Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
23.7.2017, Miroslav Fuks

FC Vysočina: nové kontrakty pro Fulneka a Daníčka!

FC Vysočina: nové kontrakty pro Fulneka a Daníčka!FC Vysočina stvrdil profesionální kontrakty se dvěma středopolaři! Letní posilou jihlavského kádru se stal pětadvacetiletý Nikolas Daníček, jenž se upsal na tři roky, a smlouvu v FC Vysočina o tři roky prodloužil třiadvacetiletý Jakub Fulnek.

 

Křídelník Jakub Fulnek (nar. 26.4.1994) do Jihlavy přišel z Karviné v létě 2013. Do jihlavského prvoligového kádru se prosadil o rok později. Dosud nastoupil do 52 utkání I. ligy a zaznamenal jednu branku. Na jaře se významnou měrou podílel na záchraně FC Vysočina mezi českou elitou. Trojnásobný český reprezentant v kategorii U21 na podzim 2016 hostoval v druholigovém Táborsku, jehož dres oblékl v 11 duelech.

Ofenzivní střední záložník Nikolas Daníček (nar. 21.10.1991) do Jihlavy zamířil v letním přípravném období, v němž dosud zasáhl do čtyř utkání. Rodák z rakouského Feldkirchu si svými výkony a přístupem řekl o svůj první kontrakt v klubu nejvyšší soutěže. Předtím odehrál 5 sezón v druholigovém Varnsdorfu, kde zasáhl do 92 zápasů a vstřelil 12 branek.

  • fotografie z podpisu nových kontraktů s oběma hráči - ZDE

 
Aktuálně

Seriál 1948-2018: Rozhovor s Jindřichem Březinou

70 let! Tolik času uplynulo od založení sportovní kroužku závodního klubu PAL Jihlava, jenž se za několik let transformoval do Tělovýchovné jednoty Spartak Jihlava. Postupně vám nabídneme seriál rozhovorů s osobnostmi, které spoluvytvářely historii fotbalového oddílu, který se stal předchůdcem dnešního FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.