Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2006 byly zveřejněny tyto aktuality:

17.12.PřátelskyPřátelské utkání mladších žáků ročníku 1995 hrané na umělé trávě Na Stoupách: FC Vysočina - Lokomotiva Č. Budějovice 2:0 (0:0). Branky: 40. Veselský, 57. Poul. Sestava: Zimola - Gregor, Maruš, Nápravník, Partl, Severa - Čáp, Jindra, Kliment, Kočvara, Meloun - Hron, Poul a Veselský.
13.12.INZERÁT - vychovatel mládežeFC Vysočina Jihlava, a.s., přijme vychovatele mládeže do dvousměnného provozu ubytovny v útrobách nové tribuny stadiónu. Vhodné pro důchodce s pedagogickým vzděláním. Kontakt a bližší informace: Jarmila Vaculíková (tel.: 602 358 290).
9.12.Mladší žáci 4. na turnajiMladší žáci FC Vysočina ročníku 1995 obsadili 4. místo na dnešním halovém turnaji v Humpolci. V konkurenci žáků ročníků 1994 a mladších nestačili na mužstva Velkého Meziříčí, Bedřichova a Humpolce. Nejlepším střelcem FC Vysočiny byl s 5 brankami Štěpán Maruš. Sestava: Zimola - Burian, Partl, Severa, Zima - Gregor, Kliment, Kočvara, Maruš, Meloun a Prokop.
8.12.Zúčastnění hráčiS organizováním dnešního sportovního dne pro postižené děti, který proběhlo na jihlavském Vodním ráji, pomáhala pětice fotbalistů FC Vysočina - Jiří Malínek, Petr Heide, David Komínek, Ivan Cermák a Jan Flekal. Nejen děti ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci děkují za jejich pomoc!
4.12.Sportovní den pro postiženéHráči z kádru prvního týmu a juniorky FC Vysočina pod vedením trenéra Josefa Vrzáčka v pátek 8. prosince napomohou organizaci sportovního dne pro postižené děti, který tentokráte proběhne na jihlavském Vodním ráji. Jedná se o další z celé řady obdobných akcí, při kterých FC Vysočina výrazně pomáhá dětem ze sportovních oddílů Kamínek a Ježci při Pomocné škole pro žáky s více vadami sídlící Jihlavě v Březinově ulici.
1.12.Program prosinecProgram týmů FC Vysočina na měsíc prosinec si můžete prohlédnout ZDE.
 
Historie
Aktuálně

Hodnocení sezóny: U14 - Jakub Pavlas

Výbornou sezónu má za sebou náš výběr starších žáků v kategorii U14. Talentovaní mladíci z Vysočiny zdatně konkurovali moravskoslezské špičce a v konečné tabulce MSŽL obsadili 3. příčku za Baníkem a Zbrojovkou. Hodnotící komentář trenéra Jakuba Pavlase může rozhodně být pozitivní. Celý článek

 
Servis
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu