V únoru 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

1.2.Rabušic do Verony!Čtyřiadvacetiletý útočník Michael Rabušic, který v letech 2003 - 2008 oblékal dres Jihlavy, přestupuje z Liberce do osmého celku italské Seria A - Hellasu Verona. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v novém působišti!
2.2.U16: Nestačili na PříbramPříprava U16: Pribram - Vysočina 4:1 (1:0) - branka: Průša. Sestava: Duba - Kafoněk (40. Řezáč), Vlk, Trojánek, Vrzal - Svoboda Rich. (40. Mužátko), Malár (40. Průša), Bartók, Svoboda Patrik - Karmazín, Fikar (40. Wendl). Komentář trenéra Kuchty: "Škoda tří vyložených šancí, které jsme měli v prvnich 15 minutách. Dnešní zápas se nam moc nepovedl. Hlavně v defenzivní části jsme nehráli dobre. Jinak ale splnil účel zimní přípravy."
3.2.U17: Prohra v PříbramiPříprava U17: Příbram - Vysočina 1:0 (0:0). Sestava: Pokorný – Ločárek (40. Parma), Vedral, Vlček, Kolčava (70. Šimončič) – Sargsyan, Horký (40. Vomela), Vitásek, Mužátko (40. Kafoněk) – Šimončič (40. Liška), Časta (40. Malár). Komentář trenéra Kamila Průši: „Sehráli jsme celkem vyrovnaný duel, kde bylo k vidění minimum šancí. Jediná branka utkání padla po naší zbytečné ztrátě míče uprostřed hřiště a povedeném rychlém protiútoku ze strany domácích. Mohli jsme vyrovnat, ale stoprocentní šanci Liškovi vychytal bravurním zákrokem domácí brankář. Hráčům nemohu vytknout přístup k utkání, nasazení a bojovnost. Stále mi však chybí větší kvalita a potřebný klid při útočných kombinacích.“
10.2.U17: Vítězně v utkání s U16Příprava U17: Vysočina U17 - Vysočina U16 2:0 (1:0). Branky: 4. Liška, 59. Sargsyan. Sestava U17: Pokorný – Horký, Parma (56. Vlček), Vedral, Vlček (40. Ločárek) – Čermák (64. Parma), Sargsyan, Vitásek, Kolčava – Liška (40. Vomela), Šimončič (56. Liška). Hodnocení trenéra U17 Kamila Průši: "Jelikož nám na poslední chvíli odřeknul utkání dříve domluvený soupeř, tak jsme uvítali možnost zahrát si toto vzájemné utkání v domácím prostředí. Od úvodních minut bylo na co koukat. Hrálo se ve svižném tempu a s patřičným nasazením. Na obou stranách bylo k vidění dostatek povedených akcí. Nám se podařily proměnit v branky dvě z nich. Do vedení jsme šli po rohovém kopu a přesné hlavičce Lišky. Následně měl možnost ke vstřelení branky Kolčava a Šimončič. Soupeř si vytvořil také jednu příležitost, Časta však mířil do tyče. Ve druhé půli jsme měli více ze hry a vytvořili si brankové příležitosti. Vedení navýšil Sargsyan po povedené akci a přesné přihrávce Vlčka. Obrovské šance ještě neproměnili Vomela s Liškou. S trenérem U16 p. Kuchtou jsme se shodli na tom, že utkání zcela jasně splnilo svůj účel. Navíc jsme v jeden moment mohli porovnat momentální výkonnost všech našich mladších dorostenců z U16 a U17. Všem hráčům musím poděkovat za přístup k tomuto utkání."
10.2.V generálce proti VltavínuV sobotní generálce na Gambrinus ligu nastoupí FC Vysočina na hlavním stadiónu v Jihlavě proti druholigovému pražskému klubu. Místo původně avizované Viktorie Žižkov však půjde o 16. celek FNL - Loko Vltavín. Historicky první měření sil těchto klubů nastane v sobotu 15. února od 14:00 hodin.
14.2.Nová šálaVe fanshopu je k dispozici nová šála FC Vysočina, cena šály činí 200 Kč a 180 Kč pro členy Fanklubu. V nejbližší době k této šále přibude další modrožlutá šála. K dispozici ZDE.
18.2.Zavřený Fanshop!Dovolujeme si upozornit, že ve čtvrtek 20.2. má Fanshop FC Vysočina na stadiónu v Jiráskově ulici zavřeno V případě zájmu lze využít klubový e-shop, popř. týden vydržet. Děkujeme za pochopení.
20.2.Program na březen 2014K dispozici je program týmů FC Vysočina na měsíc BŘEZEN 2014 - ZDE.
20.2.Tipovačka na FacebookuJe tu další TIPOVAČKA! Jako již tradičně tipujte výsledek duelu FC Vysočina, tentokráte proti Znojmu! Vítěze odměníme 2 vstupenkami na přátelské utkání české reprezentace proti Norsku, které se odehraje 5.3. od 18:30 v pražském Edenu. Další úspěšní tipéři obdrží vstupenky do multikina Cinestar a "vstupenky" do poločasové soutěže při domácím utkání se Slovanem Liberec. Dále budou všichni výherci odměněni dárkovým poukazem do zábavního areálu Šiklův mlýn! Své tipy můžete vkládat na Facebooku ZDE.
