Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
20.9.2017, Miroslav Fuks

Kopecký: Jsem spokojený se zodpovědným přístupem hráčů

Kopecký: Jsem spokojený se zodpovědným přístupem hráčůFotbalová Vysočina má za sebou první utkání z domácího trojboje Sokolov – Ostrava – Olomouc. První, zdánlivě nejlehčí duel v rámci národního poháru, dokázala zvládnout vítězně a nejtěsnějším výsledkem postoupila do osmifinále MOL Cupu. Vyvarovala se tak blamáži, která v tomto kole postihly dva pražské prvoligové celky – Duklu a Bohemians.

 

„Rozhodně nešlo o lehké utkání. V obdobných pohárových duelech tomu vždy takto je, protože soupeř přijede uvolněný, bez tlaku a chce se ukázat. To se v Jihlavě potvrdilo a další příklady složité úlohy prvoligistů najdeme i v tomto kole MOL Cupu. Šlo o těžký zápas a já jsem rád, že jsme ho zvládli. Šanci dostali další hráči, kteří jsou zápasově nadržení a na lavičce čekali na šanci. V utkání střídali lepší i horší pasáže. Ukázali, že jsou schopní nastupovat a pomoci nám k tomu, abychom dokázali vítězit. Obecně mohu říci, že jsem se zodpovědným přístupem hráčů k utkání spokojený. Škoda, že jsme v první půli neproměnili velkou příležitost, kterou měl Daníček. Zápas se poté mohlo odvíjet jinak. Soupeř měl nějaké závary, velkou šanci si nevypracoval,“ okomentoval pohárový duel domácí kouč Ivan Kopecký.

Nabízíme pozápasové ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenéra Ivana Kopeckého přinášíme i slova jediného střelce zápasu - Filipa Novotného.

 
Související
Aktuálně

Starší dorostenci zvládli první přípravná utkání

V sobotu odehráli starší dorostenci kategorie U19 a U18 své první utkání v přípravě. Na domácí půdě přivítali České Budějovice. V prvním utkání vyhrálihráči kategorie U19 výrazně 5:1. Druhé utkání rozhodl pouze jediný gól ze 4. minuty a naši kluci vyhráli 1:0. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.