24.05.2010, David Zeman

Zasloužená výhra nad Holešovskými holkami

Zasloužená výhra nad Holešovskými holkamiŽeny FC Vysočina si připsaly výhru v zápase nad Holešovskými holkami. Úvodní gól zápasu zaznamenala v 5. minutě Petra Žampová a vítěznou branku na 1:2 vstřelila v 51. minutě Kateřina Valentová. Tímto tříbodovým ziskem se ženský tým posunul na 5. místo tabulky před FK Olomouc.

Holeš. holkyHoleš. holky
20.kolo, neděle 23.5.2010, 14:00
1:2
(1:1)

Branky: 12. Šilhárová - 5. P.Žampová, 51. Valentová
Diváci: 30
FC Vysočina: S.Vrzalová - Jančíková, M.žampová, K.Pavelcová (85. Lačná), Štefaniková - Šerá, Procházková, Z.Žampová - Valentová, P.Žampová, Křížová

Jihlava se od prvních minut do domácích obula, měla tři vyložené šance, kdy tu třetí využila dobře hrající Petra Žampová. Paradoxně po gólu se jihlavanky přizpůsobily hře domácích a už ve 12. minutě bylo vyrovnáno. Přímo z rohu se po zaváhání obrany trefila domácí Šilhárová. Do konce poločasu se hrál bojovný fotbal s šancemi na obou stranách. Po důrazné domluvě v kabině se Jihlava zlepšila a v 51. minutě skórovala po centru Šeré Valentová. Po zbytek utkání se hrál ne zrovna moc pohledný fotbal. Byly to vydřené tři body, ubojované utkání, ale jsme rádi za to vítězství.