Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
25.2.2008, Jihlavský deník - Ondrej Dudáš

Italská mise: dvě porážky, ale spokojenost

Italská mise: dvě porážky, ale spokojenostBrescia - Herní soustředění končí. Fotbalisté druholigové Jihlavy se v neděli vrátili z Itálie, kde se týden připravovali na jarní část sezony. Dvě porážky od druholigové Brescie, ani od čtvrtoligové Lumezzane ale trenéru Karolu Markovi vrásky nedělají.

 
 „Až na ty výsledky jsem s přístupem i s výkonem v zápasech spokojený,“ podotkl Marko.

I přes prohrané zápasy viděl dostatek pozitiv. „Hlavně v konfrontaci s Brescií, která hraje druhou nejvyšší italskou soutěž, jsem byl s herním projevem hodně spokojený. Bohužel stále doplácíme na individuální chyby, které musíme co nejdřív odstranit,“ podotkl Marko.

Italská mise včerejškem skončila. Výprava v neděli odcestovala zpátky do České republiky. „Během víkendu jsme viděli dva zápasy. V italské Serii B Brescii proti Boloni. A v neděli utkání nejvyšší soutěže Udine - Ginoa,“ popisuje víkendový program kouč Vysočiny.

Podle něj už se také začíná rýsovat sestava pro jarní část sezony. „Uznávám, že to složení je hodně patrné ze sestavy ze zápasu s Brescií. Ale samozřejmě do zahájení druhé ligy je ještě dost času a může něco změnit,“ upozorňuje Marko.

Během soustředění nemohl počítat s dvojící pravých obránců či záložník. Radka Slámu i Brazilce Gabriela trápila drobná zranění.

„Předpokládám, že by mohli být v pořádku a příští týden k dispozici,“ dodal Marko.

Se sestavou už nehodlá v příštích zápasech nějak obzvlášť experimentovat. „Teď už bude víceméně všechno směřovat k tomu, abychom v klidu hledali optimální složení,“ uzavřel jihlavský trenér.

 

 

 
Aktuálně

Stadión FCV znovu hostil odborný seminář pro trávníkáře

Stadión FC Vysočina po více než pěti letech znovu hostil odborný seminář, který byl věnován základnímu kurzu údržby fotbalových hřišť. Uskutečnil se v pátek 23. března ve VIP zázemí jihlavského stadiónu. Jeho pořadatelem bylo občanské sdružení The Institute of Groundsmanship – Česká republika (IOG ČR) ve spolupráci s FAČR. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.