V lednu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.1.Příprava U16FK Senica - FC Vysočina Jihlava 0:1 (0:0) / Góly: 78. Časta / Sestava: Doležal (41. Wendl) – Marek Malata (41. Zrůst), Šrámek, Nováček, Novák – Havel, Samek (31.Michal Trnka) – Časta, Lukáš Trnka, Pojezný – Mirek Malata / "Třetí přípravné utkání jsme absolvovali na soustředění v Senici, kde jsme se utkali s domácím celkem, který se nachází na 6. místě v lize. Do zápasu jsme vstoupili v plné zátěži a zkoušeli jsme některé hráče na jiných postech. Hráli jsme proti kvalitnímu a fyzicky vyspělému týmu. V prvním poločase měli mírně navrch domácí, protože velmi dobře kombinovali a měli lepší výběr místa v prostoru. Ve druhém poločase se hra změnila, protože naši hráči více přistupovali k hráčům, a tím je dostávali pod větší tlak. V závěru utkání jsme si vytvořili několik gólových šancí a byli jsme lepším týmem. V zápase nás podržel skvělým zákrokem brankář Wendl. Všechny hráče musíme za přístup a jejich nasazení pochválit, protože utkání odmakali do poslední minuty v mrazím počasí." řekl trenér Libor Smejkal
27.1.Ikaunieksův přestup ztvrzenDnes byl v klubovém sídle oficiálně zpečetěn přestup útočníka a lotyšského reprezentanta Davise Ikauniekse do FC Vysočina. Jihlavský klub uplatnil po jeho podzimním hostování přestupovou opci z FK Liepaja. U podpisu nové smlouvy nechyběl ani hráčův manažer Pavel Zíka.
24.1.Program na únorK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc ÚNOR 2017 - ZDE
23.1.Přátelské utkání U16FC Vysočina Jihlava – FK Viktoria Žižkov 6:2 (2:2) / Góly: 21., 47., 54., 60., 75. Mirek Malata, 5. Lukáš Trnka – 8., 40. Host 2 / Sestava: Wendl (41. Doležal) – Marek Malata, Trinh, Nováček (41. Šrámek), Vácha – Havel, Samek – Časta, L. Trnka (60. M. Trnka), Michal Trnka (41. Pojezný) – Mirek Malata / "Po dvou týdnech tvrdé přípravy jsme nastoupili na domácí půdě proti Žižkovu. Hráče jsme sledovali hlavně po kondiční stránce. Zaměřili jsme se na vysoké napadání a po ztrátě se okamžitě dostávat pod míč. Hráče za dnešní výkon musím pochválit, protože jsme nejen jezdili po hřiště, ale také byly k vidění zajímavé kombinace na jeden dotek. Pokud hráči budou pracovat, tak jak pracují na tréninku i v zápase, tak vidím u nich velký individuální posun směrem nahoru." řekl trenér Libor Smejkal
23.1.Úvodní termíny jaraFC Vysočina vstoupí do jarní části ePojisteni.cz ligy v sobotu 18.2. od 16:30 duelem na půdě Slavie Praha. Jarní domácí premiéra bude na programu v pátek 24.2., kdy od 18:00 nastoupíme v důležité bitvě proti Hradci Králové.
23.1.Příprava U17Přípravný duel U17: FC Vysočina - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0) - góly: Koudela, Tomáš Svoboda. Sestava: Lancman - Šmíd, Crha, T.Svoboda, Čapek - Vošmera, Koudela, Lát, A.Svoboda - Mlejnek, Lokvenc. Hodnocení trenéra Kuchty: "Po náročném tréninkovém týdnu jsme odehráli kvalitní zápas. Do utkání jsme šli jen s jedenácti hráči, kteří tak odehráli plnou porci minut bez střídání. Moc jim děkuji za nasazení a přístup k zápasu."
9.1.Dovolená ve FanshopuFanshop FC Vysočina, který naleznete pod novou tribunou stadiónu, bude mít tento čtvrtek zavřeno z důvodu dovolené. Děkujeme za pochopení.
2.1.Program na ledenK dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc LEDEN 2017 - ZDE.