V listopadu 2016 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.11.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Liberci vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A3 – řada 6 – sedadlo 28, sektor B2 – řada 19 – sedadlo 25. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
29.11.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Liberci. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Honza Moravec, Ondřej Horák a Jakub Pansky a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 8, sektor A3 – řada 10 – sedadlo 26, sektor B1 – řada 10 – sedadlo 26 a sektor B4 – řada 3 – sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
27.11.15. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 15. kola ePojisteni.cz ligy: Plzeň - Brno 2:0, Hr.Králové - Sparta 1:2, Liberec - Slovácko 2:2, Příbram - Vysočina 0:0, Teplice - Jablonec 1:0, Slavia - Ml.Boleslav 2:1, Karviná - Bohemians 3:0, Zlín - Dukla 0:1.
24.11.Vstupenky na LiberecNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. FC Slovan Liberec, který je na programu v sobotu 3. prosince od 15:00 hodin.
20.11.14. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 14. kola ePojisteni.cz ligy: Sparta - Karviná 3:0, Jablonec - Liberec 3:0, Slovácko - Hr.Králové 1:3, Bohemians - Teplice 0:1, Brno - Příbram 2:2, Ml.Boleslav - Plzeň 0:0, Vysočina - Zlín 1:3, Dukla - Slavia 1:2.
20.11.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 16. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – prohra 4:1 v Třinci – 45 minut, Jiří Klíma (Znojmo) – remíza 4:4 s Vlašimí – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 2:1 nad Pardubicemi – zůstal na lavičce, David Klusák (Sokolov) – prohra 0:2 s Ústím n.L. – zůstal na lavičce, Patrik Demeter (Vítkovice) – remíza 1:1 s Č.Budějovicemi – 64 minut, Jakub Fulnek (Táborsko) – výhra 2:3 ve Varnsdorfu - 90 minut.
18.11.Registrujte CASHBACK CARD!V rámci dnešního utkání FC Vysočina proti Zlínu budete mít možnost bezplatně se zaregistrovat do projektu FC Vysočina CASHBACK CARD! Novou originální věrnostní kartu klubu můžete získat v blízkosti fanshopu pod tribunou. Čerpejte slevy u vybraných partnerských společností po celém světě a podporujte tak svůj klub!
18.11.Nový stolní kalendář!Počínaje dnešním dnem si v klubovém Fanshopu můžete zakoupit tradiční stolní kalendář FC Vysočina! K mání je za 100 korun. Žádnému fanouškovi by neměl chybět na jeho stole!
15.11.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Zlínu. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Luky Fila a Jaroslav Tecl a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 4 – sedadlo 4, sektor A2 – řada 6 – sedadlo 15, sektor B3 – řada 6 – sedadlo 10 a sektor B4 – řada 6 – sedadlo 11. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
15.11.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Zlínu vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor B3 – řada 11 – sedadlo 6, sektor B4 – řada 6 – sedadlo 11. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
13.11.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 15. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 0:0 v Sokolově – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – výhra 0:1 v Ústí n.L. – 90 minut, Marek Opluštil (Žižkov) – prohra 2:0 v Č.Budějovicích – zůstal na lavičce, David Klusák (Sokolov) – prohra 2:1 v Opavě – zůstal na lavičce, Patrik Demeter (Vítkovice) – prohra 3:1 v Pardubicích – 11 minut, Jakub Fulnek (Táborsko) – remíza 1:1 ve Vlašimi - 68 minut.
9.11.Vstupenky na ZlínNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. FC Fastav Zlín, který je na programu v pátek 18. listopadu od 18:00 hodin.
5.11.13. kolo ePojisteni.cz ligyVýsledky 13. kola ePojisteni.cz ligy: Slavia - Bohemians 1:1, Zlín - Brno 2:1, Teplice - Hr.Králové 0:1, Příbram - Dukla 3:1, Vysočina - Ml.Boleslav 2:1.
5.11.FC Vysočina ve FNLJak si vedli hráči FC Vysočina v 14. kole FNL? Petr Nerad (Ostrava) – remíza 0:0 v Sokolově – zůstal na lavičce, Jiří Klíma (Znojmo) – prohra 0:2 s Frýdkem-Místkem – nebyl v kádru, Marek Opluštil (Žižkov) – výhra 5:1 nad Prostějovem – zůstal na lavičce, David Klusák (Sokolov) – remíza 0:0 s Ostravou – zůstal na lavičce, Patrik Demeter (Vítkovice) – prohra 0:2 s Vlašimí – 31 minut, Jakub Fulnek (Táborsko) – prohra 0:1 s Č.Budějovicemi (90 minut).
2.11.Štěpánek v nominaci U20Středopolař David Štěpánek figuruje v nominaci reprezentačního výběru U20 na mezinárodní turnaj ve španělském La Manga. Český výběr kouče Svědíka zde změří síly s Irskem (12.11.) a Norskem (15.11.). Útočník Jiří Klíma, jenž momentálně hostuje ve Znojmě, zůstal mezi náhradníky výběru.
1.11.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice majitelů permanentek bude mít i pro utkání proti Mladé Boleslavi vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 15, sektor B4 – řada 8 – sedadlo 16. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
1.11.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Mladé Boleslavi. Opět se bude střílet na otvory v nové natažené v bráně! Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Hana Vondráková a Rostislav Chaloupka a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 8 – sedadlo 24, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 46, sektor B3 – řada 12 – sedadlo 2, sektor B4 – řada 19 – sedadlo 29. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou tyto ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.