V únoru 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.2.Nové suvenýryFanshop FC Vysočina se rozrostl o další pletenou šálu. Cena: 180Kč pro členy Fanklubu a 200Kč pro ostatní. Dále je k dispozici ve fanshopu FC Vysočina i originální dres Jaromíra Blažka zn. Adidas. Cena: 1100Kč pro členy Fanklubu a 1200Kč pro ostatní. K dispozici i v internetovém e-shopu.
27.2.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Liberci. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to František Valeš, Zbyněk Liška, Dušan Kučera, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali David Prášek a Robajs Senior a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 5 – sedadlo 3, sektor A2 – řada 5 – sedadlo 59, sektor B1 - řada 18 – sedadlo 27, sektor B4 – řada 13 – sedadlo 24. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Hlavní cenou pro nejúspěšnějšího střelce budou 2 vstupenky na přípravný duel Česko – Norsko! Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč. Navíc pro každého účastníka soutěže je připravený dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč do přírodního zábavního areálu Šiklův mlýn!
25.2.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Znojmu. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (2 vstupenky na přátelské utkání české reprezentace proti Norsku) – Aleš Kunovský, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Vilém Ráček, 3. a 4. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Slovanu Liberec) – David Prášek a Robajs Senior. Navíc všichni obdrží dárkový poukaz do zábavního areálu Šiklův mlýn! Výhercům gratulujeme!
25.2.U17: Příprava na Slovensku21.2. FC Senica – FC VYSOČINA JIHLAVA 3:0 (1:0) sestava: Konrád – Ločárek (59. Novotný), Parma, Vlček, Kafoněk – Šimončič, Vitásek, Časta, Vomela, Čermák – Liška (59. Pokorný). 23.2. FK Senec – FC VYSOČINA JIHLAVA 0:5 (0:3) branky: 12. Bajer, 14. Parma, 24. Časta, 42. Čermák, 43. Liška. sestava: Konrád (41. Pokorný) – Ločárek, Vedral, Vlček, Kafoněk – Bajer, Parma (41. Vomela), Novotný (53. Parma), Čermák – Časta (41. Šimončič), Liška (55. Časta). „V prvních 25-ti minutách jsme domácí jasně přehráli. Dařily se nám útočné kombinace a byla radost se na náš fotbal dívat. Neproměnily jsme ještě tři další vyložené šance. Ve druhé půli šlo tempo hry o poznání dolů. I tak jsme ještě navýšili skóre o dvě branky. Hráči zaslouží za předvedený výkon pochvalu. Takový zápas jsme již všichni potřebovali!“
24.2.17. kolo Gambrinus ligyVýsledky 17. kola Gambrinus ligy: Sparta - Brno 4:0, Liberec - Ml.Boleslav 2:2, Ostrava - Plzeň 1:2, Znojmo - Vysočina 0:0, Příbram - Bohemians 1:0, Slovácko - Jablonec 1:0, Sigma - Slavia 5:1, Dukla - Teplice 3:1.
23.2.U16: Přesvědčivě proti SenciPříprava U16: Senec - Vysočina 1:4 (1:2) - branky: Fikar 2, Vlk z pen., Karmazín. Sestava: Kondrát - Vrzal, Vlk, Jigl, Svoboda Patrik - Svoboda Richard (40. Pecina), Malár, Průša, Bartók (40. Řezáč) - Fikar, Karmazín. „Zasloužená výhra. Soupeře jsme přehráli po všech stránkách. V zápase nechyběly pěkné fotbalové momenty,“ komentoval trenér Kuchta.
21.2.U16: Remíza ze SenicíPříprava U16: Senica - Vysočina 0:0. Sestava:Pokorný - Vrzal, Vlk, Jigl, Svoboda Patrik - Průša (50. Řezáč), Karmazín, Bartók, Malár - Svoboda Richard (40. Pecina), Fikar. „Zápas měl velmi dobrou úroveň. Bylo to bojovné a vyrovnané utkání, které mělo nasazení. Obě mužstva si vytvořila dvě velké šance,“ řekl k utkání trenér Kuchta.
20.2.Program na březen 2014K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc BŘEZEN 2014 - ZDE.
20.2.Tipovačka na FacebookuJe tu další TIPOVAČKA! Jako již tradičně tipujte výsledek duelu FC Vysočina, tentokráte proti Znojmu! Vítěze odměníme 2 vstupenkami na přátelské utkání české reprezentace proti Norsku, které se odehraje 5.3. od 18:30 v pražském Edenu. Další úspěšní tipéři obdrží vstupenky do multikina Cinestar a "vstupenky" do poločasové soutěže při domácím utkání se Slovanem Liberec. Dále budou všichni výherci odměněni dárkovým poukazem do zábavního areálu Šiklův mlýn! Své tipy můžete vkládat na Facebooku ZDE.
