22.09.2007, Miroslav Fuks

Dobrý výkon dorostu k bodům nevedl

Dobrý výkon dorostu k bodům nevedlStarší dorost navázal do dobré výkony posledních kol, což bohužel na půdě Teplice k bodovému zisku nevedlo. Přesto měl trenér Krieg ke svým svěřencům jen slova chvály. Jedinou branku Vysočiny vstřelil Vojtěch Šandera.

TepliceTeplice
8.kolo, sobota 22.9.2007, 14:15
3:1
(1:0)

Gól Vysočiny: Šandera
Teplice: Hlavoněk – Kubeš, Filip (60. Raška), Pražák, Urbánek – Hirsch, Šandera, L.Procházka, V.Černý (25. Žilka, 70. Pohanka) – Tecl, Pikl.

„Začátek jsme měli velmi dobrý a do 15. minuty jsme byli aktivnějším týmem. Měli jsme i dvě gólové šance, jenže po standardce jsme mířili pouze do tyče a o chvíli později Pikl po samostatném průniku přeloboval i branku. Jak už to tak ve fotbale bývá, tak se vedení ujal soupeř. Teplice se ujali vedení po velmi šťastném, ale krásném voleji z hranice šestnáctky. Druhý poločas opět zahájily naše šance, ovšem Procházka v té největší střelu prováhal. Nadále jsme byli aktivní a tvořili jsme hru a soupeř vycházel z brejků. Jeden z nich využil ke zvýšení na 2:0. Poté však Šandera po centru Procházky snížil a my jsme maximálně otevřeli hru a hráli jsme na tři útočníky. Bohužel, branku jsme nevstřelili a naopak přišel třetí úspěch domácích. Přesto své hráče musím velmi pochválit. Hráli na hranici sebeobětování a vyčerpání a velmi dobře. Kvalita v koncovce nám však tentokráte chyběla a fotbal nás tak nastavil svoji krutou tvář. Ze zápasu jsme však odešli se vztyčenou hlavou,“ řekl po utkání trenér Krieg.