve sdružení a především napomoci atmosféře na domácím stadionu i mimo něj. V současné době pořádáme výjezdy na zápasy „A" týmu a tým samozřejmě podporujeme i během domácích zápasů. Našim velkým společným přáním je postup do I. Gambrinus ligy.

Jak je možné stát se členem fanklubu?
O registrované členství může požádat každý fanoušek FC Vysočina Jihlava. Sezónní příspěvek činí 200 Kč, v případě, že zažádáte o členství v zimní přestávce, příspěvek činí 100 Kč. Každému poté bude vydána osobní registrační karta, která přináší zajímavé výhody, jako jsou slevy na suvenýry, nižší cena výjezdů, pozvánky na zajímavé akce klubu. O kartu lze požádat na e-mailu fanklub.vysocina@seznam.cz nebo též v prodejně suvenýrů pod novou tribunou. Bližší informace o stanovách fanklubu je možné zaslat elektronickou poštou.

Je možné činnost fanklubu podpořit finančně i nad rámec registrovaného členství?
Určitě ano. Pro tento účel byl založen bankovní účet s číslem 7648621207/4000. Zde uložené peníze budou použity na investice fanoušků do vlajek a bubnů. Prioritou pak samozřejmě bude financování výjezdů k zápasům na hřištích soupeřů. O výjezdech a akcích fanklubu budou fanoušci pravidelně informováni na hlavních internetových stránkách klubu, v zápasovém rozhlase při domácích zápasech a v dalších dostupných prostředcích.

 
Fanzóna
Aktuálně

Jan Staněk: Věřím, že v lize budeme hrát důstojnou roli

Fotbalisté FC Vysočina stojí na prahu další sezóny mezi českou elitou. Již šestého ročníku v nepřerušené řadě a sedmého v klubových dějinách. S jakými ambicemi do HET ligy vykročí? Jak jsou na těžké ligové bitev nachystaní? A co očekávají od sezóny, která podle všeho bude nejatraktivnější v české fotbalové historii? Nejen na tato témata přišla řeč... Celý článek

 
Servis
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2017 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.