V listopadu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.11.Nové suvenýry ve fanshopuFanshop FC Vysočina byl opět rozšířen o nové suvenýry. Fanoušci FC Vysočina se konečně dočkali originálních věcí zn. Adidas v podobě velice vydařené bundy a mikiny, dále se sortiment rozrostl o povedený stolní kalendář FC Vysočina. Všechny nové suvenýry jsou již k dispozici i v internetovém e-shopu FC Vysočina.
28.11.Program na prosinec 2013K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc PROSINEC 2013 - ZDE.
28.11.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Slovácku. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Libor Luňák, Karel Krčál a Smatana Milan, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Filip Fajlip Března, Petr Bourek, Zbyněk Ganswohl a Tomáš Litochleb a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 3 – sedadlo 4, sektor B3 - řada 1 – sedadlo 11, sektor B1 – řada 7 – sedadlo 28 a sektor B4 – řada 9 – sedadlo 8. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
27.11.Vyhodnocení tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Příbrami. Zde jsou výherci: Filip Fajlip Března, Petr Bourek, Zbyněk Ganswohl, Tomáš Litochleb – všichni tito výherci tentokrát vyhrávají „vstupenku“ do poločasové soutěže při utkání se Slováckem.
27.11.Rada může hrát proti VysočiněTomáš Rada z fotbalového Slovácka si může oddychnout, za nespravedlivé vyloučení v utkání se Znojmem pykat nebude. Odvolací a revizní komise fotbalové asociace zrušila jeho třízápasový distanc, kterým před dvěma týdny potrestala disciplinární komise. Rada tak může v pátek nastoupit proti Jihlavě.
25.11.15. kolo Gambrinus ligyVýsledky 15. kola Gambrinus ligy: Ostrava - Teplice 0:0, Znojmo - Olomouc 2:1, Bohemians - Jablonec 0:1, Slovácko - Slavia 3:0, Příbram - Vysočina 5:0, Sparta - Ml.Boleslav 4:1, Liberec - Dukla 0:1, Brno - Plzeň 1:3.
25.11.Kmotr fotbalMarken.cz, největší internetový obchod se sportovními knihami a DVD, pro vás připravil speciální nabídku knihy Kmotr fotbal. Ta je nyní k dostání již za 130 Kč, nejlevněji na trhu!
24.11.Hráči FCV v Corgoň lize?Jak si vedli hráči FC Vysočina hostující v Corgoň lize? Muris Mešanović (Dunajská Streda) – porážka 0:3 s Myjavou - zůstal na lavičce náhradníků. Matúš Marcin (Banská Bystrica) – porážka 2:0 v Nitře – 45 minut.
19.11.Pedro náhradníkem U19Dominik Pedro, stoper či defenzivní záložník juniorky FC Vysočina, figuruje mezi náhradníky reprezentačního výběru U19 pro přípravné utkání proti Španělsku, které se uskuteční 26.11. ve Valencii.
18.11.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 16. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – prohra 0:1 s Bohemians Praha – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – prohra 0:2 se Zlínem – 33 minut. Tomáš Kučera (Hradec Králové) a Jan Dobrovolný (Frýdek-Místek) pro zranění nenastoupili.
18.11.Marcin nahrával za U21Matúš Marcin, devatenáctiletý útočník FC Vysočina, jenž momentálně hostuje v Banské Bystrici, dnes debutoval ve slovenské reprezentaci U21. Ve vítězném utkání v Gruzii (1:3) nastoupil na poslední čtvrthodinu a v nastaveném čase si připsal asistenci u třetí branky slovenského týmu. Gratulujeme!
10.11.14. kolo Gambrinus ligyVýsledky 14. kola Gambrinus ligy: Olomouc - Sparta 1:1, Slavia - Brno 0:0, Jablonec - Příbram 6:0, Ml.Boleslav - Plzeň 1:2, Znojmo - Slovácko 1:2, Vysočina - Ostrava 0:0, Dukla - Bohemians 1:1.
10.11.Hráči FCV v Corgoň lize?Jak si vedli hráči FC Vysočina hostující v Corgoň lize? Muris Mešanović (Dunajská Streda) – zůstal na lavičce náhradníků. Matúš Marcin (Banská Bystrica) – výhra 5:1 nad Dunajskou Stredou – 61 minut.
10.11.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 15. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – remíza 1:1 s Frýdkem-Místkem – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – výhra 0:1 v Pardubicích – 2 minuty. Tomáš Kučera (Hradec Králové) a Jan Dobrovolný (Frýdek-Místek) pro zranění nenastoupili.
7.11.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Baníku Ostrava. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou Jaroslav Marek, Jan Ficenc a Jiří Kučera, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Alex Brychtová, Martin Adam a Lukáš Dobrovolný a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 8 – sedadlo 26, sektor B3- řada 9 – sedadlo 3, sektor B1 – řada 11 – sedadlo 25, sektor B5 – řada 13 – sedadlo 3. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč.
7.11.Blažek hráčem října!Anketa Ligové fotbalové asociace (LFA) Hráč měsíce zaznamenala hned několik historických zápisů: poprvé vyhrál brankář, poprvé se křišťálová trofej stěhuje do Jihlavy a zároveň ji převzal zatím nejstarší vítěz. O všechny tyto rekordy se zasloužil čtyřicetiletý Jaromír Blažek, jenž v říjnovém hlasování dostal přes 4000 hlasů! Gratulujeme! Více informací ZDE.
6.11.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Zbrojovce Brno. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (kupón do Restaurace Spartak) – Rostislava Rousová, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Vašek Drštička, 3. a 5. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Baníku Ostrava) – Alex Brychtová, Martin Adam a Lukáš Dobrovolný. Výhercům gratulujeme!
5.11.Duba mezi náhradníkyÚtočník staršího dorostu Tomáš Duba figuruje mezi náhradníky aktuální nominace reprezentačního týmu U18 pro mezinárodní turnaj v Turecku, který se uskuteční ve dnech 14. - 18.11.2013.
4.11.13. kolo Gambrinus ligyVýsledky 13. kola Gambrinus ligy: Bohemians - Ml.Boleslav 1:1, Ostrava - Olomouc 1:1, Sparta - Teplice 2:0, Brno - Vysočina 1:0, Plzeň - Jablonec 6:1, Slovácko - Dukla 0:1, Liberec - Znojmo 0:0, Příbram - Slavia 0:0.
3.11.Stopa FCV ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina ve 14. kole FNL? Lukáš Kryštůfek (Vlašim) – remíza 0:0 v Českých Budějovicích – 90 minut. David Vacek (Ústí nad Labem) – výhra 3:1 nad Mostem – 18 minut. Tomáš Kučera (Hradec Králové) a Jan Dobrovolný (Frýdek-Místek) nenastoupili.
2.11.Hráči FCV v Corgoň lize?Jak si vedli hráči FC Vysočina hostující v Corgoň lize? Matúš Marcin (Banská Bystrica) – výhra 2:1 nad Zlatými Moravci – 69 minut, vstřelil úvodní branku zápasu. Muris Mešanović (Dunajská Streda) pro zranění nenastoupil.