V listopadu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.11.HET liga - 15. koloHET liga - 15. kolo: Jablonec - Slavia 1:1, Zlín - Slovácko 2:1, Olomouc - Sparta 1:0, Dukla - Ml.Boleslav 4:1, Vysočina - Brno 0:2, Bohemians - Liberec 0:0, Ostrava - Karviná 2:1, Teplice - Plzeň 0:0.
20.11.Permanentkáři do VIPuPermanentkáři do VIPu! Dvojice permanentkářů bude mít pro utkání proti Brnu vstup a občerstvení v zázemí VIP Standard, které se nachází v rohovém objektu tribuny blíže k bazénu. Nyní tuto možnost získávají držitelé těchto permanentek: sektor A2 – řada 6 – sedadlo 34, sektor B3 – řada 10 – sedadlo 16. Akreditace do VIP Standard zázemí si mohou vyzvednout před utkáním po předložení permanentky v sídle klubu. V případě nejasností mohou kontaktovat marketingového manažera Miroslava Fukse – 607 628 868.
20.11.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Brnu. Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Dušan Novák, Žaneta Hánělová a Tinca Tinca, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 5 – sedadlo 1, sektor B3 – řada 3 – sedadlo 2, sektor B4 – řada 12 – sedadlo 30, sektor B5 – řada 8 – sedadlo 1. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.
19.11.HET liga - 14. koloHET liga - 14. kolo: Sparta - Vysočina 1:0, Olomouc - Zlín 2:0, Liberec - Ostrava 2:1, Brno - Teplice 1:0, Slavia - Dukla 5:0, Slovácko - Plzeň 1:4, Karviná - Jablonec 2:1, Ml.Boleslav - Bohemians 1:2.
12.11.Vstupenky na BrnoNa vstupenkové síti Ticketportal byl spuštěn předprodej vstupenek na duel FC Vysočina vs. Zbrojovka Brno, který je na programu v pátek 24.11. od 18:00 hodin.
12.11.U16: Remíza v BlanskuMSDD, mladší: Blansko - Vysočina B 2:2 (2:2) - góly: 12. Savi, 22. Hlaváč.
5.11.HET liga - 13. koloHET liga - 13. kolo: Plzeň - Slavie 1:0, Zlín - Sparta 2:2, Jablonec - Brno 1:0, Vysočina - Liberec 3:1, Dukla - Karviná 3:2, Teplice - Slovácko 3:0, Ostrava - Ml.Boleslav 0:1, Bohemians - Liberec 1:1.
5.11.U16: Výhra 3:1 nad SvratkouMSDD, mladší: Vysočina B – Svratka Brno 3:1 (3:1) - góly: 2. Franěk, 4. Shudeiwa, 28. Savi.
1.11.Účastníci poločasové soutěžeTímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Liberci. Na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali Daniel Maršík, František Vojta a Radim Kol, z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 – řada 3 – sedadlo 15, sektor A3 – řada 7 – sedadlo 46, sektor B3 – řada 2 – sedadlo 13, sektor B4 – řada 7 – sedadlo 2. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Ve hře budou ceny od Multikina Cinestar, McDonald´s a Restaurace Spartak.