18.2.Zavřený Fanshop!Dovolujeme si upozornit, že ve čtvrtek 20.2. má Fanshop FC Vysočina na stadiónu v Jiráskově ulici zavřeno V případě zájmu lze využít klubový e-shop, popř. týden vydržet. Děkujeme za pochopení.
14.2.Nová šálaVe fanshopu je k dispozici nová šála FC Vysočina, cena šály činí 200 Kč a 180 Kč pro členy Fanklubu. V nejbližší době k této šále přibude další modrožlutá šála. K dispozici ZDE.
10.2.U17: Vítězně v utkání s U16Příprava U17: Vysočina U17 - Vysočina U16 2:0 (1:0). Branky: 4. Liška, 59. Sargsyan. Sestava U17: Pokorný – Horký, Parma (56. Vlček), Vedral, Vlček (40. Ločárek) – Čermák (64. Parma), Sargsyan, Vitásek, Kolčava – Liška (40. Vomela), Šimončič (56. Liška). Hodnocení trenéra U17 Kamila Průši: "Jelikož nám na poslední chvíli odřeknul utkání dříve domluvený soupeř, tak jsme uvítali možnost zahrát si toto vzájemné utkání v domácím prostředí. Od úvodních minut bylo na co koukat. Hrálo se ve svižném tempu a s patřičným nasazením. Na obou stranách bylo k vidění dostatek povedených akcí. Nám se podařily proměnit v branky dvě z nich. Do vedení jsme šli po rohovém kopu a přesné hlavičce Lišky. Následně měl možnost ke vstřelení branky Kolčava a Šimončič. Soupeř si vytvořil také jednu příležitost, Časta však mířil do tyče. Ve druhé půli jsme měli více ze hry a vytvořili si brankové příležitosti. Vedení navýšil Sargsyan po povedené akci a přesné přihrávce Vlčka. Obrovské šance ještě neproměnili Vomela s Liškou. S trenérem U16 p. Kuchtou jsme se shodli na tom, že utkání zcela jasně splnilo svůj účel. Navíc jsme v jeden moment mohli porovnat momentální výkonnost všech našich mladších dorostenců z U16 a U17. Všem hráčům musím poděkovat za přístup k tomuto utkání."
10.2.V generálce proti VltavínuV sobotní generálce na Gambrinus ligu nastoupí FC Vysočina na hlavním stadiónu v Jihlavě proti druholigovému pražskému klubu. Místo původně avizované Viktorie Žižkov však půjde o 16. celek FNL - Loko Vltavín. Historicky první měření sil těchto klubů nastane v sobotu 15. února od 14:00 hodin.
3.2.U17: Prohra v PříbramiPříprava U17: Příbram - Vysočina 1:0 (0:0). Sestava: Pokorný – Ločárek (40. Parma), Vedral, Vlček, Kolčava (70. Šimončič) – Sargsyan, Horký (40. Vomela), Vitásek, Mužátko (40. Kafoněk) – Šimončič (40. Liška), Časta (40. Malár). Komentář trenéra Kamila Průši: „Sehráli jsme celkem vyrovnaný duel, kde bylo k vidění minimum šancí. Jediná branka utkání padla po naší zbytečné ztrátě míče uprostřed hřiště a povedeném rychlém protiútoku ze strany domácích. Mohli jsme vyrovnat, ale stoprocentní šanci Liškovi vychytal bravurním zákrokem domácí brankář. Hráčům nemohu vytknout přístup k utkání, nasazení a bojovnost. Stále mi však chybí větší kvalita a potřebný klid při útočných kombinacích.“
2.2.U16: Nestačili na PříbramPříprava U16: Pribram - Vysočina 4:1 (1:0) - branka: Průša. Sestava: Duba - Kafoněk (40. Řezáč), Vlk, Trojánek, Vrzal - Svoboda Rich. (40. Mužátko), Malár (40. Průša), Bartók, Svoboda Patrik - Karmazín, Fikar (40. Wendl). Komentář trenéra Kuchty: "Škoda tří vyložených šancí, které jsme měli v prvnich 15 minutách. Dnešní zápas se nam moc nepovedl. Hlavně v defenzivní části jsme nehráli dobre. Jinak ale splnil účel zimní přípravy."
1.2.Rabušic do Verony!Čtyřiadvacetiletý útočník Michael Rabušic, který v letech 2003 - 2008 oblékal dres Jihlavy, přestupuje z Liberce do osmého celku italské Seria A - Hellasu Verona. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v novém působišti!