21.2.U16: Remíza ze SenicíPříprava U16: Senica - Vysočina 0:0. Sestava:Pokorný - Vrzal, Vlk, Jigl, Svoboda Patrik - Průša (50. Řezáč), Karmazín, Bartók, Malár - Svoboda Richard (40. Pecina), Fikar. „Zápas měl velmi dobrou úroveň. Bylo to bojovné a vyrovnané utkání, které mělo nasazení. Obě mužstva si vytvořila dvě velké šance,“ řekl k utkání trenér Kuchta.
23.2.U16: Přesvědčivě proti SenciPříprava U16: Senec - Vysočina 1:4 (1:2) - branky: Fikar 2, Vlk z pen., Karmazín. Sestava: Kondrát - Vrzal, Vlk, Jigl, Svoboda Patrik - Svoboda Richard (40. Pecina), Malár, Průša, Bartók (40. Řezáč) - Fikar, Karmazín. „Zasloužená výhra. Soupeře jsme přehráli po všech stránkách. V zápase nechyběly pěkné fotbalové momenty,“ komentoval trenér Kuchta.
24.2.17. kolo Gambrinus ligyVýsledky 17. kola Gambrinus ligy: Sparta - Brno 4:0, Liberec - Ml.Boleslav 2:2, Ostrava - Plzeň 1:2, Znojmo - Vysočina 0:0, Příbram - Bohemians 1:0, Slovácko - Jablonec 1:0, Sigma - Slavia 5:1, Dukla - Teplice 3:1.
25.2.Výherci tipovačkyNa klubovém Facebooku proběhla tipovací soutěž k utkání proti Znojmu. Zde jsou výherci, z nichž měl výhodu ten, který přesný výsledek tipnul nejdříve: 1. místo (2 vstupenky na přátelské utkání české reprezentace proti Norsku) – Aleš Kunovský, 2. místo (kupón do multikina Cinestar) – Vilém Ráček, 3. a 4. místo ("vstupenka" do poločasové soutěže při nadcházejícím domácím zápase proti Slovanu Liberec) – David Prášek a Robajs Senior. Navíc všichni obdrží dárkový poukaz do zábavního areálu Šiklův mlýn! Výhercům gratulujeme!
25.2.U17: Příprava na Slovensku21.2. FC Senica – FC VYSOČINA JIHLAVA 3:0 (1:0) sestava: Konrád – Ločárek (59. Novotný), Parma, Vlček, Kafoněk – Šimončič, Vitásek, Časta, Vomela, Čermák – Liška (59. Pokorný). 23.2. FK Senec – FC VYSOČINA JIHLAVA 0:5 (0:3) branky: 12. Bajer, 14. Parma, 24. Časta, 42. Čermák, 43. Liška. sestava: Konrád (41. Pokorný) – Ločárek, Vedral, Vlček, Kafoněk – Bajer, Parma (41. Vomela), Novotný (53. Parma), Čermák – Časta (41. Šimončič), Liška (55. Časta). „V prvních 25-ti minutách jsme domácí jasně přehráli. Dařily se nám útočné kombinace a byla radost se na náš fotbal dívat. Neproměnily jsme ještě tři další vyložené šance. Ve druhé půli šlo tempo hry o poznání dolů. I tak jsme ještě navýšili skóre o dvě branky. Hráči zaslouží za předvedený výkon pochvalu. Takový zápas jsme již všichni potřebovali!“
27.2.Účastníci poločasové soutěže!Tímto v předstihu upřesňujeme vylosované účastníky divácké soutěže v poločasu nadcházejícího ligového utkání proti Liberci. Opět se bude střílet na otvory v plachtě natažené v bráně! Za Fanklub to jsou to František Valeš, Zbyněk Liška, Dušan Kučera, na základě tipovací soutěže na klubovém Facebooku tuto možnost získali David Prášek a Robajs Senior a z početných řad permanentkářů byli vylosováni majitelé těchto karet: sektor A2 - řada 5 – sedadlo 3, sektor A2 – řada 5 – sedadlo 59, sektor B1 - řada 18 – sedadlo 27, sektor B4 – řada 13 – sedadlo 24. Všichni uvedení, nechť se co nejdříve na počátku přestávky dostaví na hrací plochu – vstup od brány u hlavní pokladny. Hlavní cenou pro nejúspěšnějšího střelce budou 2 vstupenky na přípravný duel Česko – Norsko! Ve hře budou dále tyto ceny: otvory soutěžní plachty č. 1 - vstupenka do Multikina Cinestar, otvory č. 2 – kupón na konzumaci do Restaurace Spartak na 200 Kč, otvor č. 3A – kupón na konzumaci do Cafe, restaurantu B2B na 500 Kč a otvor č. 3B – kupón na konzumaci do Restaurantu Tři Knížata na 500 Kč. Navíc pro každého účastníka soutěže je připravený dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč do přírodního zábavního areálu Šiklův mlýn!
28.2.Nové suvenýryFanshop FC Vysočina se rozrostl o další pletenou šálu. Cena: 180Kč pro členy Fanklubu a 200Kč pro ostatní. Dále je k dispozici ve fanshopu FC Vysočina i originální dres Jaromíra Blažka zn. Adidas. Cena: 1100Kč pro členy Fanklubu a 1200Kč pro ostatní. K dispozici i v internetovém e-shopu.