M-soft
 
13.1.2018, Miroslav Fuks

Martin Svědík: Duel měl dobré parametry a slušné tempo

Martin Svědík: Duel měl dobré parametry a slušné tempoJihlavský kouč Martin Svědík zhodnotil druhé vystoupení jeho týmu během zimní přípravy. Po utkání Tipsport ligy proti Jablonci kvitoval dobrou organizaci hry, nebezpečné brejky a tréninkový přístup svých svěřenců. Na druhou stranu nebyl spokojen s herním výpadkem kolem 70. minuty.

 

„Narazili jsme na kvalitního soupeře, s nímž jsme sehráli duel, který měl dobré parametry a slušné tempo. Naší hru jsme zase chtěli postavit na dobré organizaci, což se nám zejména v první půli velmi dobře dařilo. Soupeř se nedostával do šancí, byli jsme kompaktní a bylo tam množství získaných míčů a podnikali jsme nebezpečné brejky. Z tohoto hlediska tedy první půle byla v pořádku. Druhý poločas nebyl úplně horší, ale vybrali jsme si výpadek kolem 70. minuty, kdy jsme nejdříve vyrobili zbytečnou standardku, z níž jsme po naší nekoncentrovanosti inkasovali první gól. Chvíli poté přišel druhý slepený gól v naší síti. A to dnešní utkání rozhodlo,“ řekl Martin Svědík v úvodu svého pozápasového hodnocení.

K druhému zápasu zimní přípravy dále dodal: „Utkání rozhodně splnilo svůj kondiční účel a stejně tak jsem rád, že jsme z hlediska organizace a kompaktnosti hry předvedli dobré pasáže. Mužstvo vážně pracovalo velmi slušně.“

Svědíkův tým má za sebou druhý týden nesporně velmi náročného tréninkového bloku. Jak v něm tým pracuje? „K hernímu stylu a projevu, kterým se v lize hodláme prezentovat, potřebujeme mít fotbalisty dobře připravené. Tréninkovou náplň máme vyváženou, kombinujeme více prostředí a nemyslím si, že je současný tréninkový program enormně náročný. Únava přichází během každé přípravy. Rád dodávám, že přístup hráčů k tréninku je vzorový. Uvědomují si, že jedině tudy vede cesta. V tomto směru je naše kabina velmi vnímavá a rozhodně nemáme problém s tréninkovou morálkou,“ řekl závěrem jihlavský kouč.

Nabízíme pozápasové ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenéra Martina Svědíka přinášíme i slova stopera Jiřího Krejčího, jenž jediný v jihlavském dresu odehrál celé utkání.

 
Související
Aktuálně

Seriál 1948-2018: Rozhovor s Robertem Birnbaumem

70 let! Tolik času uplynulo od založení sportovní kroužku závodního klubu PAL Jihlava, jenž se za několik let transformoval do Tělovýchovné jednoty Spartak Jihlava. Postupně vám nabídneme seriál rozhovorů s osobnostmi, které spoluvytvářely historii fotbalového oddílu, který se stal předchůdcem dnešního FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu