Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

M-soft
 
12.12.2014, Miroslav Fuks

Kučera, Blažek, Krpálek a Provázková navštívili ZŠ E.Rošického

Kučera, Blažek, Krpálek a Provázková navštívili ZŠ E.RošickéhoNa Základní škole Evžena Rošického v Jihlavě se rodí milá tradice. Stejně jako v závěru loňského roku, tak i letos absolvovali úspěšní sportovci z řad bývalých žáků zajímavou besedu. Zatímco vloni mezi hosty nechyběli fotbalisté Lukáš Masopust, Jan Kopic a Stanislav Tecl, tak v pátek 12. prosince se do své základní školy vrátili záložník Tomáš Kučera, florbalová brankářka Kristýna Provázková a judista Lukáš Krpálek. Čestným hostem celé akce byl legendární gólman Jaromír Blažek.

 

Ředitel základní školy František Svoboda milé hosty nejprve přivítal v ředitelně a při příjemné půlhodinové debatě došlo na přípitek a podpis originálních portrétů jednotlivých sportovců, které doplní stěnu s fotografiemi úspěšných absolventů školy z řad sportovců.

Poté už v zaplněné tělocvičně následovala zajímavá beseda sportovců se současnými žáky druhého stupně ZŠ Evžena Rošického. Setkání bylo vhodně proloženo sportovním kvízem a soutěžemi, do kterých se mohli zapojit i vybraní žáci. Tečku za vydařenou akcí samozřejmě udělala autogramiáda, která se setkala s obrovským zájmem.

  • bohatou fotogalerii z akce naleznete ZDE

 
Aktuálně

Seriál 1948-2018: Rozhovor s Jindřichem Březinou

70 let! Tolik času uplynulo od založení sportovní kroužku závodního klubu PAL Jihlava, jenž se za několik let transformoval do Tělovýchovné jednoty Spartak Jihlava. Postupně vám nabídneme seriál rozhovorů s osobnostmi, které spoluvytvářely historii fotbalového oddílu, který se stal předchůdcem dnešního FC Vysočina Jihlava. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
Facebook
 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.